Komentāri / Ksenofobija kā valsts politika
 

72 komentāri

bbla bla bla
vismaz man bankā nekas nav mainījies
ne uzņēmumam , ne man privāti
5.marts, 8:37 Atbildēt
PPirmā milestība
Nevajag parmest ministru prezidentam bet paskatities kuras valsts interesēs viņš strādā , viņs taču ir zverejis uzticibu divām mīļotām bet tā pirmā milestiba ir skaistākā , pārejās ,manuprat ,tada mauciba vien ir !
5.marts, 8:49 Atbildēt
KKATOLIS IR OBJEKTĪVISTS
... ES ZVēRU UIZTICĪBU AMERIKAS SAVIENOTO VALSTU KAROGAM UN REPUBLIKAI , KO TAS SIMBOLIZĒ ....

PS.

es ikreizi lasu un jautāju --KAM ( kas tā par būtni) TAD JEŅKIS PATIESĪBĀ AR SAVU ZVERESTU APLIECINA UZTICĪBU --- nespēju pārslēgtiesa uz jeņku debīluimu --- VAI JEŅKIS APJEDZ SAVāĀ STULBUMĀāKAM KAM VIņš ZVER --- un man ir vnk nesaprotami -- man jeņka vietā tas būtru visdrauismīgfākais apvaionojums , veselā saprāta zaimošana , mentāla izvartošana ja es tiktu spiests zvērēt uzticību LUPATAI un REŽĪMAM ..... Skatos kino --jerņi tak kā bezsmadzeņu sektanti ''svētop karogu '' fanātiski pielūdz --- AR GAKLĪGI AIZVĒRIUSOS ŠIRMI ------ cilvēki ar veselām galvām no brīva prāta un saprotoit ko bdara vnk nevar žvērēt uzticību LUPATAI UN REŽĪMAM --- jārmēru jau sirreāli un irracionāli


PPS

CREDO :: Es ticu uz Dievu visvareno... ((ES UZTIOCOS tai objektīvajai realitātei ko vnk pierasts apzīmēt ar īsu vārdiņu ''Dievsa"".... kuras preiejkšqa lupoatra mastā iur tikai lupatra , un republika ir vnk vnk kārtējais režīms, kādā tiek realizēta ts ''valsts vara "" pātr stulbajiem un destyuktīvajkiem --liberālisma
faklšas fignas apstulbotajiem jeņku ohlomoniem......
5.marts, 10:29 Atbildēt
KKATOLIS NACISTS
ES ESMU GALVĀ UN DIRSĀ PISTS NACISTU DEBILS! HEIL HITLER!
5.marts, 16:09 Atbildēt
PPRINCIPIĀLAIS
''ministtru prezidents;; ir tikai FUNKCIJA ---- bet jeņku kankariņs kā bij tāarī ir tikai jeņku kankariņš -- pakaļa uz premjera krēsla vai troņa neko nemaina

KATRAI PAKAĻAI DER TRONIS
RETAI GALVAI PIESATĀV KRONIS
5.marts, 10:34 Atbildēt
PPRINCIPIĀLAIS DAUNIS
KATRAI KREMĻA NACISTA DIRSAI DER PIMPIS
BET MUTĒ OTRS PIMPIS, KAD KREMĻA NACISTU NOTIESĀS PAR NAIDA KURINĀŠANU, VIŅAM BŪS VAIRĀKI KAMERAS BIEDRI
5.marts, 16:10 Atbildēt
llapa
amerikosu ieliktenis maca latviesiem pareizu dzivi . da nospragsti tu .
5.marts, 9:01 Atbildēt
ppurvaputns
lūgsim par to!
5.marts, 11:02 Atbildēt
ppurvaputns
rusdebilu ielikteņi dauņi rusdebilnacistu utis mēģina tēlot latviešus, bet, kā vienmēr, rusdebilos nacistu atkritumus nodod tikai rusdebiliem raksturīgā naida runa pret ASV.
5.marts, 16:12 Atbildēt
ppurvaputns
dirš tak virsū tām bankām un pašai latatejai ar'! tā ir depopulēta, deindustrializēta, debilizēta piefrontes buferjosla bez pirktspējīgiem patērētājiem un pilnīgi bez nākotnes.
5.marts, 11:02 Atbildēt
ttā jau
labām bankām nevienas problēmas, tikai č.............un ne jau bandīti te iegulda, atmazgā-caurejoša nauda
5.marts, 11:14 Atbildēt
lleo
Teiktais tomēr ir tikai varbūt pat 1/4 daļa no problēmas saturīgās puses. Latvija kā absolūta niecība uz pasaules kartes un cilvēku pūļa masu , kas ir 1,9 miljoni pret 7,5 miljardiem ( !!!) , tomēr ir "brīvās pasaules" robeža .Iedomājoties brīvību ,pirms 30 gadiem un arī vēlāk domāja ,ka te paši kaut ko noteiks., ja runa par pasaules pārvaldības instrumentiem . Nezinīšu utopiskas iedomas ! Kārtību nosaka dolārs un viņu īpašnieki . Bet īpašnieki ir tie kuri kontrolē miljardu un triljonu kontus. Pārējie ir tikai ogļu truļu dzinēji . Tāpēc Paidera kungs nenosaka pilnīgi neko ,tā īsti viņam pat neatļauj vaidēt ...
5.marts, 12:45 Atbildēt
rrusdebileo
Un, rusdebil? Ir vēl mazākas valstis, piemēram, Luksemburga un Malta. Par brīvību, kuru tu kā rusdebils nihuja nesaproti, neviens nekad nav teicis, ka Latvija pasaulē varēs rīkoties patvaļīgi, ne ar vienu nerēķinoties. Neviens to nav teicis ne pirms 100 gadiem, ne 30, ne šorīt no rīta. Speciāli vēsturē nesekmīgiem rusdebiliem skaidroju - valstu attiecības ir divpusējas un, kā viena puse otrai darīs, tā otra pirmajai atdarīs. Par kontiem - mafijas nauda nevienam nahuj nav vajadzīga, vienalga, vai tev kontā 1 miljons vai algas dienas rītā tukšums palicis. Par biedra pidera vaidēšanu - šī Kremļa prostitūta to vien dara kā ritmiski vaid zem klienta.
5.marts, 16:36 Atbildēt
IInta
Nav ko raudāt... Ja reiz tā nauda tik tīra un nav savai valstij nozagta, kāpēc tad šamie to netur savu rezidenču bankās? Gaidu, kad un kā un ar tādu pašu dedzību off shores arī likvidēs. UK jau tagad ir jāpamato legāla naudas izcelsme - visiem tiem NĪ pirkumiem un banku depozītiem, kas lielāki par 50000 naudiņās.. Ja nevar, valsts pievāc to un miers mājās, kamēr Latvijā pat ar to pašu "O deklarāciju" nevarēja tik galā un 7. kājas mantinieki ar visiem īpašumiem jāmeklē pa visām trimdas aizrobežām...
5.marts, 12:49 Atbildēt
ppurvaputns
kaut viņa ir simtreiz kādam nozagta! mums viņa nozagta nav! mums viņu dod apgrozīt un ar to pelnīt!un jābūt trakam lai to nedarītu!
5.marts, 13:14 Atbildēt
IInta
Kopš kura laika esi kļuvis par "bankster-patriotu"? Zagta nauda nevienam laimi nenes - drīzāk jau otrādi. Atspēlēsies dajebkurā nākamajā paaudzē tas ar, ja arī ne uzreiz tieši te un tagad...
5.marts, 13:18 Atbildēt
ppurvaputns
neesmu banksteru aizstāvis. man viņi ir tikpat pretīgi cik visi pārējie expluatatori- naudas maisi Esmu cēlies no proletariešiem un man tuva ir škiriskā pieeja. BET. Nauda nesmird, un, ja banksteri to te grozīs, tad viņi no manis arī gailenes un mellenes varbūt nopirks un , ja viņiem daudz būs- tad varbūt arī manā krūzītē kādu monētu iemetīs, ja man nekā vairs nebūs. pie tam- viņi jau ar to sazagto naudu mani nepisīs, gluži otrādi- iespējams, ka uztaisīs zemākus procentus, ja nu es tik dulls palikšu, ka aiziešu pie viņiem aizņemties.... par to laimi- nu Menas salā vai Kaimanos ar Panamu īpašu nelaimi nevaru vērot.
5.marts, 13:26 Atbildēt
IInta
Netīra nauda smird gan. Un šamie tā to izgrozīs, ka tik tā penšu fonda ir tajos līmeņos nezkāpēc vienmēr iztukšits, jo peļņa vienmēr esot kur citviet.... bet no valsts naudas par to fondu apkalpošanu gan miljonus vēl sev regulāri savāc..
Par tiem kereditprocentiem pašu mājās labāk vispār nerunāsim, kamēr citviet tie 1,2% - uz hipotekāro, te... kas un kādi?
:(?
5.marts, 13:47 Atbildēt
IInta
Smird mana pīzda, laikam tāpēc mani neviens nepiš, lai gan es visiem uzmācos.
5.marts, 16:24 Atbildēt
ppurvaputns
nu par tiem Pensiju fondiem, tas ,protams, ir karikatūra- muļķiem lētticīgajiem iestāstīja , ka šie nu baigi pelnīs! vai nevajadzētu bik ar savu galvu padomāt, ka, ja liksi citam priekš Tevis pelnīt, tad peļņa bus negatīva! tā tas ir visur un tā tas vienmēr ir bijis !vainīgi nav tie, kas apsola, vainīgi ir te, kas notic! Hipotekārie ir pat vēl mazāki- Danske bank dānijā dodot ar negatīvu! %!!! protams- nekustamā cenas ir atbilstoši uzpūstas..... cik te ir % nezinu. ceru, ka nekad neņemšu . ja nu vienīgi īsi pirms nāves- lai nebūtu jāatdod......
5.marts, 14:02 Atbildēt
ppurvaputns
Nu par tiem rusdebiliem rusdauņiem, viņi visi ir analfabēti. Pensiju fonds ir priekš tam, lai tu, rusdebilais nacistu pīzdrīkli, iesi pensijā, tad tev būs iekrājies pensijas kapitāls. Neviens tev, bļe dauni, nihuja nav teicis, ka tu ar šo fondu ahujenna pelnīsi - varbūt kaut kāds pieaugums būs, bet nihuja nebūs tā, ka maksāsi centus un grābsi ārā miljonus. Tālāk, rusdebil. Tā kā tu, rusdebil, pats esi pilnīgs rusdaunis finansēs, tad tavu pensijas fondu pārvalda profesionāļi. Tieši tāpat kā tu, rusdebilais rusnacistu rusdebilgebelseli, netaisi kurpes pats, bet pērc tās no kurpnieka. Kā rusnacists, tā obligāti pilnīgs rusdebils?
5.marts, 17:42 Atbildēt
IInta
Bērniem taču tāpat liks atmaksāt senču parādus, ja tādi uz to brīdi būs....
Nav jau ārzemes, kur noliec atslēgas vai karoti un brīvs....
:)))
5.marts, 14:26 Atbildēt
IInta
Fakti sakauj rusdebilā rusdaunes rusdebilfeikeres rusdebilmelus. 1. Sveši parādi nav jāmaksā. 2. Un vispār, rusdebilā rusnacistu rusdebilmele, kredītus ņem jaunībā un samaksā kaut kad mūza vidū, tā ka situācija ''pensionārs ar nesamaksātu kredītu'' ir neiespējama. Banka nav troļļu ferma, bankās dauņus netur. 3. Nihuja tu nevari nolikt atslēgas un būt brīvs - ja nav atslēgu, nav mājokļa, bet dzīvot tev vajag. Un, protams, ar tādu kredītvēsturi visas bankas tevi sūtīs nahuj.
5.marts, 17:33 Atbildēt
ppurvaputns
ko ?! te latatejā liek bērniem maksāt, ja es pie eņģeļiem pārceļos??!! Vācijā, ja bērni nesaņem mantojumu - atsakās no tā, tad automātiski atsakās ar'no maniem parādiem.
5.marts, 14:29 Atbildēt
ppurvaputns
Rusatejas rusdebilie rusdauņu rusnacisti ir tik rusdeģneerēti, ka nav spējīgi domāt? Rusdebilā rusnacistu uts rusdebilmeli tiesai nododamais rusdebilfeikereli, parādus nemanto un vispār laikā, kad tu esi sasniedzis vecumu, kredīts jau sen ir samaksāts un nekādiem bērniem ne no kā nav jāatsakās. Kā rusnacists, tā obligāti pilnīgs rusdebils un rusdaunis?
5.marts, 17:36 Atbildēt
ppurbvaputns
Ja rusatejas rusdebilam nepatīk Latvija - drīkdst pisties nahuj. Rusnacistu atkritumus Latvijā neviens nav saucis un ar varu netur, kāp vilcienā un pisies, tiesai nododamais valsts nodevēj.
5.marts, 15:29 Atbildēt
ppurvaputns
kļūdas labojums. nevis Danske, bet Jyske Bank. deva aizdevumus hipotekāros ar negatīvu %
5.marts, 14:11 Atbildēt
ppurvaputns
Kļūdas labojums - es esmu rusdebila uts. Bet kredīti ar negatīviem procentiem nav iespējami.
5.marts, 15:30 Atbildēt
lleo
Ja runu turpinām augstākos plauktos ,tad jāsaskata mūsdienu pasaules pārvaldības modeļa mets . Mūsdienu pasauli ASV pārvalda ar tā dēvētā "tīkla eksternāliju" mūsdienu modeļa izpildi . Ar šo tīklu tiek mēģināts appīt visu pasaules politiku un ekonomiku . Tiek uzturēts pasaules " globālās dominēšanas tīkls" . Nevēloties ļoti no Vašingtonas attālajai pierobežai ,ko sauc par Latviju , veidot un turēt īpašu uzraugu ,Iztiek ar turienes pasi turošu premjeru un drastiskiem dolāra kontroles instrumentiem ,nosakot ,ka vienkāršāk visu te pārvaldīt bez ārzemnieku klātbūtnes. Atļaut austrumniekiem brīvi operēt savā pierobežā ,būtu sevis necienīgs pieļāvums. Cik vienkārši ...
5.marts, 12:57 Atbildēt
ppurvaputns
precīzi. Bet neaizmrsīsim, ka šitā nav valsts- šitā ir ASV kolonija. ar kompradoro pārvaldi .Valstij ir sava nauda. šitam izmirātam nav! lai atkratītos no ASV ir jāaizliedz viņu zaļie tipogrāfijas izstrādājumi. Tad viņiem šeit nebūs nekādas tiesības kaut ko regulēt. Ja nu vienīgi ar ātombumbām po prāvu siļnovo.
5.marts, 13:12 Atbildēt
ppurvaputns
Kā Kremļa nacistu algotnis, tā obligāti pilnīgs daunis. Fakti sakauj rusdebilā purvaputneļa rusdebilmelus. 1. ASV ir viena kolonija - Puertoriko. 2. Kremļa nacistu debilikvekšķi joprojām nav spējīgi noskaidrot, kas ir eirozona? Arī Vācijas, Francijas u.c. valūta ir eiro - tātad Vācija un Francija nav valstis vai varbūt ir ASV kolonijas? 3. Kodolieroči, debilkvekšķeli debilgebelseli, teorētiski var tikt lietoti pret ienaidnieku karā un arī tad tikai kā pēdējais līdzeklis. Kremļa nacisut troļļu fermas kontingentu vervē no pilnīgiem debiliem?
5.marts, 15:17 Atbildēt
NNejēga
Uz kurieni noLatvijas aizplūda nerezidentu nauda, vai tās valstis arī sodīs? Nu nē, taču, nē! Bet mēs gan esam baigie varoņi, no priekiem biksiņas var piečurāt!
5.marts, 14:02 Atbildēt
ppurvaputns
vāroņi, vāroņi! labi, paklausīgi! visu izdarījāt kā saimnieks lika! jūs- pastaļi vispār esat nenovērtējami Ne jau par velti Vācu baroni par vagariem latviešus lika. neviens tik labi savējos neizdzen kā pastalis!
5.marts, 14:07 Atbildēt
IInta
Tgad vien pie arābiem var ievest cash, cik grib, un tad ar laikam ne visur.
5.marts, 14:28 Atbildēt
IInta
Un ja tu, daune mauka, vedot dabūsi pa galvu no vietējā hop-stop un paliksi bez naudas, ko tad? Čumadāns ar naudu ir ļoti garīgs mērķis un ne tikai hopstopotāji, bet pat profesionāli bandīti būs gatavi uz visu, pat slepkavību, lai viņu nauda kļūtu tava. Kā rusnaciste, tā obligāti pilnīga daune?
5.marts, 17:45 Atbildēt
ppurvaputns
thank God ,there is Bitcoin!
5.marts, 14:34 Atbildēt
ppurvaputns
Mēs rusdebilie lapoti russkije huji utainie kacapi tiblas esam ahujenie - no savas pidaraškas bēgam atpakaļ neskatoties, bert citās valstīs rusdebili kvekšķam. Laiks sākt triekt rusdebilus ārā no normālām valstīm, lai vācas mājās un smird tur, nahuj bļaģ.
5.marts, 15:21 Atbildēt
ppurvaputns
kas tad ir tā ''netīrā'' nauda? tā ir nauda ,par kuras iztaisīšanu mums naidīgās valstīs nav samaksāti nodokļi .vai mums būtu jātur rūpe par mums naidīgu valstu budžetos neienākušiem nodokļiem?! Inta man teiks, ka tā nozagta, ar netīriem līdzekļiem nopelnīta utt, utjp. Varbūt , ka tā. BET! neviena mums naidīgā valsts par to nesatrauksies ne bišķi, ja par to viņiem nomaksās nodokļus. Lūk- visa viņu morāle . un ''taisnības '' izjūta!
5.marts, 14:27 Atbildēt
IInta
Kas taļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim....
:))
Visa ierastā morāle - vnk citviet.
Jācer, ka arī tas pamainīsies.
Tagad "vecā (t.i.Vatikāna mazgātuves Šveices) nauda" pret jauno (neseno to salīdzinoši jaunkampēju; Rotšildu & Rokfelleru, kā arī ex-SU jaunbiezo un ķīnīzeru) pa lielam taču cīnās, kamēr izdomās kā un ko darīt, lai noliktu visus pa nullēm elketroniski..
5.marts, 14:33 Atbildēt
IInta
Kā Kremļa nacistu mauka, tā obligāti pilnīga daune. 1. Sveices bankām nav nekāda sakara ar Vatikānu. 2. Vatikānam ir pašam sava banka. 3. Vatikāna ienākumi ir pilnīgi legāli. 4. Rotšildi un Rokfelleri ir nu jau pāris gadsimtu vecas ģimenes un mūsdienās ne tuvu nav turīgāko sarakstā.
5.marts, 15:19 Atbildēt
ppurvaputns
droši, ka tā. un tur nu mēs neko nevaram darīt .jāatrod veids kā izdzīvot . un savus pūliņus saglabāt....maiņu jau neviens vēl nav aizliedzis...
5.marts, 14:37 Atbildēt
ppurvaputns
Es, Kremļa nacistu algotais darba laikā histēriju kurinošais debiltrollis, esmu ahujenna aizņemts ar izdzīvošanu. Pēc maiņas troļļu fermā vakaros tirgojos ar savu dirsu, bet vienalga nepietiek.
5.marts, 14:52 Atbildēt
ppurvaputns
Netīra nauda, rusdebilaia rusdauneli rusnacistu debilgebelseli, ir netīra nauda neatkarīgi no valsts, kurā tā iegūta. Ja nauda ir nelikumīgi iegūta ASV, tad ASV šīs naudas ieguvēju vajās un nešķiros, vai viņš naudu izkrāpis vai ar ieroci rokās nolaupījis.
5.marts, 15:33 Atbildēt
jjuris piders
Debilikvekšķēšana kā Kremļa nacistu ideoloģiskas prostitūtas, debilmeļa un debilfeikera jura pidera ''zurnālistikas'' stils.
5.marts, 14:50 Atbildēt
KKRISTĪNA
Latvijā ir jāvēl tautas vēlēts prezidents,Levits ir žīds un ved mūsu tautu lēnā postā kopš 1991 gada!
5.marts, 15:21 Atbildēt
ddaunei
Kremļa nacistu daune. ASV arī nav ''tautas'' vēlēta prezidenta un nav neviena ASV prezidenta pēc 1991. gada par kuru kāds man personiski pazīstams amerikānis nebūtu teicis, ka viņam šis prezidents nepatīk. Latvijā par prezidentu, tu debilā nacistu mauka, var ievēlēt jebkuru pilsoni neatkarīgi no tautības. Tāda ir kārtība manā Latvijā un tāda tā paliks, bet, ja tev nepatīk - pisies nahuj. Es tevi, ieklīdene, te neesmu saucis un ar varu neturu.
5.marts, 15:28 Atbildēt
nnacistu debilmaukai
Un, nacistu debilbļeda, Egils Levits ir amatā nevis no 1991. gada, bet nesen ievēlēts un vispār Latvijas prezidenta maksimālais pilnvaru laiks ir 2 termiņi jeb 8 gadi. Par postu, vai tu, debil,a Kremļa nacistu mele, vari paskaidrot, tieši kādu postu tieši tev būtu nodarījis tieši prezidents, tu tukšvārdīgā debilfeikere?
5.marts, 16:29 Atbildēt
mmaukai
Nav tādas ''mūsu tautas''. Ir mana Latvija un mana tauta, bet tu manā Latvijā esi ieklīdene. Okupante. Ar kāju pa dirsu patriecama valsts nodevēja. Saprati?
5.marts, 16:30 Atbildēt
IInta
5.marts, 15:29 Atbildēt
IInta
Iznomāju savu pīzdu. Par cenu vienosimies.
5.marts, 16:19 Atbildēt
IInta
Iznomāju savu pīzdu. Par cenu vienosimies.
5.marts, 16:18 Atbildēt
IInta
Iznomāju savu pīzdu. Par cenu vienosimies.
5.marts, 16:19 Atbildēt
IInta
Iznomāju savu pīzdu. Par cenu vienosimies.
5.marts, 15:31 Atbildēt
IInta
f** k you, izcilniek....
Izdomā sev niku - liec manu vārdu mierā!
:(
5.marts, 15:50 Atbildēt
IInta
fuck yoursels putin's whore fucking stupid cunt cunt cunt Inta is a fucking stupid cunt

Tas, ka uz rusdebilo rusdauneļu totālās atpalicības un rusdebilisma fona ljebkurš vienknkāršs komentārs var likties izcils, nav pārējo komentētāju nopelns, bet lohģisks trusnacistu deģneerāttroļļu rusdebilisma rezultāts.
5.marts, 16:18 Atbildēt
ttu neesi Inta bet
tu esi melis? Atceries tad - TEV ne Intai arī nāksies ko "iznomāt"... Atsakies, kamēr tavs piedāvājums nav pieņemts! Darīšana un atbildība - paliek TAVA.
5.marts, 15:59 Atbildēt
nnacistu daunim
Atbildība par komentāros izteiktiem draudiem, nacistu atkritum, būs tava. Kriminālā. Saprati? AIzvēries? No tēmas pazudi?
5.marts, 16:15 Atbildēt
tto nacistu daunim
:)…. Jā - pazūdi vien, kriminālais atkritum. Izvēle bija tava - iznomāji sevi, sagaidi vien savus draudus.... Dievs ar tevi.
5.marts, 22:40 Atbildēt
IInta
Iznomāju savu pīzdu. Par cenu vienosimies.
5.marts, 17:46 Atbildēt
mmelus intai
Izvēle bija tava - iznomāji sevi, sagaidi vien savus draudus.... Dievs ar tevi.
5.marts, 22:40 Atbildēt
ppar rusdebilu izsmiešanu
intelei daunelei analfabētelei rusdebilajai nacistu maukai personiski. Ja tēmā notiek KARŠ UZ IZNĪCINĀŠANU, tad teorētiskā ētika iet NAHUJ. Tāpat kā pret ielas huligānu nelieto bezkontakta paņēmienus, bet sit un sper, kamēr huligāns zaudē spēju huligānot. Te ir kaujas lauks, nevis dizciltīgo jaunavu pansija. Otrkārt, rusdebilās utis - konflikta sācēji vienmēr esat jūs.
5.marts, 16:23 Atbildēt
aatgādinājums
draudēšanas šovmenīšiem - PAR DRAUDU IZTEIKŠANU KOMENTĀROS IESTĀJAS KRIMINĀLATBILDĪBA. Visi dauņi saprata?
5.marts, 16:26 Atbildēt
ZZigis L
Aivaram tiešām nekadi nepalīdzēja finanšu sistēmas kapitālais remonts. Paiders drīz zaudēs finansējumu!
5.marts, 16:37 Atbildēt
JJuris Paiders
Bļe un ko man pēc tam darīt, tu gudrīti, Čaka ielā ar dirsu tirgoties?
5.marts, 17:37 Atbildēt
mmurkšķis
Atkal bordānieši izlaiduši ganībās jēkāpistu hunveibinu-debīlkvekšķu troļļu armiju! Vēl tikai poļu sēņu vecis iztrūkst.
5.marts, 23:31 Atbildēt
PPirktspēja
Pēdējās dienas produkti...
6.marts, 6:58 Atbildēt