Komentāri / Mazā banku "nešveice"
 

18 komentāri

LLiekais
Precīzi, korekti teikts!
12.marts, 7:48 Atbildēt
PPenčuks
Latvijas bankas? Kuras tās ir? Nevajag muldēt !
12.marts, 8:02 Atbildēt
oopaps
Kā bijušo komjaunieti mani nebeidz sajūsmināt NRA "komjauniešu brigāde" ar savām spējām no jebkura notikuma savā demagoģijas, melu un bezgodības bedrē sakult izcilas smirdoņas mēslu, ar ko apgānīt visu un visus.
12.marts, 8:08 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Spogulis nav vainīgs, ka tev ģīmis šķībs.
12.marts, 17:46 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports: (Smejas.) Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
12.marts, 8:14 Atbildēt
ttu
vienreiz paņem un iebāz tās bumbas sev labi dziļi, stulbeni!
12.marts, 9:30 Atbildēt
aam
Šī rakstītāja vārds ir ANDIS un viņš nav ārstējams ...
12.marts, 16:27 Atbildēt
NNATO
Jebkura nauda no Krievijas ir krimināla un noziedzīga. Jo pati Krievija veic vislielāko noziegumu- iet projām no FRS kontrolētās dolāra zonas.
12.marts, 9:45 Atbildēt
ttiešām
Tiešām ir pajocīgi, ka ideju, ka Latvijas komercbanku darījumus ar nerezidentiem derētu samazināt vēl uz pusi ir paudušas lielajam Latvijas interešu aizstāvim Lembergam pietuvinātās personas- viņa kabatas partijas biedre Reizniece-Ozola un premjera amatu ieņemošais ZZS biedrs Kučinskis!
12.marts, 11:10 Atbildēt
ppatiešām
par finanšu ministru vajadzētu nozīmēt kādu gudro komentāru rakstītāju ,piemēram to ar segvārdu tiešām.
12.marts, 12:39 Atbildēt
::-))
K. Vonnegūts - "Uz pasākumu bija sanākuši svarīgi vīri ar saviem parazītiem" (highers - up with their parasites)
12.marts, 11:23 Atbildēt
AAlla Borisovna
Krautmanis vienkārši muld, ka "tā gadās" būtu neprecīzs tulkojums. Angliski tas ir "so it goes".
12.marts, 15:06 Atbildēt
ssubjektīvi
Medaļai ir 2 puses. Banku augstskolas prorektors Andris Nātriņš atzīst – par naudas atmazgāšanas riskiem ASV Latviju brīdinājusi pēdējos 16 gadus, turklāt izrādījušas iecietību. "ASV uzraudzības institūcijas ir devušas laiku, devušas iespēju pārskatīt šo sistēmu pakāpeniski. Tas, ko mēs nekad neesam zinājuši un neuzzināsim, mēs tikai kaut kādā brīdī pienākam pie atziņas, ka kaut kad brīdis iestājies, kad šis laiks ir izsmelts. Šobrīd man ļoti izskatās, ka laiks ir beidzies," norādīja Nātriņš.
12.marts, 11:25 Atbildēt
oopis no laukiem
Gudra valdība mācās no citu kļūdām,bet korumpēta valdība nemācās pat no savējām kļūdām ! Neoliberāļu Latvijas ekonomiskās attīstības koncepcija balstījās uz trīs "vaļiem":
1.lētais darbaspēks un tā eksports,
2. Latvija kā tranzītvalsts,
3. finanšu resursu imports un reeksports.
Ko Latvijas valdība ir mācījusies no gūtās pieredzes? Pašlaik esam liecinieki kā sabrūk viena no liberastu cerībām par Latviju kā banku paradīzi. Tagad arvien skaidrāk redzam kā sabrūk arī cerība par Latviju kā tranzīta koridoru starp Krieviju un Rietumeiropu,jo Krievija ir izbūvējusi savas ostas un savu preču eksportu ir novirzījusi uz savām ostām un tā tendence neatvairāmi turpinās,apejot Latviju. Kas paliek Latvijai ? Tikai lētā darbaspēka eksports,bet tas ari jau savas potences ir izsmēlis! Tad jau nekas cits neatliek kā veidot Jaunu Ekonomisko Politiku - JAP ,kas būtu balstīta, nevis spekulatīvās politiskās dogmās un mahinācijās,bet ekonomikas likumsakarībās! Es šeit redzu tikai vienu iespēju - ir nekavējoši jāizveido VALSTS attīstības komercbanku,kas nodrošinātu Latvijas uzņēmējus ar lētiem,iekšējiem kredītresursiem un šī banka nejauktos starptautiskajos valūtu finanšu tirgos! Kāpēc valdība ir uzņēmusies Centrālās bankas funkcijas? Likumu "Par Latvijas Banku" ir pilnībā jāpārstrādā,tā ,lai tas atbilstu,nevis starptautisko finanšu spekulantu un blēžu ,bet valsts iekšējām interesēm. Un visbeidzot ir jāatjauno nacionālo valūtu,jo bez brīvi peldoša valūtas kursa, brīvās tirgus ekonomikas principus nav iespējams realizēt!
12.marts, 12:22 Atbildēt
ssmieklīgi
"sabrūk viena no liberastu cerībām par Latviju kā banku paradīzi"

Bet par to nez kāpēc gandrīz vai līdz histērijas līmenim satraucas tā saucamie "Latvijas interešu aizstāvji"!
13.marts, 6:35 Atbildēt
ssavādnieks
Ōpi,met no galvas ārā to domu par valsts attīstības k/b,jo tā tiks izlaupīta pat īsti nesākot 'izsniegt lētos kredītus'.Šo sarkan'brūni'zilo valdības konstrukciju labi raksturo Ķemeru sanatorijas stāsts,kura kalpoja kā simbols uz valsts atveseļošanos gadu desmitiem,kamēr pie varas nāca Sarkano strēlnieku atstātais mantojums šodienas izpildījumā.Pēdējie ''vēji'' publiskajā telpā Latvijas 'ceļa karti' zīmē kā zaļu pensionāru valsti,kur smuki izremontētās skolās tiks ierīkoti pansionāti un tā būs Repšes piesauktā 'Latvijas Nokia',jo politisko partiju prātos ir pa lēto NOTIRGOT vēl palikušās vērtības,sākot ar Air Baltic,LatvijasMobilo telefonu u.c.objektus.
Vēl spilgtā atmiņā ir Parex stāsts,kura bija sistēmiska banka,bet viņai valdības garantētās saistības nācās maksāt pensionāriem.Nē,nē...nevajag.
13.marts, 9:07 Atbildēt
SShadowVoice
Viens no ļoti lieliem ofšoru banku spēlētājiem ir tieši ASV. Attiecīgi konkurentu gremdēšana ar valsts aparāta ietekmi ir vispārpieņemts paņēmiens.
Pat nemaz nerunājot par ABLV darījumiem... Latviešiem skarbi pierādīja, ka viņu sapnis par neatkarību ir un paliek tikai sapnis. LV ir ASV kontrolēta teritorija, kur visu un jebko nosaka ASV rīkojumi.
12.marts, 12:25 Atbildēt
LLoL
Šveicē 45% no IKP ir ražošana, kas ir Šveices labklājības pamats, nevis bankas vai pulksteņmeistari, kas ir tikai tāda piešprice vispārējai bagātībai. Ja gribam būt "mazā Šveice", tad vajag attīstīt ražošanu, nevis "veļas mazgātāvas" + armija jāpadara stiprāka.
12.marts, 14:11 Atbildēt