Komentāri / Kā labāk izzagt divus miljardus?
 

90 komentāri

ssēlis
Kā izzagt miljardus mūsu koalīcijas partijas nav jāmāca , tiem ir bagātīga pieredze, sākot no G24 kredītiem , līdz LM, Citadelei ,OIk u.t.t.! Variet jau apsveikt jaunos miljonārus!
25.marts, 8:41 Atbildēt
vvispār
Tāpat, kā daudzu pašvaldību vadītājiem, vai ne?
25.marts, 8:55 Atbildēt
SSeniors
Sveicam ! Sveicam ! Sveicam ! Lai dzivo = ZAGLI !!!
25.marts, 9:35 Atbildēt
CCietie rieksti
Ceru, ka drošības policija paaicinās pseidožurnālistu Paideru uz pārrunām. Neviena liel korupcijas skandāla, t.sk. pagājušās krīzes Parex stāsta nav bijusi bez ZZS un Aivara draugu līdzdalības. Visa vēsturiskā atmiņa ir par Paidera darba devēja un ZZS rīcību......Nekādu mistisko 2 miljardu nav. Tā ir aizņemta nauda, no kuras tiks finansēti tekošie budžeta izdevumi, samazinoties nodokļu ieņēmumiem; izmaksāts dīkstāves pabalsts ļoti plašam un skaitliski lielam cilvēku lokam (vairāk kā 70`000 pirmajā etapā, šī nauda tāpat būtu jāizmaksā, tikai no sociālā budžeta kā bezdarbnieku pabalsts), izsniegti galvojumi esošām laikā terminētām saistībām (plašam lokam uzņēmēju), nodrošināts finansējums apgrozāmo līdzekļu finansēšanai krīzes laikā (plašam uzņēmumu lokam) un virkne citu pasākumu..................Viss par ko vēsturiski runā Paiders ir ar koalīciju saskaņota Parex miljarda iebarošana VIENAM čomam, digitalizācija, par labu VIANAM čomam, OIK par labu DIVIEM čomiem utt...................Atšķirību jūtat? Šoreiz plānots atbalstīt pa, salīdzinoši nelielām summāmm lielu atbalsta saņēmēju skaitu, nevis VIENU čomu.......Šitā samazgu lapele sāk kļūt par noziedzīgu - tas nav žurnālista viedoklis, bet apzināta FAKE NEWS izplatīšana......Varat nomēdīt JKP cik gribat, bet šis šauj pāri robežām...............UN jā, mums par laimi, no vecās koalīcijas valdībā daudz kas pāri nav palizis. Galvenie nelieši ZZS, Šleseristi un Šķēles pielīdēji, ir dziļi opozīcijas pēdējās rindās, t.i. pie tualetes.
25.marts, 11:05 Atbildēt
PPilsonis
OIK atļaujas par 5 miljardiem izdalīja Kariņš ar Kamparu. No Taviem meliem, ko esi izdrukājis 300 000 eksemplāru JKP avīželē, pat pensionāriem sāk ausis svilt. Kurš visskaļāk brēca, ka OIK ir afēra pirms Saeimas vēlēšanām? Tavs Jurašs un Bordāns, ja vien pats neesi viens no abiem. Atcēli, kad tagad esi pie varas? Nelietis Tu esi. Melis, pensionāru un mediķu apkrāpējs. Drukā savas melu avīželes par mediķiem nozagto 60 miljonu naudu, ko Bordāns iebalsoja partijām.
25.marts, 15:50 Atbildēt
CCietajam riekstam
Cietajam riekstam tā vien nagi niez pielīst valdošās kliķes diletantiem, lai pats sev kādu labumiņu dabūtu. Tāpat kā 2009.gadā, kad krīzes laikā pa kluso Hipotēku bankā resnajiem runčiem kredītus iepakoja un norakstīja.
Tāpat arī tagad, tie kas zināja kuriem Hipotēku bankā parādus norakstīja ir iekārtojušies siltās vietās valsts iestādēs un parazitē tālāk.
Viena tāda parodija no bijušās Hipotēku bankas tagad ākstās gar valsts kapitālsabiedrībām, noderīgā idiote ieliktene, un savā stulbumā naivi cer, ka neviens neuzinās kāda tirgošanās notiek ar valsts kapitālsabiedrību padomes locekļu iebīdīšanu amatos, piemēram, Rubesita.
Tirgošanās ar ietekmi sadalot arī šos miljardus turpināsies.
25.marts, 14:21 Atbildēt
LLats un Sterlings
1. Kāds sakars ZZS ar Godmani?
2. Pameklē interneta resursos cik, kurš izdalīja OIK licences?
3. Cik digitālie ir no ZZS?
4. JKP vadoņa biogrāfiju esi lasījis ar visām viņa ganībām?

Tā viš i, kādam aiz loga tumš, bet kādam galvā.
25.marts, 13:10 Atbildēt
CCietie rieksti
Vistiešākais. ZZS no saviem pirmsākumiem ir pasīvi vienmēr sēdējusi koalīcijā, neuzņemoties līderību pašiem, bet vienmēr piespēlējot un balsojumā atbalstot visus, tos vēsturiskos nesmukumus, uz ko Paiders atsaucās. Vienmēr ir bijusi sajūta, ka kompartiešiem Brigmaniešiem svarīga ir spēja ielikt kāju durvīs, ja kāds nepiekrīt Rīdzenes formātam vai sava ģenprokurora apstiprināšanai Puzes mežā, bet maz rūpējis vai ietirgots atbalsts Rīgas šeptēm. .........................Labāk nokomentē, vai arī redzi analoģiju starp 1 milj. vienam Parexam un šodienas krīzes programmu plašam lokam. Tiešām?
25.marts, 13:52 Atbildēt
LLats un Sterlings
25.marts, 14:37 Atbildēt
CCietie rieksti
...tarp 1 miljard. vienam Parexam
25.marts, 13:53 Atbildēt
AANO rezolūcija
rotšildizkārnījumi un citas volstrītas žīdfašiseteļu smirdoņāsir Latvijā nozagušas aptuveni 17,4 miljardus eiro, kopš 1989. gada. Netīrie žīdfasisteļu cūku izpirdumi .
25.marts, 14:26 Atbildēt
llasītāja
Iedzer kādas nervu zāles un paguli. Varbūt pēc pagulēšanas varēsi uzrakstīt kaut ko normālā latviešu valodā!
28.marts, 20:45 Atbildēt
KKautrīgais Jēkabiņš
Kā Altum sadalīs tā arī būs.Neviens cents bez tā ziņas nekur neaizripo un neaizripoja.Naivie nezinīši.
25.marts, 8:54 Atbildēt
pprocenti
vajag 30 procentus novirziit 2 miljardu apsaimniekoshanai un izmaksaat pashiem sev preemijas.
25.marts, 8:56 Atbildēt
kkaapeec gan ne
ja tupaatauta to paciesh, ta kaapeec gan ne ?
25.marts, 8:57 Atbildēt
aatbilde
Tieši manas domas. Tā apsaimniekošana un tā trakā naudas kaudze! Kā tad jūs domājat, to sadalīt, iedalīt, piešķirt vai nepiešķirt - vai tas nav pats smagākais šajā procesā un ar 30 % tur nekādā gadījumā nevar apmierināties!!!!!! Ko jūs...!!!
25.marts, 9:04 Atbildēt
SSeniors
To jau vini , ar Karinu prieksgala = DARIS !!!
25.marts, 9:34 Atbildēt
PProcenti
Procenti laba lieta, man arī tie patīk, jo lielāki, jo labāk.
Kur var pieteikties, stāšos rindas galā.
25.marts, 15:27 Atbildēt
VVispar
Ka tik nav ta, ka visiem un visa vienreiz pietiks ......
25.marts, 9:01 Atbildēt
jjaunais labi aizmirsts vecais
Tāds kā ģeķis ! Kas tur ko nesaprast , karīns jau deva majienu kampejiem gatavot grābekļus ar ko grābt milijonus , ņemt simtiem milijonu lielus valsts galvotus kreditus ko notrallinat un tad bankrotēt ... Pec tam nāks bankas kazāks un norakstis milijardus , tagad ir iespēju laiks ka dxiedāja Zaigas gailis , galvenais lai butu pareizā interesu grupā ,ar pareizām domām un pareizas formas galvaskausu !
25.marts, 9:04 Atbildēt
SSeniors
Padzit , to Karinu no Latvijas ! Ka var vadit Valsti , ar divam pilsonibam ? Var jau but , kad vinam ir ari = MUSULMANU paradumi ???
25.marts, 9:33 Atbildēt
vviesis
Latvijā, kā jau valstī ar neoliberālu ideoloģiju, sociāli atbildīgus lēmumus nav jēgas gaidīt. Vienkārši nav un nebūs.
25.marts, 9:04 Atbildēt
GGaida
To tu gribētu gan, bet, domāju, ka visiem tiem, kas te raksta un tiražē savas muļķības, zinām, no kurienes tās nāk, nekas nesanāks.
25.marts, 9:51 Atbildēt
DDerglis
Bēdīgākais, ka īsti nebūs, kur dalītāju dāsno atalgojumu iztērēt. Robežas slēgtas, jauni džipi valstī neienāk. Ja nu kādas pagrīdes orģijas, piesaistot sievietes ar zemu socālās atbildības slieksni.
25.marts, 9:05 Atbildēt
BBulciņa
Tāpēc jau mūsu "pavadoņiem" Ukraina tik mīļa! No turienes tak visā pasaulē labākās ielasmeitas!!!
25.marts, 9:36 Atbildēt
kkoks
Galvenais izzadzeejiem ir atbalstiit speelju biznesu,briinumu zeme ,vai kaa teica Kristopans M zeme....
25.marts, 9:09 Atbildēt
MManiaks
Jā, azartspēlēm obligāti liela nauda jāpiešķir! Vi;i ta"u neprot dzīvot no mazumiņa! Un - ieradumam liels spēks!!!
25.marts, 9:38 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Obligāti ir jāatceras, ka latvieši ir vispretīgākā biomasa Eiropā - pēdējā vietā visos rādītājos. Taču veikla zagšanā, organizētajā noziedzībā, nenogurdināma nelietībās vienam pret otru, un stulba dzīves procesu izpratnē, neciena ne nacionālo suverenitāti, ne brīvību, tiesiskumu un taisnīgumu, savas tautas gudrākos un godīgākos vispamatīgāk nicina un atgrūž. Reti riebīga tauta ar denunciācijas māniju, mazvērtības kompleksa stimulētu augstprātību un iedomību idiotijas līmenī.
25.marts, 9:09 Atbildēt
dde Soto
Vuj kremlja trolli, cik tu preciizi saveejos noraksturoji. Vieniigaa kljuuda - rašņa NAV Eiropaa.
25.marts, 9:11 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Vai, es jau sabijos, ka desotaks no pārdzeršanās nosprādzis. Bet,āreče, uzpeldēja kā jau visi mēsli...
25.marts, 16:08 Atbildēt
SSelima
Vispār, Udo precīzi uzrakstīja par Tevi
25.marts, 14:24 Atbildēt
AAndris
Bet redz utainais,tieši tādas domsa ir visai pasaulei par krieviem,tāpēc jau tos mežoņus nekur nemīl un nevar ciest.Vissai pasaulei ir problēmas ar tiem papuasiešu barbariem,kuri ielien zagt,laupīt,demolēt un riet uz vietējiem.Toties latviešus visur mīl un nevienai tautai nav nekādu problēmu ar viņiem.Fakts,uun tur neko nevar darīt.
25.marts, 9:16 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Ūdeni neaizmirsti noraut, andružiņ...!
25.marts, 16:10 Atbildēt
AA. Solžeņicins
‘’Nav šajā Pasaulē niecīgāka, nelietīgāka un nekaunīgāka radījuma par krievu. Piedzimis nacistiskā valstī, piebarots ar nacisma propagandu, - tas salašņa nekad nekļūs par Cilvēku. Viņa valstij nav draugu - ir vai nu pielīdēji, vai ienaidnieki. Viņa valsts ir spējīga tikai draudēt, pazemot un nogalināt. Lai šo statusu Krievijai saglabātu, ierindas krievs ir gatavs upurēt savu dzīvi, upurēt savu vecāku un bērnu dzīves, upurēt savas tautas nākotni. Patiesi: krievi - zvēri. Nikni, asinskāri, bet... mirstīgi’’
25.marts, 9:13 Atbildēt
SSeniors
Sobrid , loti Labi redzams , ka uzvedas SASKANA un ari , Latviesu partijas . tas pats sakams ari , par nesamerigu lielo finansejumu , SASKANAI un dazam Latvijas partijam . Iedaliet , so naudu nabadzigajiem pensionariem , mazi algu sanemejiem !!! BET = ir BET ! Politiki laiza pakalas , viens otram ! Kaiminu ed NOST , , jo nelauj Saeimas deputatiem = ZAGT ! Izsutit , sos 100 rikles , uz ITALIJU !!!
25.marts, 9:29 Atbildēt
AA. Solženicinam
Liekas, ka tu dzīvo savas latviešu Sūdu ielas vircas bedrē un no turienes nāk tavi korporeļu un Sārta komjauniešu vemekļi.
25.marts, 19:54 Atbildēt
SSeniors
Loti labs un pareizs RAKSTS ! Bet , vai musu politiki , Saeima unMinistrijas , strada Latvijas pilsonu laba ? NEE !!! SAVS macins tuvaks ! Un , tiks sponsoreti tie uznemumi un darbinieki , kuri laiza pakalu , siem zagliem !!!
25.marts, 9:23 Atbildēt
GGatis
Piekrītu! Izklausās pēc troļļu fermeriem. A Paiders tāds Lemberga rupors vien ir.
25.marts, 9:36 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tātad tu atzīsti, ka Lembergam taisnība?
26.marts, 0:14 Atbildēt
AAgris
Ak, Gatiņ, kur Tu tik gudrs uzradies?? Un ko tad Tu lasi tā "Lemberga rupora" rakstīto??? Tavi pārgudrie nacionāļi nespēj neko prātīgu uzrakstīt? Kad valstī krīze, Dzintars un viņam līdzīgie galvas "smiltīs" sabāzuši, un klusē, jo viņu debīlās idejas nevienam nav vajadzīgas!!!
25.marts, 9:45 Atbildēt
BBBC
Atbildīgo nebūs. Cietumā sēdēs tikai Konors Vīruss ...
25.marts, 9:25 Atbildēt
kkrīze
politiskā vadība ir stils jau n- gadus, to piekopj visā pasaulē, bet tur, kā nu kur, tiek domāts par tiem, kam nodokļi ir jāmaksā. nokaujot nodokļu maksātājus masveidā, corona pārvēršas par ekonomisko vīrusu. valdības rīcības stilam vajadzētu radikāli mainīties, taču- tas nav reāli to uzreiz sagaidit, jo cilvēkiem arī tur ir raksturīga bremzēta reakcija uz aktuāliem izaicinājumiem. šis laiks būs pamatīgs corona tests visiem pēc kārtas- no pašām apakšām līdz virsotnēm. to spilgti parāda jau tagad un vēl parādīs ES vadība un tās pieņemtie lēmumi.
25.marts, 9:44 Atbildēt
AAutors
Mans saimnieks piemeram ekonomijas del panaks 50% atlaidi zinatnes centra celtniecibai Ventspili
25.marts, 9:48 Atbildēt
DDome
Ventspils iesaka apkures tarifus uz pusi mazinat krizes perioda ...atbalstam
25.marts, 9:49 Atbildēt
mmurgs
nu Latvijā arī tagad neviens neatceļ komunālos, kredītu un nodokļu maksājumus gan juridiskām, gan fiziskām personām! tas būs arī kara laikā! :) :) :) TĀ IR MŪSU MĪĻĀ LATVIJA!!!!!!
25.marts, 10:05 Atbildēt
BBBC
Korona paveids-de Soto
25.marts, 10:06 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Tas nav paveids, tas viņš arī ir!
25.marts, 16:14 Atbildēt
IInta
Labi norūkts! Paldies!
Cik tautsaimnieku vispār valdībā, kas ražošanu ir redzejuši paši savām acīm tuvumā ar, un... cik muldoņu-populistu-vnk politikāņu?
:))?
25.marts, 10:22 Atbildēt
KKomisars
Var jau muldēt, bet ar mēra sajūtu. Simtiem miljonu Liepājas metalurgam? Tas nozīmē vismaz divi simti. No kurienes Paiders tādus ciparus rāvis?
25.marts, 10:26 Atbildēt
zzane
Pilnīgi piekrītu raksta autoram.Tautsaimnieki ir tie,kas ļautu ekanomikai atkopties!Valdība nedrīgst naudu izsaimniekot nelietīgi,nedomājot par valsti un tās pastāvēšanu.Mums ir tikai viena valsts un tajā ir cilvēki neviss vergi
25.marts, 10:48 Atbildēt