Komentāri / 56 eiro par ātro izsaukšanu
 

12 komentāri

KKrīze
Ja kāda problēma ar veselību- tikai dzirdi griežaties pie ārsta.Nopērc zāles -ja kas griežaties pie ārsta. Baigi slikti-sauciet ātro palīdzību
Kā padomāsi cik jāmaksā-jo izsaukumu var grozīt kā gribi.
Varbūt pašam ārstam būs paģiras un nebūs ar ko salāpīties!
15.maijs, 7:33 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports: (Smejas.) Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
15.maijs, 7:45 Atbildēt
ĀĀtrais
Suc par slimniekiem ,galvenais savakt visus dzerajus un bomžus ,protams ,par velti !
15.maijs, 7:45 Atbildēt
AAga
Bezpajumtnieki arī ir cilvēki.
Vidējo Latvieti no dzīvošanas uz ielas šķir +/- divas neizmaksātas algas.
15.maijs, 17:54 Atbildēt
ZZane
Krautmanis kārtējo rakstu uztaisa par neko! Ir kā dzejo, dzejošanas pēc! :D
15.maijs, 12:15 Atbildēt
IInga
Nelaime jau tā,kad savulaik nolikvidēja atskurbtuves,agrāk uz turieni veda visus alkoholiķus,un ātrajiem nebija ar viņiem jāņemās.Tagad vajadzētu atjaunot,bet tas jau pašvaldību darbs,tās arī negrib ar to krāmēties.Es esmu arī par to,kad slimiem cilvēkiem ir jāpalīdz,un ātrajiem jābrauc,bet,ja dzērājs sauc,tad lai arī maksā.Vai tad tik tiešām tā būs dāvana Latvijas simtgadē senioriem?!
15.maijs, 16:20 Atbildēt
vviedoklis
Jaunais experiments no VM ar iedzīvotāju ,pārsvarā ''komunisma cēlāju'' paaudzi,pielīdzināms «moris savu izdarījis» var doties uz drošiem medību laukiem.Jā,ir dzirdēts par nepamatotiem ''ātro'' izsaukumiem,bet attiecināt to uz visu sabiedrību,maigi sakot,-nekorekti.Būtiskais šinī ''inovācijā'' ,ka lielākais spečuks tev dzīvot/mirt būs ātro DISPIČERS.Arī pēcrēķins,atkarībā no vēja virziena var atnākt ,var neatnākt.Vispār,tas ko dara Kučinska valdība ar VM amatpersonām ir cinisma un neprofesionalitātes kalngals un Vienotības Solča ar savu ūjināšanu ir kā nevainīgs bērns smilšu kastē.
15.maijs, 17:42 Atbildēt
vviedoklis
Jaunais likumprojekts ir adekvāts CSDD soda naudas iekasēšanai no transporta dalībniekiem ar radaru uzstādīšanu.VM būs uzlikts plāns cik pēcrēķini jāpiestāda,jo konkrētu vadlīniju pamatots/nepamatos izsaukums,nav.Piem.par ''datu aizsardzību'' valdība nākamā gada budžetā ielikusi 3.milj ieņēmumos soda naudās (Preses klubs).Vēlētāji,domājiet uz kurieni ved mūs pašreizējā valdība.
16.maijs, 7:59 Atbildēt
ZZane
Uzskatu,kad tā ir ņirgāšanās par slimiem cilvēkiem,jo viņi jau nesauc palīdzību tāpēc,kad nav ko darīt,bet tāpēc,kad patiesi jūtas slikti.
16.maijs, 11:22 Atbildēt
RRoselle
Omītei nodega šķūnītis, dzēsa ugunsdzēsèji.Tagad pašvald.pārstāvis viņu informēja, ka izlietais ūdens maksājot 700 eur, līdz ar to vairāk palīdzības neesot ko gaidīt.
16.maijs, 12:13 Atbildēt
PPenčuks
Tātad man jāspēj novērtēt paša veselības stāvoklis. Idiotisms, priekš kam tad ārsts. Tātad atkal kāds visgudris zinās ka es " šmaucos". Tas ies kamēr kāds nomirs nesaņēmis neatliekamo palīdzību un beigsies ar lielu šmuci. Latviešiem laikam patīk ka Latviju starptautiski mazgā.
16.maijs, 19:03 Atbildēt
LLasita
Krautmanis kārtējo reizi raksta par tēmu, kurā neorientējas vispār . Galvenais, lai saceltu sabiedrībā ažiotāžu un šūpošanos. kremļa naudiņa jāatpelna.
17.maijs, 16:07 Atbildēt