Komentāri / Kā vērtēt šo paziņojumu?
 

17 komentāri

XXX1
Jo tālāk, jo trakāk. Kaut gan trakāk par to, kā 90.-tajos gados pie varas esošie diletanti noārdīja Latvijas tautsaimniecību, vairs nevajadzētu būt.
12.februāris, 9:56 Atbildēt
vvoloģa
Slikti ir, ka SAB direktors pārstāv degradējušos, praktiski vairs neeksistējošu politisku grupējumu. Un ne tikai viņš - šīs varzas kontrolē ir valsts ekonomika, iekšlietas un ārlietas. Nevāji. Par ko, diez, domāja Bena slavētais Kučinskis, kad veidoja savu kabinetu? Man izskatās, ka arī viņam, bez kaut kādām nezināmām personīgām interesēm, pārējais ir pie kājas.
12.februāris, 10:09 Atbildēt
ssavādnieks
Šī raksta sakarā interesants vai komiksa cienīga versija tika izteikta platformā Pietiek.com,kur kā nākamais SAB virsaitis tika piesaukts Edgariņš,jā jā tas pats E.Rinkēvičs no ĀM,jo stafeti pārņemšot ''spilgtā'' Āboltiņa un Edgariņam kā kompensāciju (nesūtīs uz Honkongu) piešķirs Maizīša nofenderēto ''datoru''.Protams,uz šo versiju var skatīties no laba humora izpratnes,bet redzot zemo profesionālo valdības izpildījumu ar šova elementiem,pārsteiguma nebūs.
12.februāris, 10:50 Atbildēt
AArnis
Parasti precīzais autors, Juris Paiders, šoreiz ir iebraucis demagoģijas un pārspīlējumu grāvī:
visi deputāti lemj, bet ne visi lemj par slepenām lietām.
12.februāris, 14:27 Atbildēt
JJuris Pigits
Aiz gara laika variet iepazīties ar Sudrabas komisijas ziņojumu. Tad nebūtu jāraksta aplamības. Citāts.''Komisijas sēdēs sniegtās norādes jeb norādītās paralēles uz "Rīdzenes sarunās" īstenoto politisko jautājumu risināšanas kārtību dod pamatu komisijai aicināt Saeimu izvērtēt arī t.s. Koalīcijas padomes atbilstību Satversmei. Komisija norāda, ka šāda institūcija Satversmē nav paredzēta, taču tajā, piedaloties personām, kuras nav attiecīgā sasaukuma Saeimas deputāti, tiek pieņemti lēmumi, kuri ietekmē demokrātiskus procesus valstī.'' Koalīcijas deputāti pakļauti koalīcijas padomei un balso pēc tās norādījumiem. Bet koalīcijas padomi vada NEZINĀMI cilvēki. Tātad deputāti nelemj neko, tā ir tikai aplam dārga pseido demokrātijas izkārtne.
12.februāris, 18:25 Atbildēt
rregeta
Paldies J. Paidera kungam par vērtīgo rakstu!
12.februāris, 14:49 Atbildēt
aatbilde
'ja vēl ņemam vērā ,ka satversmes aizsardzības biroja direktors laiku pa laikam aiztipina uz vienu ārzemju vēstniecību ,tad loks ir noslēdzies.
12.februāris, 15:55 Atbildēt
LLāšuks
Nu gan šoreiz NRA un Paiders ir pateikšu varbūt pašu nosapņotos sapņus. Šitā ir jāmāk. Sagrozīt normatīvajos aktos noteikto, tā arī lietu pēc būtības. Tieši pēdējie grozījumi, kurus pieņēma deputāti, ja kāds to nezina, paredz virkni jaunievedumu, lai atteikumus par pielaižu piešķiršanu varētu apstrīdēt un persona panāktu taisnīgāko risinājumu, tai skaitā realizējot personas tiesības uz taisnīgu tiesu.
12.februāris, 17:36 Atbildēt
FFēlis
Kā krievi saka, jab jei vdul< bet mani mulsina viņas kontakti ar Zilupes ( gribu piebilst, ka nosaukums nepareizs, jo radies latgaļu vietvārdu krieviskošanas rezultātā. Agrāk tā ir saukusies Sīnupe, pa kuru no pļavām pārvietots siens) kontrabandas krupi. W.T.F.?
12.februāris, 19:48 Atbildēt
pputnu valodas māceklis
Diez gan labi izdevies mēģinājums no muguras iekampt kājā I.M..Vēl arī pavisam labs demagoģijas paraugs.
13.februāris, 10:38 Atbildēt
aalgotņa brīvība
Nu,nu,norādītajā laukumā mērķis noklāts ne slikti.Itin labi spalva nodrocināta.
13.februāris, 10:43 Atbildēt
RRobs
Nu nav tik varens tas Satversmes sargs ,viņš drīkst darīt tikai to ko liek Pentagons...
13.februāris, 12:50 Atbildēt
JJR
Izskatās, ka P*ideram ir pa fāzēm aizgājis tāpat, kā visiem citiem Lembja stipendiātiem. NRA nekam neder! LAbāk nelasīt vsp!
13.februāris, 19:15 Atbildēt
..
ko tad tu, stulbene, lasi???
13.februāris, 19:52 Atbildēt
GGunārs Bergmans
Paider kam tu kalpo, kas ir tavi saimnieki? tas ir retorisks jautājums, jo es atbildi zinu!
13.februāris, 19:15 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Kas tev par daļu, sorosītu padauza?
14.februāris, 2:08 Atbildēt
FFlagella
Satversme nav Konstitūcija.
13.februāris, 20:44 Atbildēt