Komentāri / Trīs šāvieni tukšā bleķa kastē
 

37 komentāri

BBrikešu pircējs.
Malacis, Māri! Labs raksts, labs virsraksts. Šoreiz pastrādāts uz goda. Teksts ar ko lepoties.
9.februāris, 8:50 Atbildēt
PPagale
Tu joko?
9.februāris, 9:19 Atbildēt
GGreizais
Cik tad Aivariņš krautmanītim samaksāja par šo murgojumu?
9.februāris, 9:24 Atbildēt
GGreizajam
Greizais, aizej taču beidzot kurpēm papēžus salabot. Cik var nomītiem papēžiem staigāt? Neviens cits to tavā vietā nedarīs, ne Aivars, ne Juta, ne Andrejs. Pašam vien būs tas jādara, bet, ja labāk gribi, kā ierasts, bamsli padzerties, tad uz priekšu. Palamā vien Aivaru, uzdziedi - skaista bij jaunība, un sirdij paliks siltāk.
9.februāris, 9:36 Atbildēt
kkaža
Katru dienu aizbrauc 55,nomirst 78 cilvēki.Pensionētiem arodinvalīdiem ir atņemta veselības aprūpe,ko nevar teikt par citas valsts invalīdiem-černobiliešiem,sibiriešiem.Neslēpts zooloģisks naids!Kādēļ?Kaut vai tādēļ vien ZZS,Vienotība,NA ir nopelnījusi skuju taku.Un jebkāds cits koalīcijas variants ir apsveicams,jo sliktāk jau nebūs,bet pastāvēs progresa un demokratizācijas iespēja.
9.februāris, 9:27 Atbildēt
aaža
zzs nekam neder .ir parādījusies jauna partija strīķes unbordāna vadībā .šī partija vedīs uz jaunolaiku ,kad iestāsies progress un demokrātija.
9.februāris, 9:34 Atbildēt
JJĒPIS
Tu nojūdzies esi? Strīķene-Potapova ar Jurašu varētu ko labu paveikt Latvijas labā,nesmīdini cilvēkus! Tie ir īstie mutes bajāri,viņi prot tikai justies varoņi,būdami pie noklausīšanās ierīcēm un kompromatu gādāšanas,Kad vajadzētu tiešām strādāt,viņi visus sanaidotu kā KNĀB-ī.Vai tiešām jau paskatoties uz viņu ģīmjiem kādam nau skaidrs,ka tie cilvēciņi ir kokā lecēji?
9.februāris, 15:10 Atbildēt
ZZorro
Pamosties. Aizej pamīz citādi urīns galvā sakāpis.
9.februāris, 18:08 Atbildēt
iinteresanti
kāda spalvaina roka stutē šo strīķi ,ja pat ģenprokurors viņas priekšā jūtas kā skolaspuika?
9.februāris, 9:28 Atbildēt
IINta
Un.... kas tad var stutēt Annu Potapovu, ja ne "savējie" aiz kordona?
10.februāris, 20:03 Atbildēt
kkk
Kairišs ir dunduks
9.februāris, 9:28 Atbildēt
ssavādnieks
Jā,bet Mārim Krautmanim gan nevar ''aizšaut'' garām-stabils galma ''pisārs'',kurš oligarhu nevainību sargā dienu/nakti. Bet vai V.Kairišam adresēto -'Pret Kairišu vajag izturēties iecietīgi,' vislielākā mērā nevar attiecināt pret pašu MK ? Tas ir kā ar anekdošu stāstīšanu/klausīšanos,var smieties par anekdoti,par to smejās tikai stāstītājs un beigās smejās par stāstītāju.
9.februāris, 9:47 Atbildēt
CCitāts
"Ventspils mērs bijis viena no galvenajām personām, ar kura ietekmi 2004.gada pavasarī kārtots Saeimas balsojums par Loskutova iecelšanu amatā. Tāpat krimināllietas materiāli atklāj arī to, ka vismaz vienu reizi Lembergs centies ietekmēt Loskutovu, mēģinot ar viņu sarunāt kādu sev ļoti vajadzīgu lietu..."
9.februāris, 9:58 Atbildēt
rrokoko
Nez, Krautmanis ne par ko citu rakstīt nav spējīgs? Visu laiku uzsver, ka oligarhu lieta ir šļura, kuru nevajag kustināt un par to runāt, bet katru dienu pats par to gvelž...klauns, nekas vairāk. Nožēlojami.
9.februāris, 9:59 Atbildēt
CCitāts
"Proti, no prokuratūrā sniegtām liecībām izriet, ka toreiz ar KNAB vadītāja jautājuma sakārtošanu nodarbojās Lembergs un ar viņu saistītas drošības struktūras, un tieši pie Ventspils mēra atrādīšanai ar bijušā Rīgas kriminālpolicijas priekšnieka, toreiz apsardzes firmas «Venta» šefa Aivara Valča gādību tika atvests drošībnieks par labu kandidātu ieteiktais Loskutovs."
9.februāris, 9:59 Atbildēt
CCitāts
"No paša Loskutova liecībām izriet, ka pirms apstiprināšanas Lembergs ar viņu aprunājies par KNAB, taujājis par viņa uzskatiem, kā arī par attiecībām ar Strīķi."
9.februāris, 10:00 Atbildēt
CCitāts
"No šīs sarunas Loskutovs esot arī sapratis, ka Lembergs cer, ka, «strādājot KNAB priekšnieka amatā, tikšu vaļā no Strīķes». "
9.februāris, 10:01 Atbildēt
CCitāts
"Sarunai ar TP tēvu Loskutovu esot uzrunājis Šķēlem pietuvinātais drošībnieks, bijušais Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Staris."
9.februāris, 10:02 Atbildēt
NNu kurš te nodarbojas ar izspiegošanu
"No sarunas arī izriet, ka Lembergs «reizi mēnesī» ar Bodi satiekas un tas viņam sniedz informāciju par prokuratūras pret viņu sāktās izmeklēšanas gaitu un darbībām."
9.februāris, 10:04 Atbildēt
EESMAIJA
Domādams neizdomāsi, kāda iemesla pēc Tādi kā Strīķe, Jurašs un tie, kas ap viņiem spieto (acīmredzot tādi paši) tā laužas pie varas? Viņi, un tas ir acīmredzams, taču NAV SPĒJĪGI NE RADĪT SAPRĀTĪGUS LIKUMUS, NE PIEDALĪTIES VALSTS VADĪŠANĀ. Tad kādēļ? Iedomājaties - pēc nosvērtās un, patīk tas kādam vai nepatīk, lēni, bet rezultatīvās Kučinska valdīšanas nāktu Strīķe...vai Jurašs,... vai Bordāns...Nav grūti iedomāties, kas tad notiktu. - nebeidzams haoss, tiesāšanās, apvainošana, špionēšana, uzpirkšana un pierunāšana, iebiedēšana un nīcināšana... un tauta gavilēs! Tā nožēlojamā bezdomu daļa, kas sevi sauc par tautu, pārējie bēgs - vienalga uz kurieni, bet bēgs..
9.februāris, 10:14 Atbildēt
NNja
Lemberga grupējums zin ko ēduši. Jūt galu. Drebelējaties tālāk.
9.februāris, 10:19 Atbildēt
hhilijs
:)) jūt galu, bet citi tikai mirst, ha!
9.februāris, 13:11 Atbildēt
NNja
ZZS ar "nodokļu reformu" un "veselības reformu" jau nodemonstrēja savas "spējas" . Vergi nevar būt radoši, bet mafijas boss nespēj sava izglītības trūkuma dēl.
9.februāris, 10:21 Atbildēt
TTas
ir no sērijas -Spēks ir,prātu nevajag.
9.februāris, 11:41 Atbildēt
NNja
Nez kāda ir sajūta, kad saproti, ka melu propaganda dod pretēju efektu?
9.februāris, 10:24 Atbildēt
mmurkšķis
To tu paprasi savam draugam Jūdiņam.
9.februāris, 21:59 Atbildēt
ZZviedrs
Kaut kaads truls ZZS slavinoshs raksts,pretiigi lasiit.Ceru peec veeleeshanaam neko nedzirdeet par taadu ZZS.
9.februāris, 12:50 Atbildēt
ZZorro
Ceru pēc vēlēšanām tu būsi nosprādzis.
9.februāris, 18:14 Atbildēt
ggrāmatplaukts
Lai tur kā ar tiem sorosistiem, bet "Rīdzenes sarunas" ir izdevies bestsellers :)
9.februāris, 19:38 Atbildēt
JJūlis
Latvijas ekonomika patreiz ir ļoti atkarīga no ūdens daudzuma Daugavā. Ja daudz līst, budžets brangi pildās pārdodot dārgo elektroenerģiju. Pārējie faktori ir maznozīmīgi. Lauksaimniecība sabrūk, jo nespēj tikt galā ar augstiem elektroenerģijas tarifiem.
10.februāris, 8:37 Atbildēt
MMutabor
Izskatās, ka LSDSP Krautmanim vairs nemaksā, tagad maize atrasta pie ZZS.
10.februāris, 11:13 Atbildēt