Komentāri / Baltkrievijas ceļš, pārvarot krīzi
 

28 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

HHaushofers
Ideala butu Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas savieniba . neilgu bridi 20.gds saakumaa bija taada valsts Libela -baltkrievu un leishu socialistiska valsts.
7.jūlijs 2010, 9:18 Atbildēt
FFēlis
...un par prezidentu Lukašenko!
7.jūlijs 2010, 9:55 Atbildēt
FFēlis
Jā...Es biju gaidījis mīnusu čupu,jo paviršības dēļ nepievienoju ...ha,ha,ha. Tomēr,izskatās,ka dzīve tautiešus nav nekam mācījusi.Es piekrītu,ka Lukošenko Baltkrieviju stingri tur rokās un tas nes kaut kādus augļus,piekrītu,ka zagļus un kaitniekus jāsēdina cietumā,tomēr tas neattaisno opozicionāru(pat ja viņi būtu iespējamie imperiālistu aģenti) masu slepkavības.Es pats personīgi nenoraustītos nokniebt daudzus ,,cilvēkus''ar pazīstamiem uzvārdiem,jo redzu,ka viņi ir pielikuši roku mūsu tautas iznīcībai,bet es jums gribu pajautāt-vai jūs tiešām atbalstat cilvēku slepkavības tikai tādēļ,ka viņi apdraud jūsu diktatorisko režīmu tikai ar to ,ka atļaujas izteikt viedokli,kurš atšķiras no jūsējā?Lukašenko ir izdevies paturēt varu tikai pateicoties tam,ka viņš ir savācis lielāko daļu VDK bijušo viesstrādnieku no visiem bijušajiem PSRS apgabaliem un viņi savu algu atpelna ar veiksmes džentelmeņu cienīgām metodēm.Neturpināšu,jo tas var izvērsties par ļoti garu monologu,vien piezīmēšu,ka Paidera kungam agrāk vairāk uzticējos,bet pēdējā laikā ar vien biežāk šķiet,ka viņam ir kāds VDK segvārds.
7.jūlijs 2010, 20:55 Atbildēt
aanna
Tev ir VDKfobija,ātrstējies.
7.jūlijs 2010, 23:13 Atbildēt
FFēlis
Man nav fobija,es esu reālists.Lukašenko pie sevis IR savācis VDK fortūnas kareivjus,par kuru darbības metodēm esu dzirdējis no 2 nesaistītiem cilvēkiem.
8.jūlijs 2010, 21:00 Atbildēt
FFēlis
Man nav fobija,es esu reālists.Lukašenko pie sevis IR savācis VDK fortūnas kareivjus,par kuru darbības metodēm esu dzirdējis no 2 nesaistītiem cilvēkiem.
8.jūlijs 2010, 21:01 Atbildēt
JJānis
Ko Tu murgo? Kādas "masu slepkavības"?
8.jūlijs 2010, 9:00 Atbildēt
aabigaeile
Ar Baltkrieviju ir jāsadarbojas.
7.jūlijs 2010, 10:22 Atbildēt
JJānis
Ir jābūt aklam, lai neredzētu Latvijas valstsvīru nodevību - strādāt nevis tautas un valsts labā, bet gan liecoties rietumu naudasmaisu priekšā, pildīt savas ģimenes maciņu. Šī iedomātā brīvība ir nesusi tikai sliktu - cilvēki aizbrauc, izglītības iekārta pūst ar ārvalstu ieteikumiem, bet visu pārējo nosaka tikai nauda, nevis veselais saprāts, un tieši to ir izdevies saglabāt baltkrieviem, pat, ja maksa par to, ir zināmi ierobežojumi - pārsvarā mutes bajāriem un spekulatīvajiem kapitāla turētājiem.
7.jūlijs 2010, 14:01 Atbildēt
NNormunds
Esmu pirms dažiem gadiem bijis Minskā. Lai cik arī nebūtu paradoksāli, bet iespaids bija tāds - Minska ir daudz eiropeiskāka (civilizētāka) par Rīgu. Un baltkrievu labvēlība pret latviešiem bija patiesi aizkustinoša: starp citu, vienīgie robežsargi, kas sasveicinājās, bija baltkrievu un uz robežas nebija nekādas kavēšanās.
7.jūlijs 2010, 14:21 Atbildēt
vvilis
Raksts labs.Tikai pārlieku liela sajūsma.Pēdējā rindkopa nu galīgi garām.
7.jūlijs 2010, 14:41 Atbildēt
ssenta
visvairāk satrauc leišu ostas prioritātes. Kamēr mūsu valdība sunī baltkrieviju, tikmēr krējumu no tās nosmeļ leiši. Labi, ka Šleseram ir izdevies parakstīt Minskas biznesa parka līgumu ar Rīgas ostu. plānots apmainīties ar pārstāvniecību izveidošanu - baltkrievi rīgā, Rīgas osta Minskā. ir jau arī pārrunas notikušas ar ražotājiem, ja nemaldos arī ar traktoru rūpniekiem. precīzāk var atrast www.rigasbrivosta.lv jaunumu arhīvā. kaut kad lasīju.
7.jūlijs 2010, 18:13 Atbildēt
VVecais
Maijā biju 4 dienas Minskā un apkārtnē.Secināju_mums melo.BLR neredzēju nevienu neapstrādātu lauku.Ceļi daudz labākinekā Latvijā,ap Minsku vispār trīs joslu apvedce\lš ar nobrauktuvēm.
Nezinkāpēc vairākas betonētāju brigādes no Gaismas pils būves ir pārvākušās strādāt uz Baltkrieviju.,kur dzudz būvē.
MUMS MELO !!!!
7.jūlijs 2010, 18:18 Atbildēt
nnopride.lv
lai parvaretu krizi LATVIJA cilveki ar uzvardu PAIDERS kas grieku valoda nozime PEDERASTS jaizole no sabiedribas.
7.jūlijs 2010, 18:54 Atbildēt
FFēlis
Vispirms ar dauņiem jāizdara tas pats,ko izdarīja friči.Tu esiNr1.
7.jūlijs 2010, 20:34 Atbildēt
aaka saka
ka vienīgais mērķis, kas ir jānosaka – Latvijas valstij drīkst būt pakāpeniska atteikšanās no neatkarības un suverenitātes, vispirms daļu neatkarības atdodot NATO un ES, bet tagad galvenais sapnis ir atteikties no finanšu patstāvības un iestāties eirozonā. Citi mērķi nav vajadzīgi! Šitas ir pats patiesākais'.
7.jūlijs 2010, 19:41 Atbildēt
vventspilniece
Par Baltkrievijas kravu tranzītu uz Ventspili. Cik zinu no vietējās Stepanova avīzes Pričal, kur tika veikts pētījums, kāpēc kravas no Latvijas aiziet uz Lietuvu, vainīgi ir ne tikai mūsu tranzītkari (tos pat baltkrievi pieciestu), bet vainīgs ir LDz Cargo, kas ir uzlicis tādus dzelzceļa tarifus kravām no baltkrievijas, ka šīs kravas aiziet uz Lietuvu. tas, cik atceros, bija 2008.gada beigās. Tad pie varas nāca Godmanis, viņš apsolīja ostām un baltkrieviem, ka Latvijā tarifi būs vismaz tādi kā Lietuvā (tad baltkrievi varētu izvēlēties virzienu objektīvi), bet tad parādījās Dombrovskis unviss palika pa vecam. Es personīgi nesprotu, val Latvijas Dzelzceļš ir privāta firma, vai tomēr valsts uzņēmums, kurš pelna naudu valstij ne tikai par savienm pakalpojumiem, bet arī nodrošinot citu uzņēmumu darbību (iedomājaties, ja Ślesers neuzskatītu Rīgas lidostu par instrumentu, kas nodrošina iespēju pelnīt nodokļu maksātājiem, vai Rīga būtu lielākā lidosta Baltijā?
8.jūlijs 2010, 11:22 Atbildēt
nno pride.lv
Felis PAIDERS.labi skan.
8.jūlijs 2010, 15:55 Atbildēt
FFēlis
Viens duraks var sarunāt tik daudz muļķību,cik 100 gudrie nevar atspēkot.
8.jūlijs 2010, 20:54 Atbildēt
cc'angalc'ukc'a
Vai nebuutu laiks NRA redakoram noblokjeet piekljuus'anu zinju portaalam s'im slimajam,kaut vai aiz elementaaras cienjas pret savu koleegi J.Paidera k-gu.
9.jūlijs 2010, 13:37 Atbildēt
FFēlis
Ja vari pats piekļūt savai žāklei,tad dari,kā parasti,ja nevari,lūdz māsas palīdzību!
9.jūlijs 2010, 19:24 Atbildēt
nnopride.lv
bet ja paiders tiesam nozime grieku valoda pederasts ko tad darit.nevajag aizstavet to ko nezinat.palasiet juridisko terminu vardnicaa.
11.jūlijs 2010, 11:08 Atbildēt
cc'angalc'ukc'a
Kameer ar muums LV ,,starptautiskie laupiitaaji'' un vieteejie varnes'i taisa eksperimentus ,kaiminji baltkrievi pamazaam un neatlaidiigi iet savu neatkariibas celju,kurs' nes arii nu jau pirmos augljus.Tur tagad ljaudis dziivo daudz labaak ,nekaa mees te ES nomales izzagtajaa valstelee.
9.jūlijs 2010, 13:51 Atbildēt
vvai jūs tur visi neatkarīgaja esat alkaši
vai katrs otrais?
9.jūlijs 2010, 18:20 Atbildēt
aaculiecinieks
Man tur dzīvo radi. Katru gadu braucu ciemos un arvien jauni pārsteigumi. TUR CILVĒKI DZĪVO! NEVIS EKSISTĒ. Ar Latviju vairs nevar salīdzināt . Vaira Vīķe abas ar Kalnieti mūs pārdeva verdzībā amerikāņiem , tagad to ceļu turpina Dombrovskis.
10.jūlijs 2010, 12:32 Atbildēt
yyyy
Ja Latvija to 20 gadus atpakaļ būtu sapratusi, tad dzīvotu labāk nekā Baltkrievija, kurai nav pieejas pie jūras.
10.jūlijs 2010, 22:09 Atbildēt
JJānis
ak Dies, kā var slavināt šo totalitāro režīmu. murgs. esmu bijis Minskā. zinu kā tur ir. es nekad negribētu dzīvot tādā valstī , nekad. es saprotu, ka Aivaram vajag kravas uz Baltkrieviju un tādēļ šāds raksts, bet vienalga, kur paliek pašapziņa un sirdsapziņa..
10.jūlijs 2010, 23:20 Atbildēt
SSONJA
Paldies, Paidera kungam, par šo rakstu. Tas tiešām ir lielisks!
25.jūlijs 2010, 19:15 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!