Komentāri / Medusmaize no miskastes
 

12 komentāri

ccoco
Ko gan citu var sagaidīt no sorosītu Vienotības un NA plānprātiņiem, apvienībā ar JKP meļiem, liekuļiem , idiotiem un pederastiem, valdošā "elites"deģenerācija ar katru sasaukumu tikai palielinās!
16.septembris 2019, 8:07 Atbildēt
VViss vēl nav zaudēts
Ja laicīgā dzīve tev ir pa smagu ,tu taču varī iet klosterī
16.septembris 2019, 9:06 Atbildēt
RRuna par
to,ka laba gana būtu,ja koliciju,kā tagad saspiestu,bet pēc tam izmestu-visuma teorija.Tas nebūtu slikti.Jo šmuces ar bankām 30 gadus,oiku rebes,būvnieku rebes,taksometru rebes,atkritumu rebes,katrā nodarbē latvuviešu atmodas ataudzei savas rebes,tā turpinās un joprojām iet.
16.septembris 2019, 8:17 Atbildēt
BBla bla bla
Un tas viss tev traucē naktī gulēt ?
Arī impotence no šī saraksta ?
Lidzjūtība tev !
Pacoeties debesīs būs labāk !
Kaut gan, tu jau arī tur atradīsi par ko raudāt
16.septembris 2019, 9:05 Atbildēt
dde Soto
Kas noticis ar kremlja fermas trolliem ? Nodzeersushies vai paardupseejushies ? Kaut kaa peedeejaa laikaa te "raujas" tikai neprasmiigi sastaadiiti boti ? [ smiin ]
16.septembris 2019, 8:36 Atbildēt
dde Almagro
šis sarijās TAIZELA,uzdzer tabletkas un dzīve zaļa,dažreiz velniņi ačelēs uzdejo.Jauki sorosistu troļļukiem,rainbows nerātnajiem.
16.septembris 2019, 9:37 Atbildēt
tto de Soto
Izskatās, ka tu arī esi ticis pie medusmaizes no miskastes, turklāt tā bijusi krietni ierūgusi ... Nu nāk pa abiem galiem tā, ka nerātnie pirkšteļi līdzi netiek? [ smiin ]
16.septembris 2019, 12:54 Atbildēt
VVarēja būt sliktāk
Bet nav !!!!!!!

Kaut kā smīdina šī vispārējā vaimanāšana .
Dzīvojam labi , bet visu laiku jāraud ?
Nafiga ?
Kad tad baudisiet dzīvi ?
16.septembris 2019, 9:02 Atbildēt
hhe he
nekas nekas,Krautmanis jau gatavo textus ,jo ''vēl nāks piektais gads''
16.septembris 2019, 13:28 Atbildēt
NNevar zināt kas atnāks pirmais
Piektais gads vai Aivara spriedums
16.septembris 2019, 14:13 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports: (Smejas.) Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
16.septembris 2019, 11:55 Atbildēt
EESMAIJA
žēl, ka nav iespējams komentēt Elitas rakstīto, bet šī raksta virsraksts ir ļoti piemērots, arī Elitas rakstītajam. Patiesībā viss ir tik labi pateikts, ka piebilst būtu lieki. Tikai... piebildīšu - ar šo Prezidents kļuva nožēlojams vismaz manās acīs un jau tad, kad viņš šo savu prasību izvirzīja iekļaut budžetā gandrīz vai kā ultimātu. Es vēl cerēju, ka vismaz kādai partijai būs tik daudz godaprāta, lai no tā atteiktos. Nebija. Līdz ar to mani secinājumi ir diezgan skarbi - vai te jau pirms vēlēšanām nav bijis sava veida kartelis. Ja jau tik ultimatīvi Prezidents uz to pastāv. Neticu, ka viņš būtu tik apdalīts ar prātu, ka nesaprastu - Tas sponsoru ietekmi nemazinās ne par matu. ,,Jo vairāk ir, jo vairāk gribās" - tāds ir viens no mūsu senču sakāmvārdiem un tie zināja, kādas gudrības atstāt nākamām paaudzēm. Pie reizes pieskaršos arī Viktora rakstītajam. Apgrūtināt savu dvēseli ar tāda grēka nastu - nedot izsalkušam, bet bāzt pa abi gali iekšā jau paēdušam, var tikai tādi ļauži, kuriem dvēseles nemaz nav. Kuri ir laimīgi, jo neviena priekšā nav ne jātaisnojas, ne jāatskaitās. Kuri nepazīst tādas lietas, kas saucas kauns un sirdsapziņas ēdas.
17.septembris 2019, 11:54 Atbildēt