Komentāri / Globālais virziens uz totalitārismu
 

71 komentāri

ppepe
Apzagt tautu ir viena lieta, bet nosargāt nozagto var tikai ar totalitārām metodēm, tādēļ mūsu koalīcijas mafija ies šajā virzienā!
26.marts, 8:17 Atbildēt
JJevlampijs
Un vajag kā krievijā - panikas cēlājus pamočīt sartjirā par nesakarīgu tekstu rakstīšanu! Vai arī pa vienam izsūtīt uz matušku un atpakaļ vairāk nelaist..
26.marts, 8:23 Atbildēt
vvispār
Tieši tā, fašistiskajā krievijā 12200 inficēto. 122 000 зараженных в России!!!
26.marts, 9:41 Atbildēt
aatbilde vispār
Valdīkļu trubadūr! Nevajag tik bezjēdzīgi melot!
26.marts, 10:49 Atbildēt
vvispār
Ķīseļa apzombētais, "atbilde vispār @ Šodien, 10:49", paplašini savu info telpu, nedzīvo kremļa medijos!
26.marts, 10:55 Atbildēt
jjautājums
kas pateiks, kur pazudis šodienas V. AVOTIŅA RAKSTS???
26.marts, 23:21 Atbildēt
MMefodijs
vajag kā pie mums krievijā. bazūnēt, ka tā ir tikai pneimonija un slēpt patiesību. patiesība taču var vēl vairāk iedragāt mūsu gaišā cara krēslu.
26.marts, 8:26 Atbildēt
SShadowVoice
Patieso, vai cik necik ticamo inficēto skaitu Latvijā nezin neviens. Publiski izskan viedoklis, ka ir pārbaudīti apm 0.46% no populācijas.
Attiecīgi tam ciparam, ka LV ir ap 200 saslimušo, nav nekādas ticamības.
Režīms melo, jo savādāk būs pārāk uzkrītoši redzama tā impotence un reālā spēja kontrolēt situāciju.
26.marts, 18:03 Atbildēt
AAdel
Jurit jus gan esiet drosmigs zurnalists..ta tok turpiniet.visu cienu..patiesibu gaismaa..mes tauta ar jums
26.marts, 8:34 Atbildēt
XXXL
Idiots tu esi ne tauta
26.marts, 9:02 Atbildēt
zzemnieks
Autoram 100% taisnība.
valdības birokrātiskās sistēmas iemēģina jaunās iespējas totāli kontrolēt visus, par pamatu ņemot cīņu ar vīrusu - skaidras naudas izslēgšana no aprites, cilveku izolāciju izsekojot ar droniem un mobilajiem sakariem,
nākošais solis čips ar dozētu laimi un labklājību.
ja kaut kas ne tā, atslēdzam un čau- vari nomirt badā, jo alternatīvu nebūs.
26.marts, 9:34 Atbildēt
žžļurben žļarbenis
Paiders visu pareizi ir aprakstījis, tā tas notiek, bet arī politikā ir sava "mode", tāpat kā apģērbiem, autiņu dizainiem u.t.t., kurai vairāk vai mazāk seko visas valstis.
26.marts, 8:35 Atbildēt
vvispār
Izskatās, ka raksta autors līdz galam neizprot reālo situāciju. Ko raksta autors teiktu par autoritāro Irānu, kurā mirušie tiek apglabāti masu kapos? Mēs nezinām, kas notiek Venecuēlā un ZKorejā.
26.marts, 8:43 Atbildēt
dde Soto
.. un kas notiek fashistiskajaa rašņā...
26.marts, 8:46 Atbildēt
vvispār
Fašistieskās rašņas caram tikai tagad sāk pielekt situācija, kura ielaista, varbūt pateicoties opozīcijas spiedienam, jeb pēc jaunās infektoloģijas slimnīcas apmeklējuma, kur laikam pirmo reizi izdzirdēja, ka neviens nezinot patiesos inficēto skaitļus un galvenā ārsta prognozēm, kurās viņš saskata ( laikam zinot īstos ciparus) Itālijas variantu.
26.marts, 9:10 Atbildēt
BBlondīne
ES Tev ieteiktu nerunāt par to, kas notiek Irānā, bet domāt par to, kā pasargāt sevi, savus tuvākos un mūsu tautu!
26.marts, 8:47 Atbildēt
vvispār
Es vienkārši oponēju rakstniekam, Blondīne.
26.marts, 9:04 Atbildēt
ppurvaputns
gan Venecuēla gan Z Koreja un Irāna tiek žņaugtas ar pasaules ļaunuma ASV sankcijām . Tie peisainie fakingtonieši neļauj šīm valstīm pat medikamentus iegādāties, jo jāmaksā ir ar $ kuru apriti šie kontrolē. Kāds brīnums, ka tur mirst kā mušas . arī Kubu šie padauls sūdi žņaudz jau 60 gadus. Kuba turās! es gan ceru, ka šitas vīrusiņš sagraus pašu Nolādēto Impēriju ASV. tur ies vaļā pilsoņkarš.
26.marts, 10:30 Atbildēt
MMurrey
Vispār jau no Ķīnas viņiem (Irānai) vajadzētu varēt dabūt nepieciešamo un arī nesocializēšanos ieviest var bez grūtībām.Tiesa, tad ir jāatsakās no kolektīvajām lūgšanām. Un arī zelta rezerves viņiem ir.
29.marts, 17:13 Atbildēt
VVecais
Kaut kā neparādījās koments par šodienas salīdzinājumu ar 11/09, kas ļāva ASV pieņemt Patriotu aktu. Tas ļauj vēl šodien jebkuru bez tiesas apcietināt un konfiscēt līdzekļus. Arī citās valstīs pieņēma antidemoktrātiskus aktus.
26.marts, 9:20 Atbildēt
SShadowVoice
Taisnība. 100%.
Bet ASV kolonijās tādas zināšanas neklājas pieminēt. ASV kolonijām jāpriecājas mirt pēc saimnieku pavēles.
26.marts, 18:05 Atbildēt
dde Soto
Levitu par diktatoru..[smīn]
26.marts, 9:21 Atbildēt
KKKK
No totalitārisma baidās tikai dažādas "minoritātes"
26.marts, 9:29 Atbildēt
vvispār
Gribi dzīvot,kā ZKorejā un ēst zāli?
26.marts, 9:38 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Esi tur bijis, ka tik labi zini, vai uzskribelēji savus dzēruma murgus??
26.marts, 18:15 Atbildēt
KKKK
Arī totalitārismam var būt dažādas gradācijas, protams ir arī pārspīlējumi, kā Z Korejā vai kā bija NACSOC Vācijā, bet princips ir pozitīvs, izpildītāji var būt neīstie...
26.marts, 10:25 Atbildēt
IInta
Principā nevar. Nejēdz neviena cilvēcīga būtne vēl apstāties tajās savas, teiksim,t. s. tirāna ambīcijās, kam pakalpiņi - iztapoņu un glaimotāju kliķe vienmēr piepalīdzēs, ka tik pašiem viss o.k. Un uz draugiem arī paļauties nevar ja atcceamkies kaut vai Cēzaru, utt., utj.
Lai taču iemācās vispirms ar savu to savu paša personisko ģimeni
normalizēties un moralizēties kā nākas, tās maku pārvaldīt un tad tik lien pa sabiedrisakjām tām karjeras kāpnēm citus virzīt un vadīt - laix ikurāt tam patlaban ir atbilstošs.
26.marts, 12:29 Atbildēt
IInta
atceramies, pardon
26.marts, 12:42 Atbildēt
EEdge
1993.g., kad Dienas Biznesā uzdarbojās neoliberālisma ziperzeļļī - Paiders$Kaža, tad Minhenē dzīvojošais sociologs Aleksandrs Zinovjevs uzrakstīja prognozi Rietumu pasaulei ( gr. Rietumi) - tās neizbēgamo, objektīvo iemeslu dēļ, virzību uz totalitārisma. Noder apjēgt reālijas - padomāt par nākotni, lai latviešu tauta atkal nenonāktu tāda pat kalpu-lēņu un dzimtcilvēku stāvoklī, kādā atradās pēc Livonijas Krustakariem. Iesaku bez Čapeka fantastikas arī nopietnāku lasāmvielu - Александр Зиновьев >Запад. Феномен западнизма , kā arī На пути к сверхобществу.
26.marts, 10:15 Atbildēt
JJevlampijs
Tā taču ir vēstures attīstība viss jaunais ir kādreizējais vecais tikai jaunā kvalitātē ,bija absolūtās monarhijas ,tad konstitucionālās ,tad prezidentālās republikas ,tad parlamentārās ,pa visu totalitārie un autoritārie režīmi ,nu tagad demokrātijas krīze ,atkal būs totalitārie režīmi un līdzīgi ,paies gadi 70 un atkal nonāks atpakaļ pie demokrātijas ,tā ir attīstība.
26.marts, 11:09 Atbildēt
ppurvaputns
pasaules varenie ir lasījuši šo lugu . Un pieņēmuši par scenāriju savu plānu realizācijai. Viss notiek kā lugā! Redzēs, vai šiem izdosies. bet tas , ka viss iet atpakaļ uz verdzības iekārtu- tas nav noliedzams! un vergi būsim mēs visi. Valdīs peisainie.
26.marts, 10:25 Atbildēt
jjusis
Piekrītu autoram ,tiešām cilvēki ir gatavi autoritāram režīmam ,taču cilvēktiesību aizstāvji paši vainīgi ,ja apstākļi spiež ierobežot brīvu pārvietošanos ,tad arī nepārvietojies ,ne brēc par savām tiesībām un brauc slēpot ,tas arī noved pie autoritārisma ieviešanas.
26.marts, 11:03 Atbildēt
KKKK
Nav viena pareiza risinājuma, pareizs ir tas risinājums, kas atbilst kontekstam. Konteksts var būt dažāds.
26.marts, 11:13 Atbildēt
ppepe
Kā redzu vārdus fašistiskā raša, kremlins, tā uzreiz ir skaidrs, ka rakstītājs ir īsts gadu simteņos izselekcionēts pastaldaunis,kurš saņēmis spērienu no saimnieka tieši sejā uzreiz metas laizīt un līst pakaļā, jo tādu jēdzienu kā pašcieņa viņš nepazīst, mēslu vabole, kas iedomājas esam pārāks par kaimiņu tautu , nožēlojams puņķis ,kas lokās līdzi visiem vējiem!
26.marts, 11:10 Atbildēt
ppurvaputns
normāls latatejas vergs tas ir, kas pirms 30 gadiem vilkās pie pieminekļa sev izdziedāt ASV pakalpiņu lomu.
26.marts, 11:54 Atbildēt
ppurvaputns
viņu - šo vergu var uzrīdīt jebkuram. jāiedod tik brūnā žļurga kokakola un rociņā aifōns. vēl vēlams kādu sarūsējušu bleķa kasti no Vācijas....Tad, kad Dieviņš dalīja godu, lepnumu un pašcieņu, šitie nebija mājās....
26.marts, 11:56 Atbildēt
CCestlavijs
Brīvība, demokrātija ir labas lietas , un īpaši tās kļūst labas ,ja iet roku rokā ar atbildību. Pamazām mēs to sākam saprast un jāsaka , ka šobrīd valdība, institūcijas un lielākā daļa iedzīvotāju rīkojas patīkami adekvāti.
Paideram tuvāk , kad attapīgi ziķeri atrod demokrātiskas un ne tik demokratiskas sviras ,lai izbīdītu vislielākos un paklausīgakos kretīnus un manipulētu ar tiem..beigās tad var paklaigāt, ka vajag ,,stingro roku"
26.marts, 11:15 Atbildēt
IInta
Nu bet.. EU ceļš uz Federālismu taču šiem oficiāli nosprausts esot - pat tad, ja oficiāli par to skaļi nebazūnē... bet tikmēr ar iebiedēšanu "skaldi un valdi" taču vislabāk sanāk ar. (Agrāk pat VVF Wikipedia lapā bija par to izlasāms - pēc tam gan tas ieraksts pazuda...)
Un atrisināt mēģināt tās žīdu kā jau "naufdas saimnieku"rebes var pamēģināt arī tā, jo gaida ta superburbuļkrīzi....
Arī tie paši vīrusi tad taču arī labāk līp, ja pastāv baiļu faktors un nav laika par savu to imunitāti gādāt, jo jāskrien tik pa to kāmišu/ patērētāju kulta apli... Vnk karš turpinās, kā jau katoļpapa (Vatikāns) teica vēl anno 2014... Tik daudziem taču šoagd tā 75-gade būs jāsvin... nu i paceļ galvas visu veidu '"stingrās rokas" piekritēji pie viena ar.
;(
26.marts, 11:31 Atbildēt
ppurvaputns
Projekts EU ir miris. tas tikai jānoformē Kas palīdzēja Itālijai, kad šie mira kā mušas?! ES vai kādi nāto ar ASV? nē! tie bija Ķīnieši, Krievi un Kuba! Krievijas minoboroni uz Italiju aizsūtīja jau 15 lielās IL 76 transportlidmašīnas ar ārstiem. equipmentu, dezinfekcijas Armjas!!! auto! tie nolaidās NATO bāzē, Krievu militāristu kolonnas virzās pa Italijas ceļiem uz infekcijas perākļiem. Itāļi ir starā! viņi to apsveic un sola mūžīgu draudzību Krievijai. youtubē bija kā viņi rauj nost piederassu zilizvaigžņotos ES karogus un blakus Itāļu karogam karina Krievu trikoloru!!! Nebūs no Itālijas nekādas sankcijas vairs pret Krievju. Viss, absolūti viss Psaulē pēc šitā cirka mainīsies! Un ES tas jau ir līķis. tam tikai jānoformē miršanas apliecība.Lai atceramies kā Pšeki sosuļskije aiztaisīja robežu 3 Baltijas izmirātu tranzītam , kas muka no Vācijas!šie bija spiesti uz Zassnicu uz prāmi griezt. Vot tā ir Eirosoliaritāte! mironis! brisseles mironis! mums latatejas melu mēdiji par to klusē, bet Pasaulē to rāda!
26.marts, 11:47 Atbildēt
MMurrey
Nepārspīlē. ES projekts, kaut arī ar trūkumiem, ir ar pozitīvu pienesumu un tādēļ saglabāsies."Pšeki", protams, neizrīkojās smuki (sk arīnāka - "Shadow voice" komentāru).
29.marts, 17:19 Atbildēt
SShadowVoice
Vēl aizmirsi pieminēt, ka tie paši pšeki aizvēra gaisa telpu Krievijas IL76 lidmašīnām un neļāva pārlidot pāri Polijai. Rezultātā lidmašīnas ar palīdzību Itālijai lidoja bez maz vai pāri Turcijai.
Nu ko tik neizdarīs, lai ieriebtu Krievijai!, vai ne? Priekš tā der arī censties aizkavēt palīdzību Itālijai ;-)
Paskaties uz flightradar24 borta 1533F3 lidojumu 23.Martā un viss būs skaidrs par to ES/NATO. Dati joprojām ir pieejami. Apskatīju minūti atpakaļ.
26.marts, 18:15 Atbildēt
IInta
Nu būs Italexit tātad un Krievijai vēl kāda valsts, kam naudu regulāri aizlienēt...
:)))
Kreisā būšana taču tur sena tradīcija - ar visiem tiem komunistiem pie varas - vismaz pašvaldībās vēl arī. Paņem kaut vai to pašu kādu R. Rolāna sējumu. Labāk jau papētīt, kāpēc tieši Itālijai uzgāja ar to vīrusu vispamatīgāk. Tiesa, nu jau arī Spaņijā iet vaļā tā pļauja. Par Italy tātad: alkatība valda visos līmeņos - ar visu to kīnīzeru migrantu darbaspēku, mafiju P2 ložām, "Romas klubs" ar visu to slaveno zelta miljarda tēzi turpat, Vatikāns arī turpat, par to šamo t..s melno aristokrātiju un tās ieguldījumu lietu kopsakarā nemaz nerunājot... Viss jau kādreiz atgriežas kā ar bumerangu jebšu kā saka tie paši ķīnīzeri:"Ja gaida pietiekami ilgi, var sagaidīt aizpeldam garām arī to sava ienaidnieka līķi." Tik vien.
26.marts, 13:02 Atbildēt
oopis no laukiem
Autoritārisms un totalitārisms paši par sevi nav ne ļauni ne slikti,bet tos par tādiem padara varas uzstādītie mērķi. Ja autoritārs vai totalitārs varas režīms darbojas visas tautas un sabiedrības labā, tad tur nav nekā nosodāma. Pavisam cita lieta ir tad,kad varas režīms darbojas kāda šaura ekonomiska, vai finansiāla,vai politisku partiju grupējuma,vai pat kādu citu valstu interesēs,kā to šodien redzam Latvijā .Vēsture ir pierādījusi tādu faktu,ka gadījumos,kad valsts pastāvēšana ir apdraudēta varu pārņem armija(militāristi) ,kas pēc uzbūves ir ļoti totalitāra sistēma ar stingri reglamentētu pakļautības struktūru,jo tā ir pēdējā un tajā pašā laikā spēcīgākā iespēja stāvokli valstī normalizēt. Demokrātija ir laba lieta,bet tai ir arī savas negatīvas blaknes un proti - ir ļoti svarīgi kam pieder masu informācijas līdzekļi un kādu ideoloģiju tie pauž un izplata sabiedrībā. Nav noslēpums,ka sabiedrība sastāv no dažādiem cilvēkiem ar tik pat dažādiem uzskatiem par to vai citu problēmu,tāpēc masu informācijas līdzekļiem ir viegli lielu sabiedrības daļu pārvērst par vadāmu pūli,kurš pats to neapzinoties nobalsos par likumiem kas būs vērsti pret viņiem pašiem. Tieši tādā veidā mazākums realizē savu pret tautu vērsto varu. Tā,protams,ka ir viltus demokrātija,bet viņa ļoti veiksmīgi darbojas daudzās Pasaules valstīs Latviju ieskaitot.
Es uzskatu,ka pašreizējā situācijā Latvijai ir vajadzīgs autoritārs vadonis,kas izvada mūsu valsti caur vēstures "krācēm",bet tas nebūs politisko partiju nopirktais koalīcijas prezidents Levits un vēl mazāk ministru prezidents Kariņš - tam jābūt cilvēkam kas tautā bauda uzticību un kurš pareizi saprot reālo situāciju Latvijā.Tas varetu būt arī cilvēks ar padomju varas pieredzi,jo padomju vara neapstrīdami bija totalitāra vara,bet viņai tomēr bija savs morāles kodekss,kuru tauta vairāk vai mazāk,bet tomēr respektēja,kāda globālistiem nav un nekad arī nebūs,jo viņiem morāles vietā ir dolārs!
26.marts, 12:01 Atbildēt
IInta
Ak, jā esot bijis viens normāls valdnieks reiz - Marks Aurēlijs, bet viņš jau bija arī vēl filosofs un šo to labu sarakstijis arī vēl ir.... Taču, kā labi zināms, izņēmumi vien parasti to kopējo likumsakarību arī apstiprina. Lai nu kāds pierāda, ka maldos. Tikai ne ar Ulman` piemēru - to lielamasonu, kurš visiem lika palikt savās vietās, bet apšam aizmukt gan nesanāca. "Savējie" paši vien tad arī uzmeta, labi?

Tā kā secinājumi uzprasās paši ar: izdzeniet taču beidzot tos varnešus caur Poligrāfu - kurai kodlai kurš ko zvērējis un kādai korporācijai vēl arī. Nevis tik spēlē spēlītes, kuram dot pielaidi, kad atņemt un kam vispār ne. Skaidrojumu taču nekādu... Pat čekas maisus ar jēgu attaisīt nespēja - visi "savējie" sen jau kā citā kartotekā taču... Un dubultpilsoņi pie varas - tas jau tikpat kā valsts modevība būtu jāvērtē ar...
26.marts, 13:13 Atbildēt
tto purvaputns
Tavi lūzera un neveiksminieka šļupsti ir vienkärši nožēlojami.Tavas prāta spējas pieļauj samainīt vietām kādus 15 vārdus un mėnešiem smilkstēt un vaimanāt vienu un to pašu. Kur šitādi lūzeri un ņergas rodas???
26.marts, 13:20 Atbildēt
iimis
Purvaputns taisnību runā,kas NA plānprātiņiem ir kā pucnazis pa pautiem, tāpēc arī visiem īstenajiem latviešu dirsā līdējiem un liekuļiem tā nepatīk!
26.marts, 13:46 Atbildēt
tto imis
Jo rubļa kurss vairāk krīt jo jūsu verbālā caureja paliek tikai lielāka un smieklīgāka:) bet jūs rakstiet vien , rakstiet.. vienīgais kam tādi lūzeri derīgi.
26.marts, 14:03 Atbildēt
ZZigis L
Nu Juris galīgi satrakojies, ievelc gaisu, elpo dziļi!
26.marts, 13:49 Atbildēt
ttā jau
ko nu murgo
26.marts, 16:17 Atbildēt
IInta
It kā nejauši patrāpījās šis te vidiks par tēmu, kas un kurš tad rada tos diktatorus arī:
:)))
youtu.be/N12tI19L9u8
26.marts, 16:32 Atbildēt
IInta
Cik plosīsies vīruss Latvijā un cik ne, tā ap 44+ minūti - prognoze, pie leisīem īsi pēc tam, bet vienalga nojauca dāma te leišus ar latviešiem tajā runā... Tā kā leiši ar visu tiks veiksmīgāk galā, kamēr te zaraza jau ielaista ar visu to biezo "privātuma neaizskaramību" laikam jau sākotnēji........
26.marts, 17:49 Atbildēt
IInta
Vietējais tas ieskats vēl ar:
kokteilis.la.lv/prog..-vel-viena-pandemija
26.marts, 21:57 Atbildēt
IInta
Iepriekšējā sērija:
youtu.be/JhV1juxbS9k
27.marts, 1:09 Atbildēt