Komentāri / Eiropas Komisijas aicinājums Latvijai – pietiek blefot
 

45 komentāri

DDerglis
Mums atlikusi vēl pēdējā specializācija- pasludināt piejūras priežu mežus par cērtamiem (bez nociršanas tie degradēšotuies un neatjaunošoties- ir jau nopirkto speciālistu ''atzinumi'') un pāris gadus vēl nodrošināt uzpūstās pārvaldes eksistenci ar koku eksportu.
12.marts, 9:13 Atbildēt
HHanibals Lekters
Pie visa vainīga Krievija, kura joprojām neuzbrūk. Ja sāktos Krievijas uzbrukums, nu kaut vai pretuzbrukums pēc spāņu- albāņu bataljona veiktās Sebežas apšaudes, mūsu vadoņi varētu pagrābt no valsts kases visus akīvus un bēgt uz Londonu tēlot valdību emigrācijā, no kuras vairs nevarētu prasīt atbildību par bēdīgo sociālekonomisko situāciju Latvijā.
12.marts, 9:18 Atbildēt
iika
Kāda Krievija? Apskaties apkārt - kas rada šos debīlos likumus - Pajoliņi - deputāti
13.marts, 12:44 Atbildēt
TTrakais purva
Pumpē pumpē Eiropas naudu agresīvs...
Latvija jau vairs neeksistē, it kā esam starptautiskais subjekts, diplomātiski atzīts, ar himnu un karogu.
Taču cilvēku vairs nav, ir tukšas ielas, , tumši logi, sabrūkošas mājas. Bet varnešiem galvenais ir Eiropas naudas pumpēšana. Un pumpē visi, ieskaitot profesorus un akadēmiķus... Tā Europas fondu naudu ir simtiem tūkstošu labklājības pamats, kamēr citi simti tūkstoši pamet valsti....
12.marts, 9:29 Atbildēt
vviesis
Runājot par attīstību, strukturālajām reformām un produktivitāti- Latvijas vilciens jau ir aizgājis :( ja paskatāmies bagātās valstis- Dienvidkoreja, Japāna, Vācija, šodien Ķīna, neviena no viņām nav kļuvušas bagātas ar tādu politiku, kāda ir uzspiesta Latvijai. Bet šodien mēs jau esam par tālu liberālismā, lai kaut ko vairs mainītu, atliek tikai samierināties ar faktu, ka ar šādu politiku mēs bagāti nekļūsim. Un nevajag sapņot par EK atbalstu. Ja Latvijā rastos patriotiska valdība, kas darbotos valsts interesēs. EK būs pirmie, kas būs klāt ar saviem brīdinājumiem, aizrādījumiem un sodiem....
12.marts, 10:08 Atbildēt
iinteresanti
No kura laika Ķīna ir kļuvusi bagāta, protams, ja ar bagātību nesaprot valdības spēju šķiest miljardus, bet saprot vidēja valsts iedzīvotāja dzīves līmeni?
12.marts, 10:47 Atbildēt
vviesis
Nu, Ķīna KĻŪST bagātāka acīmredzami. Starp citu- var palasīt PB un SVF datus- nabadzība pasaulē lielā mērā ir mazinājusies tieši pateicoties Ķīnai, tāpēc, ka Ķīna attīstās... bet nu, ir aprindas, kas to vienkārši ignorē, jo tas ir pretrunā ar viņu sludināto....
12.marts, 10:56 Atbildēt
iinteresanti
Paņem un paskaties kur tā "bagātā" Ķīna atrodas pēc IKP uz vienu iedzīvotāju un kur Latvija.
en.wikipedia.org/wik..GDP_(PPP)_per_capita
12.marts, 16:35 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Par IKP vari palasīt šajā paša rakstā.
12.marts, 17:33 Atbildēt
vviesis
IKP uz vienu iedzīvotāju vispār ir bezjēdzīgs rādītājs. Piemēram, Latvijā IKP uz vienu iedzīvotāju desmit gadu laikā ir jūtami pieaudzis. Izskatās skaisti, vai ne? :) bet, ja šajā pieaugumā ierēķina, kā samazinājies iedzīvotāju skaits, tad drīzāk var sanākt, ka valsts ir kļuvusi nabadzīgāka, nekā bija pirms desmit gadiem.... respektīvi, ja 100000 eiro izdala uz 100 vai 10000 iedzīvotājiem, rēķinot uz vienu iedzīvotāju iznākums mainās, bet valsts no tā bagātāka nepaliek, un Latvija tam ir uzskatāms piemērs- ceļu, skolu, slimnīcu un biblioteku likvidēšana par bagātības pieaugumu neliecina....
12.marts, 20:15 Atbildēt
vviesis
12.marts, 20:28 Atbildēt
vviesis
Un salīdzini-2016. gadā Latvijā nabadzības riskam1 bija pakļauti 425 tūkstoši jeb 22,1 % iedzīvotāju – par 0,3 procentpunktiem vairāk nekā 2015. gadā. Ja Ķīnā nabadzība mazinās, tad Latvijā aug, un par to ir runa, nevis par kaut kādu abstraktu IKP uz vienu iedzīvotāju. Tas der tikai cilvēkiem, kas sēž augstos krēslos, un kuriem ir vienalga, kas notiek valstī.
12.marts, 20:38 Atbildēt
GGunārs
Šaubos vai mūsdienu Latvietis spētu izdzīvot Ķīnā. Esam pārāk pieraduši pie savām cilvēktiesībām un iespējas slinkot un netikt sodītiem.
12.marts, 14:18 Atbildēt
ffakts
Kārtējie kremļa propagandona un lembergoīda Paidera murgi, turklāt it kā nejauši aizmirstot, ka gan piesauktajā 2008.gadā, kad Latvijas valdība noveda Latvijas valsti līdz reālam bankrotam, gan tagad, kad tagadējā, kuru EK aicinot beigt blefot ir ir paša Paidera saimnieka Lemberga sakompilēta un tieši Lemberga cilvēki tajās ieņem visaugstākos amatus!
12.marts, 10:43 Atbildēt
CCorbie
Bet Latvija blefo ar... IKP varetu augt ja te butu pievilciga vide uznemejdarbiibai un tas ir iespejams tikai samazinot nodoklu slogu, birokraatiju un pacelot algas, jo tas viss ir cieshi saistiits. Kaa tiek Eiropas pieshkirtaa nauda izlietota, kas paredzeta jaunu darba vietu nodroshinashanai? Elementaari, tiek taisiiti projekti, kuros uzvar krapniekkompaanijas ka Re&Re, un objekts nekadi nav saistiits ar JAUNAM darba vietam bet gan veco aizvietoshana.
12.marts, 11:12 Atbildēt
!!
Celtniecības konkursos uzvarot tas, kas maksā maksājot vismaz 50% atveltnīti! Un tad jau kvalitatīvi neko nevar uzcelt, pat strādniekiem beigās nesamaksā.
12.marts, 11:35 Atbildēt
PPastalnieks
Protams, ka OIK bremzē attīstību un arī zemā minimālā alga. Paaugstinot minimālo likvidētos tie, kas savu biznesu veido pamatojoties uz zemo atalgojumu, ne tehnisko inovāciju ieviešanu. Tas attiecas arī uz sabiedrisko sektoru, kur tehniskie darbinieki saņem tos pašus 600. uz rokas, ko pārdevēja veikalā.
12.marts, 11:05 Atbildēt
FFēlis
Zemais atalgojums ir Latvijas ,,Nokia", bet Tu piedāvā to likvidēt. Laikam neapjēdz, ka tas būs vāks simtiem tūkstošu. Varu salīdzināt ar dzelzceļā notiekošajiem procesiem. Kad ieviesa modernās tehnoloģijas, tiem kuri netiks atlaisti, solīja lielāku algu. Rezultāts- mazākas algas. Tagad atkal met laukā visus, ko var. Lielākas algas? H...i! Izbazūnēja, ka visiem dzelzceļniekiem piemet pa 40, bet iekļāva likmē 20, kuri bija domāti veselības apdrošināšanai un rezultātā pieaugums- 20. No krīzes laika. Tu nesaproti, par ko runā. Latvijas ,,Nokia", b...dj! Kas atrod kādu robu, laiž no LDZ neatskatīdamies.
12.marts, 11:54 Atbildēt
llembergoīdu troļļiem
Jūs rakstu vispār izlasījāt? Citāts no raksta- "IKP aug tāpēc, ka jūsu valdība un parlaments regulāri pavēl celt minimālo algu, to nesaistot ar produktivitāti, bet lai šādi kompensētu noslēpto inflāciju.»"
12.marts, 19:51 Atbildēt
LLinda
Kādus 600?Cilvēk kur tu fzīvo??? Labi ja 350 uz rokas
13.marts, 13:53 Atbildēt
ssavādnieks
Diagnoze par Latviju kā neizdevušos valsti var piemeklēt ik uz soļa mūsu ikdienā un tikai vēlēšanu gaisotne PIESPIEDA politikas veidotājus/izpildītājus atzīt ,ka OIK ir kaitniecība pret valsti.Stādot katra jauna gada budžetu FM ''inovācijas'' aprobežojas ar lūžņu palikšanu zem OCTA,ar 'Prostitūcijas nodokli' vai sauso tualešu nodokli.Lai cik tas banāli arī skanētu,tā nav nopietnas valsts politika,bet m..........
12.marts, 11:57 Atbildēt
SShadowVoice
Kamēr latviešu vēlētājs ar mankurtisku nolemtību turpinās ievēlēt tās pašas personas, kas Latviju izzaga gadu desmitiem, - nekas nemainīsies.

Un kā otrs faktors: atgādiniet paši sev -
Kas sastāda Latvijas birokrātiskā aparāta pamatu?
Kas rada MK noteikumus, valsts iestāžu instrukcijas, utt?
Krievijas spiegi, vai krietnie latvieši?
12.marts, 12:17 Atbildēt
yyes
Izbijušie komunisti un to atvases
13.marts, 12:45 Atbildēt
oomīte
Visa šī valdības mazspēja,korupcija,mafija,izsaimniekošana,meli uz Briseli,Repšes nesakarīgais valūtas kurss,"lata stabilitāte" sen jau bija diagnoze šai valstij.Un mediju pārstāvji tikai tagad sāk runāt sakarīgi? Beidzot arī jums atvērās acis? Kā jūs par tādiem vēl varat saukties-bijušie korumpantu aizbāztie "rupori"?! Ja būtu izbāzuši galvu pa logu vai palasījuši,ko raksta tauta,nebūtu šodien jums jākaunas /ja tāds ir!/.
12.marts, 12:41 Atbildēt
GGunārs
Paiders jau diezgan sen ir rakstījis bez aplinkiem un to ko redz, un uzskata par pareizu. Nesaku, ka manas domas pilnībā sakrīt ar viņa, bet es novērtēju argumentētu kritiku.
Bet jā, esam piedzimuši burvīgā laikaposmā. Kapitālisma kraha priekšvakarā.
12.marts, 14:10 Atbildēt
IInta
Excel tabulu meistari - tā vietējā "Nokia"....
:)))
:(
12.marts, 13:38 Atbildēt
oopis no laukiem
Kā var neblefot? Tas mums gēnos no padomju laikiem,kad šoferi grieza odometru rādījumus, uzrādot lielāku nobraukto kilometru skaitu,kolhozu vadītāji krāpās ar izslaukumiem uzrādot mazāk govju nekā patiesībā bija,tas pats notika ar lauku ražību,kad uzrādīja mazāk hektārus ,nekā tika apsēti. Tāpēc es nemaz nebrīnos,ka valdība krāpj savus Briseles saimniekus,jo arī viņi dara to pašu attiecībā pret mums.
Brisele uzspiež Latvijai nederīgu valūtas kursu ,bet mūsu atjautīgie ierēdņi atbildi parādā nepaliek un ....noformē pašu ģenerēto izmaksu inflāciju kā ekonomisko izaugsmi naudas vienībās!
12.marts, 13:57 Atbildēt
llatviets īstais
Pasaki eiropas komisijai ,ka Latvijā blefo Mamikins, ždanoka un ūšakovs! Tie ir īstie nekārtības cēlāki un šķeļ mūsu Latviju.
12.marts, 18:31 Atbildēt
ppusīsts latvietis
jā, jā.....tie nelieši neļauj mums attīstīties!! Tā Saskaņa pie visa vainīga! Grib pat mūsu mīļoto OIK atņemt...
12.marts, 20:12 Atbildēt
bbeidzies
Nu, par tiem aizbraukušo pārskaitījumiem uz LV jau nu gan nevajadzētu vairs tik skaļi runāt, jo tas lielais pārskaitīšanas periods ir jau beidzies!
12.marts, 20:26 Atbildēt
RResnais vepris
Latvijas veiksmes stāsts - oik banda !
12.marts, 22:30 Atbildēt
....autors....
Un Latvijai steidzigi Jaatsakas no tadiem murgiem ka dzelzcela elektrifikacija un rail Baltic kas ir NAVE LR budzetam
12.marts, 23:03 Atbildēt
ffakts
Kārtējā kremloīda gaušanās, ka fakti nesakrīt ar viņa slapjajiem sapņiem, ka Latvija ir atkarīga no Krievijas.
13.marts, 6:27 Atbildēt
vviesis
Smieklīgi, kad nav ko atbildēt uz faktiem, tad piesauc Kremli... :))))
13.marts, 7:59 Atbildēt
AAlias
Kremļa piesaukšana pie ikkatras pašu bāliņu cūkošanās izpausmes ir pieriebusies tā,ka tiem piesaucējiem gribas ar mietu pa galvu zvelt! Idiotiska demagoģija!
13.marts, 15:53 Atbildēt
nnekas jauns
Tipiska kremloīda reakcija- sist un slepkavot citādi domājošos.
13.marts, 19:38 Atbildēt
wwitka
Bet tu esi piedirstā Parādnieka līdzskrējēs..........
13.marts, 22:25 Atbildēt
vviesis
Tu kļūdies. Tipiska kremloīda reakcija ir- iekšpolitiskās problēmas pārvērst ārpolitiskās, jeb- Latvijas ekonomiskajās un politiskajās neveiksmēs vainot Kremli....... tas taču ir tik izdevīgi- bremzēt Latvijas attīstību, šķelt sabiedrību, radīt iedzīvotājos neapmierinātību, un katru, kas uz to aizrāda, pasludināt par Kremļa aģentu.... ideāla taktika :))))))))))
13.marts, 22:29 Atbildēt
rrotšildizkārnījumi- vēzis asv valsteles dzemdē
jā, Paidera viedoklim var piekrist- žīdfašisteļu metastāzes asv valsteli neglābjami ved uz bojājeju...agonija jau sākusies.
13.marts, 14:47 Atbildēt
NNejēga
Kurš tajos krīzes gados vadija Latvijas valdību? Trīsreiz jums minēt ļauts kā šo tipu vārdā sauc!
13.marts, 17:46 Atbildēt
LLāsainā
Paiders šoreiz veiksmīgi pūš kremļa stabulēs. Dīvaini, ka Lembergs ir atļāvis izpausties saskaņas līdzskrējējam. Kopš kura laika par kompetentu šādos jautājumos tiek uzskatīts neizdevies ģeogrāfs :)
13.marts, 18:08 Atbildēt
RRūdolfs
jā, Juris precīzi ievērojis, ka volstrītas-pentagona salašņu banda ir tiešais asv valsteles bojāejas cēlonis.
13.marts, 18:36 Atbildēt