Komentāri / Vai VID datu noplūde ir Valūtas fonda interesēs?
 

24 komentāri

RRagana
Tad nu gan žurnaļugas satraukušies, par to, ka veselas organizācijas vēl joprojām dzīvo uz tautas kakla un saņem nepamatoti lielas algas. To sauc par preses prostitūciju!
11.marts 2010, 8:33 Atbildēt
kkuš pele
Kā interesēs ir datu noplūde par to ir milzīga interese.
Nemaz nav interese kā interesēs bija noslēpt šos riebīgos nelietderīgos tēriņus -tas ir šīs neizmērojamās algas, kuras gandrīz visos gadījumos likumīgi sev nosaka tie paši saņēmēji. Kāpēc neviens maizītis ne cita persona necenšas kaut ko mainīt, lai likumīgi nedrīkstētu laupīt sevišķi lielos apmēros.
Tāpēc, ka visiem 100% pie varas esošajiem šeit ir savas intereses.
11.marts 2010, 8:39 Atbildēt
ssk
nu ljoti labi!
11.marts 2010, 8:40 Atbildēt
KKaspers
Man šķiet, ka nemaz nav jāmin, kā šie dati noplūda. Atcerēsimies, ko teica Merkela par Šveices bankām. Nedomāju, ka viņu neinteresē arī citi datu avoti. Caur tiem taču netieši var iegūt arī Vāciju interesējošās ziņas. Ar pietiekoši liela kukuļa palīdzību VID var kļūt caurumains. Nav izslēgts, ka šajā procesā ir radies blakus produkts - 4ATA.
11.marts 2010, 9:01 Atbildēt
IIaa
Kā senos, labos laikos! Atkal vainīgi starptautiskie cionisti un ārzemju izlūkdienesti!
11.marts 2010, 9:40 Atbildēt
vvilis
Ineresants faktu izklāsts.Radīto noskaņu un domu nepieņemu.
11.marts 2010, 10:13 Atbildēt
jjuris
Datu noplūde ir apsveicama-tagad var redzēt cik izkurtējusi ,alkatīga mums Tā saucamā elite!Tam visam bija jābut sen pieejamam!Kas radīja šo vājprātu,tā nebija TP?
11.marts 2010, 11:36 Atbildēt
NNEOfīts
Nu, bet skaidrs, ka datu publiskošanas galvenais mērķis ir noskaņot publiku pret vietējiem "bagātniekiem", lai ārvalstu haizivis varētu visus saraustīt gabalos, savākt naudu un par to vēl saņemtu aplausus un "tautas" sajūsmu.
11.marts 2010, 11:51 Atbildēt
BBonis
Nevienu mirkli neesmu ticējis šim SVF,JO KAPITĀLISTS jau neies bez sava liela mērķa šeit tēlot labdari,un mēs jau neviens nezinam kādos tīklos katrs no šiem labdariem sastāv un kā intereses lobē.Sasodīti pretīgas izjūtas pārņem,kad iedziļinos šajās neskaidrajās lietās.
11.marts 2010, 11:57 Atbildēt
KKārlis
Esmu neapmierināts,protams,par tādu datu noplūdi,taču vislielāko sašutumu manī rada tas,ka Repše šķiet neuzņemas nekādu atbildību,vai vainas apziņu par notikušo,bet kad cīnījās par Jakāna atstādināšanu,tad Dombura raidījumā visu klātbūtnē apgalvoja par to kāda atbildība viņam esot par Vid darbu,par visu kas ar to saistās,tā arī nelikumīgā veidā aizrotēja vid šefu ,bet pats sāka pilntiesīgi un vienpersoniski pildīt šīs funkcijas[ar dārzeņa] palīdzību.Un kas ir arī īpatnēji,ka apmēram pēc nedēļas kad aizrotēja Jakānu tāds NEO raiti iesāka darboties,itkā šis mirklis jau būtu sengaidīts.
11.marts 2010, 12:28 Atbildēt
IIM
Jā , mums ir vietējie biezie. Bet tās ir mūsu problēmas , tikai mūsu problēmas. Jā , mēs tās nerisinām , mums pašiem negribas ar tādām lietām nemaz ķēpāties. Mums šajā problēmā grib palīdzēt no malas , daudzi uz to cer , daudzi uz to darbojas un sadarbojas. Bet kur ir problēma - paši biezie vai tas kas viņiem pieder. Vārdos problēma ir paši biezie , bet pēc būtības problēma ir tas kas viņiem pieder. Jā , no malas problēma tiks arisināta pēc būtības - tiks aiznests tas ka mūsu biezajiem pieder. Paši biezie (jau kā plānie) tā kā tā paliks mūsu aprūpē. Jau tā esam aprūpējamo valsts smagā mērā , vai tiešām skaudības un slinkuma dēļ jāļauj lai svešie aiznes kaimiņa mantu?
11.marts 2010, 12:30 Atbildēt
aanna
Valsts uzņēmumu algām jābūt zināmām.Par kādu konkurenci runā Paiders šiem uzņēmumiem ir monopol stāvoklis.
11.marts 2010, 12:50 Atbildēt
IImants
Par laimi mani dati tur nav noplūduši,jo esmu pieticīgs pensionārs,taču man kā parastam pilsonim tas nav pieņemami,ja kādi sveši,neskaidru iemeslu vadīti ļautiņi rakājas pa mūsu Valsts datu bāzēm,esmu tomēr savas Dzimtenes patriots un man tas nepatīk.
11.marts 2010, 13:57 Atbildēt
vvagons
par tiem ārzemniekiem ar gariem snuķiem doma pareiza. tikai par datiem... nu, nav man pārliecības, ka t.s. NEO nav nozadzis arī pieticīgu pensionāru datus.
11.marts 2010, 14:06 Atbildēt
LLile
Paider, beigu daļā secinājumi gan sanākuši pavisam muļķīgi!

Pareizi jau viens no iepriekšējiem komentētājiem teica - tie taču visi ir valsts monopoluzņēmumi!!! Kāda konkurence? Ja nu vienīgi savā starpā par algu lielumu... Biju domājusi, ka esat gudrāks spriedumu izteikšanā...

Par atlaišanas pabalstiem valsts uzņēmumos. Ja nemaldos, tad pieņēma, ka maksā tikai 1 mēnešalgas apmērā (jo atlaižot daudzos mediķus, skolotājus, policistus valsts zaudētu vēl daudzus miljonus)!? Jeb uz šīm valsts monopoliestādēm šis likums neattiecas?
11.marts 2010, 15:17 Atbildēt
nnopride.lv
paiders -grieku valoda nozimee pederasts.ko ar to gribeja pateikt Latvijas zurnalistu savieniba visai sabiedribai -ievelot par savu vaditaju cilveku ar tadu uzvardu.steipam butu logisks tads uzvards.bet seit.
11.marts 2010, 16:16 Atbildēt
HHey paider
tavs jautājums ir naivs.
patiesība ir vienmer svarigāka. bet tā kā jus esat psrs samaitāts tad melošana ir labāka jusu atmiņa un dzives veids. to var salasīt ari jusu rakstos. melot, lai tauta nezin patiesību.
varbut?
11.marts 2010, 17:07 Atbildēt
žžurnalistam labāk ir:
žurlalistam piderim ir labāk ka tauta nezin kas notiek ar viņu nodoķlu naudu.
protams ka piders varbut nemaksā nodokļus un tāpec viņam neintrisē kas notiek ar nodokļu naudu.
11.marts 2010, 17:09 Atbildēt
cc'angalc'ukc'a
Tas,ka datu nopluude ir labi organizeeta akcija,s'aubu nav.Kam tas viss ir vajadziigs,vai,teiksim taa,izdeviigs pasaakums,Paidera k-gs,kaa pieredzeejis z'urnaalists,meegina paanalizeet.Cilveeks ir emocionaala buutne,biez'i emociju varaa un savaa sas'utumaa nav speejiigs saskatiit un apzinaat tos draudus,ko rada it kaa ceelu meerkju labaa ,pasniegta informaacija.Pagaidaam algu saraksti,domaaju,taada sabiedriibas iesildiis'ana vien ir,naaks veel dariijumi,kad buus pienaacis laiks tuvaak veelees'anaam.Bet satraukumu rada pavisam kas cits,proti,cik dros'i varam buut mees ikviens,ja valsts iestaadees iespeejama taada apjoma personiigo vai uznjeemumu datu nopluude,kaa tas iespaidos muus ikviena dziivi,kaa tas atsauksis uz notiekos'o sabiedriskajaa un valsts dziivee kopumaa.Ir tac'u tik daudz valsts iestaaz'u,kuru informaacijas sisteemaas tiek uzkraati un glabaajas dati par ikvienu no mums,nerunaajot nemaz par privaataam datu sisteemaam.Jebkura nopluude ir ties's apdraudeejums ikvienam,jo nevar zinaat,kaadaa veidaa un kad s'ie dati var tikt izmantoti,lai pamatiigi sabojaatu dziivi mums katram.Padomaasim par to.Es pilniigi piekriitu s'oreiz Paidera k-gam,ka varas stuktuuru riiciiba s'ajaa gadiijumaa ir vairaak nekaa diivaina.Tas ir nopietns arguments,lai radiitu pamatiigu satraukumu.Padomaasim ,vai mees neesam pakljauti pamatiigaam briesmaam,kad netiek garanteeta datu dros'iiba,kura ir jaanodros'ina valstij,saskanjaa ar Satversmi.
11.marts 2010, 20:52 Atbildēt
aantons
Par datu noplūdi atbildi ir sniedzis Jakāns, iesniegdams atlūgumos. Nabūs tiesāšanās par atstādināšanu. TP akcija vējā. Vien paiders lēnām šupojas vēja atplūdos. Skumjš skats.
11.marts 2010, 21:26 Atbildēt
aamarillis
Izskatas, ka zurnalista k-ga raksts tapis dzila aizvainojuma un atriebibas jutu vadits...Ka var secinat no raksta, tad nav izsapejis tas, ka savulaik " KNAB mani un Neatkarīgās izdevēju Armandu Puči vairākus mēnešus vazāja pa tiesām, cenšoties ar tiesas palīdzību piespiest mūs atklāt avotu".Es jau saprotu, ka k-giem gribejas klut par varoniem, eka tadiem taisnibas cinitajiem un izpelnities tautas atzinibu, bet... atvainojiet, nesanaca... Un te peksni uzradas kaut kads NEO, un tauta tagad vinu deve par varoni par Robinu Hudu...Secinajums viens- ne jau tas Repsitis toreiz bija tas lielakais tautas ienaidnieks un izsaimniekotajs...Ja vismaz paris gadus atpakal mediju parstavjiem pietiktu prata un speju celt gaisma to, ko tagad pacela Neo, kas zin, varbut nebutu iebraukusi tadas auzas, kadas esam tagad.. Bet, kas par velu, tas par skadi...
12.marts 2010, 2:57 Atbildēt