Komentāri / Inflācijas meli
 

12 komentāri

jjanis
Statistikas pārvaldi vajadzēja paslavēt, ka tā latviešu valsts jubilejas gadā nāk klajā ar labiem skaitļiem. Arī senāk, ja ledusskapis bija tukšs, tad to vajadzēja pieslēgt pie radiotranslācijas tīkla
13.novembris 2018, 8:17 Atbildēt
LLauķis
Kārtējais apstiprinājums sakāmajam: Ir meli, lieli meli un....statistika. Kur vēl labāk!
13.novembris 2018, 10:35 Atbildēt
vvispār
Ir meli, lieli meli un... Paidera raksteļi! Piemērs izzīsts no nez kāda locekļa- tādu par minimālo algu sniedzošu privātu pakalpojumu sniedzēju realitātē vispār nepastāv vai arī nekādus nodokļus nemaksā un statistikā neparādās. Pakalpojumu sniedzējiem alga var būt niecīga daļa no kopējām izmaksām, turklāt arī algas var būt krietni lielākas par minimālo.
13.novembris 2018, 19:05 Atbildēt
ssēlis
Viss šis sviests sāk atgādināt boļševiku laikus, tad arī gājām no vienām darba uzvarām uz otrām, tikai veikalos plaukti kļuva tukšāki, tagad tukšāks kļūst maks!
13.novembris 2018, 13:24 Atbildēt
IInta
r meli, lieli meli un ir... .statistika.
:::))
:(I
13.novembris 2018, 16:13 Atbildēt
FFēlis
"Tikai vai uz meliem un blefa ir iespējams uzbūvēt stipru valsti?" Redz, ka krievijā tīri labi sanāk. Jo vairāk viņiem stumj iekšā, jo vairāk viņi saliecas.
13.novembris 2018, 16:48 Atbildēt
ffakts
Pamuļķais trollis Paiders varētu paskatīties, kas ir pakalpojumu nozares tad neizskatītos pēc pilnīga idiota cenšoties iestāstīt, ka bankās, telekomunikācijās, transportā un būvniecībā visi strādā par minimālo algu un tie ir vienīgie pakalpojumu sniedzēju izdevumi
13.novembris 2018, 22:03 Atbildēt
SSelekts
Kāda tur vēl inflācija. Lielāka stagnācija, nekā PSRS.
13.novembris 2018, 22:43 Atbildēt
SSidlu
Ar statistiku tomēr laikam ir problēmas, ja autora rakstā iztrūkst ziņu, cik procentu no pakalpojumu sniedzējiem strādā par minmālo algu, kāda ir nozares darbinieku vidējā alga minētajā laika posmā pirms un pēc minimālās algas celšanas, cik darbinieku nodarbināti, cik pakalpojuma vienību sniegts utt. Iespējams kaut ko sakarīgu sarēķināt, ja visi dati salikti pa ailītēm. Ja statistiķiem pašiem tā nav, tad skaidrs, ka pirksti nosūkāti balti. Taču valstij kopumā no baltrocīšiem nav nekāda labuma, jo tā nevar precīzi plānot savu darbu, un kā smejās austrumos, saki cik gribi halva - mutē no tā saldāk nepaliek.
14.novembris 2018, 7:15 Atbildēt
MMelim paideram
Nu nav vērts lasīt Paidera raksteļus. Viens vienīgs blefs un tendenciozi izdomājumi. No analīzes tur nav ne smakas. Viņa galvenais uzdevums - parādīt, cik Latvijā viss slikti, statistika melo , vienīgais patiesais un "gudrais" analītiķis ir Paiders pats...... Atļaušos pasmaidīt....
14.novembris 2018, 11:59 Atbildēt
JJēpītis
Tu vecās kliķes pietuvinātais vari smaidīt un pat ieņirgt, bet tauta patiesībā paliek arvien trūcīgāka ( kas vēl nav aizbraukuši).
14.novembris 2018, 13:54 Atbildēt
nnu ja
Kremļa troļļiem algas aprēķina rubļos, bet tā vērtība krīt un tāpēc troļļi paliek arvien trūcīgāki.
14.novembris 2018, 19:18 Atbildēt