Komentāri / Miljons eiro par politiķu video!
 

15 komentāri

PPif Paf
Bet maksātnespējas administratoru Bunkusu nošāva gaišā dienas laikā! Pat prezidents R. Vējonis bija satraucies, teica ka viņs netolerēsies. Kāds liketnis piemeklēs citus varnešus?
18.septembris 2018, 9:33 Atbildēt
KKvadrāts
"Uzņēmums graudus eksportēja uz Alžīriju....." .PRIVĀTAIS uzņēmums, nevis VALSTS. Jums, žurnālistiem, gan ļoti patīk līst privātajos naudas makos un tur naudiņu pārskaitīt. Nevajag tautu tracināt un sevi lieki uzbudināt - nevarēs vēl naktīs mierīgi gulēt...
18.septembris 2018, 9:47 Atbildēt
LLiesma
Lūk. kādi kvadrātveidīgi "viepļi" (E.Veidemanes nupat pieliteots termins) ir mērķtiecīgi saveidoti, un savairoti mūsu zemītē. Tādiem saprašana par vērtībā, tikai viena - cik collās mērāma viņa jostas vietas personīgā speķriepa. Un tas jau laikam vairs nav Latvijas valstiskuma beigu sākums. Process laikam ir aizvirzīts jau citā fāzē. Izskatās, ka runa jau iet par beigu beigām.
18.septembris 2018, 9:57 Atbildēt
LLauku tante
Starp citu, Paiders pacēlis ļoti nopietnu tēmu - par mūsu Latvijas FAKTISKO neatkarību (finansiālo, vispār ekonomisko, politisko galu galā). Bet dažs labs komentētājs jau pašu rakstu neizlasa, vienīgi "gudri" komentē...
18.septembris 2018, 10:15 Atbildēt
EESMAIJA
IZLASĪJU UN... NELABI PALIKA... vārda vistiešākajā nozīmē mati sāka slieties stāvus. Ja Paidera rakstītais ir pamatots mājiens, tad... tiešām izskatās, ka sāk iestāties beigu sākums.
18.septembris 2018, 10:22 Atbildēt
jjurim
nē nu skaidrs ka maksatbnespejas kliķe jāierobežo, kaut vai tāpec ka no tās naudas NA barojas nekaunigi. bet ja jau bankām pieskāries tad izanalizē kā valsts pārdeva banku , jo eiropa tā lika par mazāku summu nekā bankā aktīvu un salidzini ar tiko notikušo darijumu kad banku ar puzmiljardu naudiņas nopērk par miljardu. cik aizgāja kukuļos politiķiem un amatpersonām lai izstumtu bankas pārdošanu par pusvelti "jo eiropa tā liek"
18.septembris 2018, 10:33 Atbildēt
ssavādnieks
Cik saprotu,runa iet par to pašu advokātu biroja izsludināto 1.milj. par informācijas sniegšanu AB.LV sakarā.Citējot advokāta J.Kārkliņa paziņojumu;«Advokātu biroja rīcībā esošā informācija liecina, ka joprojām notiek mēģinājumi negodīgām metodēm apturēt šī gada jūnijā tiesiskā ceļā pieņemto lēmumu. Notiek darbības, lai mantkārīgos nolūkos panāktu bankas aktīvu izsaimniekošanu, vairāk nekā 2 miljardu eiro vērto aktīvu izlaupīšanu.
Jāņa Kārkliņa advokātu birojs pārstāv lielākos likvidējamās ABLV bankas akcionārus. Esam uzņēmušies šo lietu, lai ne tikai iegūtu papildu tiešus vai netiešus pierādījumus, bet arī pārliecinātos, vai notiekošais ir ilgstoši plānota darbība. Mūsu rīcībā esošā informācija apstiprina, ka mantkārīgos nolūkos manipulēts gan ar finanšu tirgus dalībniekiem, gan Latvijas valsts amatpersonām. Ar lielu iespējamību notikusi tirgošanās ar ietekmi, kukuļu izspiešana, krāpšanas atbalstīšana un izdarīti citi iespējami noziedzīgi nodarījumi.» redzams,ka apzinātā veidā tiek kavēta bankas, no uzraugošām iestādēm apstiprinātā PAŠLIKVIDĀCIJA,tātad dodot iespēju Ad'miniem ''pamieloties'' ar AB.LV mirstīgajām atliekām. Vēl dramatiskāk tas izskatās no Valstiskā paļāvības viedokļa,kuru jau ilgstoši uztur Investoru Padome,ka investīcijas aiziet garām LV nesakārtotā maksātnespējas regulējuma izpildījumam.Te vieta politiskajiem censoņiem ar plakātu; KURŠ CITS,JA NE MĒS !.. sakārtos šo pretvalstisko darbību.
18.septembris 2018, 10:47 Atbildēt
EESMAIJA
Man šķiet, rakstā starp rindiņām ir daudz dziļāks mājiens par daudz dziļākām lietām kā vienkārši administratoru peļņas apcerēšana...
18.septembris 2018, 18:19 Atbildēt
ssavādnieks
Var jau būt...neturi pie sevis,pastāsti mums arī.
18.septembris 2018, 19:47 Atbildēt
EESMAIJA
iZLASI PATS PĒDĒJĀS 4 RINDKOPAS UN LABI APDOMĀ KATRU VĀRDU , ARĪ TO, KĀDĒĻ PIEMINĒTS KNAB. Es nedomāju, ka raksta autors tā vienkārši rotaļātos ar vārdiem...
18.septembris 2018, 19:58 Atbildēt
vvoloģa
Likvidatoram it kā būtu jāpārstāv valsts intereses un valstij nav jārūpējas par uzņēmēja avantūristiskajiem eksporta plāniem.
18.septembris 2018, 12:31 Atbildēt
iinteresanti
Par kādu atlīdzību Paiders būtu gatavs atgūt miljonu no uzņēmumiem Alžīrijā, Ēģiptē un Marokā? Vai arī viņš ir tikai spējīgs pļūtīt par kliķēm, huntām un citiem murgiem?
18.septembris 2018, 23:55 Atbildēt
LLasma
Kāpēc jāmaksā no valsts kases, no nodokļu maksātāju naudas? Baznīca un valsts sen jau šķirtas, vai tad ne? Varbūt visi nodokļu maksātāji Nav katoļi un nevēlas maksat par svētās Aglonas smukumiem?
19.septembris 2018, 1:21 Atbildēt
NNikolajs
Pilnīgi pareizi!!! Esmu vesels un drošībā. Kāpēc maksāt nodokļus, lai uzturētu policiju,armiju,izglītību un medicīnu? Negribu!!!
19.septembris 2018, 9:09 Atbildēt
mmurkšķis
Bet labi gan ,ka Rīgai ir savs Bermuda trijstūris Aizsaules ielā!
21.janvāris 2019, 8:55 Atbildēt