Komentāri / Ataola Bērziņa mātes viedoklis: Kādēļ prezidents nepiedeva Ansim
 

152 komentāri

RRaimonds
Vējonis pa latviski runā ar grūtībām .. intersanti .. vai latviski rakstīto viņš saprot?... :)
16.aprīlis, 10:39 Atbildēt
RRaimonds
Mūsu prezidents Vējonis ir neizglītots... un viņš ir garīgs KROPLIS .
Bet Latvijas tiesas ir POLITISKAS prostitūtas
Un tāpēc arī Ansis tagad sēž cietumà.
16.aprīlis, 11:39 Atbildēt
ĀĀrprāts
Nē, Ansis sēž cietumā jo pārkāpa likumu!
20.aprīlis, 22:30 Atbildēt
SSs
Skarbi bet patiesi...
16.aprīlis, 18:17 Atbildēt
rraimi
iemācies pats rakstīt latviski. ''pa latviski'', ''intersanti''.
16.aprīlis, 13:26 Atbildēt
RRaimonds
Manis teiktais "pa latviski". .. tā ir vēl viena mana ņirgāšanās par Vējoni ...
Žēl ja tu to nesaprati ... :)
16.aprīlis, 14:08 Atbildēt
rraimi
es sapratu to, ka tu esi tikpat stulbs, kā tas ataols. Ja cilvēks tīšuprāt sačakarē sev dzīvi un cenšas to pasniegt kā politisku protestu, tad nekā citādi, kā par stulbeni viņu nevar nosaukt. Un viņa atbalstītāji ir tieši tādi paši.
16.aprīlis, 15:10 Atbildēt
TTomass
Mans viedoklis ir viennozīmīgi, ka Ansis nav vainīgs! Es biju klāt un visu redzēju. Spēlēja viņš akardeonu pie saeimas, dziedāja atlaist saeimu, kad sākās bardaks, drošības policija viņam, bez iemesla, uzmetās virsū un izsita akardeonu no rokām, tikai tad viņš pavicināja kādu kulaku, bet acīm redzami kauties viņš neprata un viņu uzreiz savāca! Es domāju šādā situācijā būtu rīkojies jebkurš. Es parasti komentārus nerakstu un nelasu, bet šitā tēma nedaudz aizskāra! Bet es labi saprotu, ka šeit lielākā daļa, bez komentāru rakstīšanas un dīvānā piršanas neko nerubī...
17.aprīlis, 6:49 Atbildēt
AAutorei
Ko tu pīpē? Ja tu zodz veikalā alkoholu un dauzi Saeimai logus neesi zaglis vai huligāns? Cik var muldēt pa tukšo!
Nogalināji cilvēku? Nav problēmu pasludini to par politisko cīņu un pieprasi prezidentam apžēlot!
Tajā pat laikā valsts sakārtošanai nepieciešams pamatīgs darbs (izglītības reforma, veselības reforma, pretlikumīga NĪN atcelšana u.t.t.)! Nav darītāju!
Cik politiskās grupas ir izveidojis?
Tas laikam pa sarežģītu!
16.aprīlis, 10:56 Atbildēt
BBernadeta
tu, miskastes žurka, neapmelo Ansi par šnabja bodes izlaupīšanu!
16.aprīlis, 11:07 Atbildēt
sstatus
Ko sakarīgu ir paveicis šis mītiskais personāžs?
Vēlams minēt vairākus darbiņus!
Kā iedvesmojis tautu?
16.aprīlis, 12:05 Atbildēt
RRaimonds
Tu pamuļķi kaut primitīvā līmenī iepazīsties ar Anša lietu ... Internetā viņa ir ...un tad te nemelosi par zagšanu un logu dauzīšau ....
Nekas no tā Ansim nav inkriminēts ...
16.aprīlis, 11:09 Atbildēt
MMr.Susurs
Alkahola bodi vinsh gan nav laupijis. Bet ir bojajis citu mantu grupa. Tieshak sakot Saeimas eku. Vai nu tieshi vinsh to logu Saeimai izsita ir vel liels jautajums, bet nozieguma grupa nav japierada, kursh konkreti to izdarija...
16.aprīlis, 11:11 Atbildēt
RRaimonds
Mr. Susur .. Ansim ir inkriminēts konflikts ar policiju.
Iepazīties ar viņa lietu .. un tad runā.
16.aprīlis, 11:32 Atbildēt
VVisi vienlīdzīgi, bet daži vienlīdzīgāki
Visu cieņu Anša vecākiem un izturību visiem. Eh, kā tas viss jau kur redzēts... Nekas jau diži nav mainījies. Tie paši vēži, diemžēl ...
16.aprīlis, 16:01 Atbildēt
MMr.Susurs
Autorei vajadzeja savu delu no bernibas audzinat, bet neviss nodarboties ar bohemisku dzivi. Tad tagad nevajadzetu viadas mulkibas izdomat par "nepatiesi apsudzeto berninu". Redz pat maksat administrativos sodus vinam trauceja.. Un administrativie sodi nonemas tik tiesham gada laika, bet tikai, ja ir samaksats sods. Bet kamer nav samaksats , vinsh vel joprojam ir speka. Luk tads engelitis, ar 20 administrativiem sodiem un 2 sodamibam... Lai atsezh visu, ka pienakas. Un vel vairak pateikshi, par maz vel iedeva. Izvairishanas no paradu dzeshanas ari ir kriminalnoziegums
16.aprīlis, 11:01 Atbildēt
RRaimonds
Ansis ir gudrs .. izglītots un godīgs cilvēks. Tiesi tāpēc arī viņš sēž cietumā.
Latvijai brīvībā tādi cilvēki nav vajadzīgi
16.aprīlis, 11:06 Atbildēt
MMr.Susurs
Ja cilveks ar 20 administrativajiem un 2 sodamibam ir godigs, tad visi musu deputati un politiki vispar ir kristaltiri cilveki.
16.aprīlis, 11:09 Atbildēt
RRaimonds
Jā ... cilvēks arī ar 20 administratīviem pārkāpumiem var būt godīgs .. it īpaši MŪSU valstī.
Un tad Ansis TAGAD sēž cietumā par to, ka viņam bija administratīvi pārkāpumi? ... nu tā no Tava komentāra izriet ..:)) .:DDDDD
16.aprīlis, 11:36 Atbildēt
NNīna
Tieši tā. Turpinās vējiņkājiņu laiks. Latvijai par postu.
16.aprīlis, 21:56 Atbildēt
DDžoks
Tik daudz lielisku atsauksmju par Ansi! Patiesībā šī ir Tautas nobalsošana. Šis ir leģitīms tautas balsojums, ka Ansis Ataols Bērziņš ir īstenais Latvijas Valsts prezidents. Ja šo ieceri izdotos leģitimizēt, latviešiem būtu vēl izcilāks Prezidents nekā amerikāņiem Tramps.
17.aprīlis, 12:10 Atbildēt
ŠŠis susur trollis zin visu par Anša ģimenes dzīvi, ir kārtīgi izpētījis. Laikam ne velti raksta ka Lembergam ir mazais vdk arhīv
Mr Antisusurs
17.aprīlis, 10:13 Atbildēt
IIM
Kādēļ prezidents nepiedeva Ansim?
Oficiāli taisnīguma vārdā bet faktiski jau baiļu dēļ. Diemžēl prezidentu nesatrauc ne vispārējais zemais uzticības līmenis ne pašam, ne Saeimai, ne valdībai, ne tūkstošiem Anšu kas aiz tāda zema līmeņa rodas un stāv. Prezidents nesatraucas, varbūt pat tādu sīkumu dēļ kā tautas uztīcība nejūtas kautkādejādi traucēts, bet baidās laikam gan. Un šeku, reku talkā nāk feiks jeb melīgs taisnīgums kā bieds. Skumji jo tāda rīcība dotajā situācijā nav adekvāta, kā minimums.
16.aprīlis, 11:12 Atbildēt
dde Soto
jaasaprot vienkaarsha lieta: ja tu izlaupot dzeeerienu bodi graab pudeles no zemajiem plauktiem - taa ir zaadziiba un par to pienaakas sods. Savukaart, ja kamp no augsheeejiem - tad taa ir polititiska protesta forma un kaa taada atballstaama [ smiin ]
16.aprīlis, 11:12 Atbildēt
JJānis
Kāpēc jāmēģina manipulēt ar lasītāju viedokli? Ansis LB bodi nelaupīja.
16.aprīlis, 13:31 Atbildēt
nnu ja
Ansis dauzīja Saeimas logus, kamēr līdzdalībnieki izlaupīja LB bodi.
16.aprīlis, 19:39 Atbildēt
jjupis
Jā gan,bet prezidents un ministru prezidents,virsprokurors,virstiesnesis ir sadarbojušies ar okupantiem,sastāvējuši okupantu ideoloģiskajās organizācijās un nav saņēmuši nekādu sodu.Vai pretstatami šādu noziegumu smagumi ar izsistu logu vai nozagtu šņabja pudeli?
19.aprīlis, 12:50 Atbildēt
hheh
ja ir oficiāli dokumenti un konkrēti panti kurus konkrētas amatpersonas pārkāpa - sūziet tos tiesā, lai viņus met vienā kamerā art Ansi.

un kad vispār LV bija prezidents ar mugurkaulu?
tādiem prezidentiem vēstules rakstīt ir sevi necienīt.
16.aprīlis, 11:23 Atbildēt
oommīte no laukiem
Cietumi nevienu cilvēku nepadara labāku,pareizāku,vai tīrāku,cietumi tikai sabojā cilvēku.Ja šis puisis nav no kriminālām aprindām un ir nebīstams sabiedrībai,tad viņam ir jādzīvo starp šiem līdzcilvēkiem ,ir jāstrādā ,lai uzturētu sevi un savu ģimeni.To izsisto logu strādājot var atmaksāt zaudējumus un grēkus nožēlot.Tajos grautiņos viņš nebija vienīgais un viņš nebija ierosinātājs šiem grautiņiem,nav pat dzirdēti ierosinātāju vārdi,kuri iespējams nekad neuzpeldēs.
16.aprīlis, 11:27 Atbildēt
MMe
Jā, bet pārējie grautiņa dalībnieki jau savu sodu ir izcietuši, un arī šis būtu jau sen izcietis, ja vien pildītu tiesā nolemto. Neapžēloja tieši par to, ka neievēroja tiesas noteikto. Atveriet reiz acis
16.aprīlis, 11:34 Atbildēt
IIM
Ir tiesiskā taisnība un ir morālā taisnība.
Nepildīja varbūt tāpēc ka tiesiskā taisnība dotajā gadījumā bij pārāk vāja un amorāla? Varbūt Ansis jutās morāli tīrāks un pārāks par tiesu? Vai morālais pārākums ir noziegums?
Manprāt tieši ikviens morālais pārākums ir mūsu visu glābiņš šajā diezgan jau nu amorālajā pasaulē. Var jau to mūsdienu amoralitātes pakāpi vērtēt dažādi, bet manprāt zemāk kur krist jau nav kur. Nav nemaz tik tālu tas līmenis kad iemest akmeni Saeimas logā būs katra garāmejoša un godīga pilsoņa pienākums. Vai to mums vajag?
16.aprīlis, 11:55 Atbildēt
ZZane
Ko nozīmē morālā taisnība? Arī dažs slepkava un laupītājs uzskata, ka viņam ir morālā taisnība, jo viņš taču ir nozīmīgāks par saviem upuriem. Kāds pamats Ansim justies morāli pārākam par tiesu un visu pārējo pasauli? Tikai neizmērojams egoisms un iedomība.
16.aprīlis, 12:35 Atbildēt
IIM
Morālā taisnība ir tā patiesā taisnība kas mājo sabiedrībai kopumā. To nevar izmērīt bet to var nojaust. Katrā ziņā es tā kā sajūtu Anša morālās taisnības pārākumu pār Vējoņa tiesisko taisnību. Bet tas protams nav būtiski, būtiski ir ko par to domā sabiedrība kopumā, un vai Vējoņa apžēlošana vai neapžēlošana ir adekvāta tam ko domā un jūt sabiedrība kopumā.
16.aprīlis, 14:09 Atbildēt
AAI
Graut jau nu neko nevajag,te jau huligāna un visatlautības un nesodāmības darbi tiek nosodīti
16.aprīlis, 13:44 Atbildēt
JJānis
Pirms komentēt rakstu un izteikt apgalvojumus, tomēr vajadzētu izlasīt rakstu. Probācijas dienests pārkāpa likumu un lika Ansim darīt to, no kā tiesa atbrīvoja.
16.aprīlis, 13:29 Atbildēt
IIM
Morālā taisnība kā (patieso) kungu taisnība pār saviem kalpiem. Kungi ( tauta un tās aktīvākie pārstāvji kā Ansis) nevar pieļaut ka kalpi (deputāti un tā) dzīvo pilnīgi savu savrupu dzīvi, nobarikadējais aiz tiesiskuma barjerām un par tautas vajadzībām neklapē ne ar ausi, vai katrā ziņā klapē daudz par maz. Mutiski aizrādījumi kalpiem, cik var palasīties piemēram komentāros par to, ir nu pietiekami daudz un tie ir skaidri.
Jautājums ir vai Saeimas logā mestais akmens ir tikai kāda indivīda atsevišķs viedoklis, vai arī tas tur lido daudzu kungu vārdā neizdarīgo un nepaklausīgo kalpu nosodījumam. Man te velk vairāk uz pēdējo variantu un uz morālās taisnības pārākumu pār tiesisko.
Tā teikt, morālā taisnība ir visiem viena, tiesiskā katram atsevišķi.
16.aprīlis, 13:55 Atbildēt
JJocīgi,
bet ļoti daudzi atbalsta šos grautiņus un citu īpašumu apskādēšanu un izlaupīšanu (padomju laika domāšana), piemirstot, ka par viņu pašu (visu latviešu) maksātajiem nodokļiem pēc tam viss ir jāatjauno. Skumji...
16.aprīlis, 11:32 Atbildēt
ppf
Nemuldi muļķības. Ja jau tik ļoti rūp nodokļi, tad papēti kā tie tiek tērēti. Paskaties tēriņus kaut vai LV pompozajai simtgadei.
16.aprīlis, 12:56 Atbildēt
uuzskatu
Lai Anša māte brauc uz savu izcelsmes zemi (Krieviju), tur būs laimība, tur prezidents labs, visus bandītus izlaiž.
Ja noziedzniekam dota iespēja maigākam soda mēram, bet indivīds to nepilda, LAI SĒŽ CIETUMĀ.
16.aprīlis, 11:33 Atbildēt
RRaimonds
Pareizi ... lai ikviens latvietis ... un gan Ansis ... gan es tāds esmu .. ja nepatīk šis te mums esošais noziedzīgais režīms .. lai visi tādi vācas prom no Latvijas ... :)))) ..:DDD
Kas te paliks? .. nacisti un ASV prostitūtas? .. :)
16.aprīlis, 12:31 Atbildēt
kkonkrēti
Tikai nacisti!
16.aprīlis, 13:23 Atbildēt
OOsis
Ansis ir muļķis un noziedznieks, kurš vēl piedevām bēguļoja no Temīdas. Lai pasēž...
16.aprīlis, 11:45 Atbildēt
RRaimonds
Negvelz te muļķības .. pirmāk iepazīsties ar lietu ..
16.aprīlis, 12:32 Atbildēt
VValsts Kanceleja uz troļļu rēķina te šķiet krietni patērējusies.
Silva
17.aprīlis, 10:17 Atbildēt
BBrīvību ANSIM !!!
tu riešām esi 100% muļķis un tiesu varas vergs-noziedzinieks
17.aprīlis, 13:55 Atbildēt
yyyy
Nu gan krieva aizmuldējusies.
16.aprīlis, 11:56 Atbildēt
uun pareizi darija
tam huligānam nav ko uz ielas darit. pieradis ka vecāki visus grēkus piesedz, zēns domāja ka tā bus visu laiku, bet ir redz robeža aiz kuras sencišu spēki par maz un vecim 35 gados jāsāk pēkšņi atbildet par savu ricibu
16.aprīlis, 12:01 Atbildēt
bberta
Varbūt drusku traks ir. Bet te juridiski viss korekti uzrakstīts
16.aprīlis, 12:13 Atbildēt
AA.Balts
Precīzi, sīki, pat skrupulozi analizēts viss bezgala netaisnīgais, ko šobrīd simbolizē 4.maija kliķes un tās prezidenta "taisnīguma" izpratne! Ļoti ceru, ka šis būs tas "mazais cinītis", kas gāzīs kolaborantu, zagļu un neliešu vezumu!
16.aprīlis, 12:02 Atbildēt
HHjj
Vadosie baidaas taper uz velesanam un balsot par saskanu
16.aprīlis, 12:23 Atbildēt
GGG
Ja ir tik stulba māte, tad nav jābrīnās, ka dēls izaudzis tāds pats!
16.aprīlis, 12:31 Atbildēt
ttu esi tāds pat pimpja aizstājējs
kāds prezis ?
16.aprīlis, 13:52 Atbildēt
JJancis
GG, Tu esi viens no šeit pieminētajiem tiesnešiem, ka tik stulbi raksti???
Te ir runa par konkrētiem likumiem, kurus "taisnā Latvijas tiesa" mierīgi ignorēja, un nekāda sakara ar māti.
16.aprīlis, 14:36 Atbildēt
jjautājums
Ābols no ābeles...
16.aprīlis, 13:03 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Ansis ved Latviju āra no komunistu un čekistu visatļautības purva!
16.aprīlis, 13:14 Atbildēt
LLaimdota
Un izvedīs!
16.aprīlis, 13:14 Atbildēt
SSpīdola
Apvienos tautu pret varturu visatļautību!
16.aprīlis, 13:16 Atbildēt
BBaltais tēvs
Lasiet www :"Mosties, celies, strādā"!

Latviešiem 1993. gada 18. februāra naktī atņēma tiesības biedroties Rīgas Latviešu Biedrības nama MĀMUĻĀ!

AIZLIEDZA likumīgos biedrības 1938. gada statūtus!

Lūk , īstais noziegums, kas lika tautai protestēt un mest akmeņus!
16.aprīlis, 13:21 Atbildēt
AAnša akmens - ciets un taisnīgs
Principiāls un skaidrs Ansis ir bijis un paliks mūžam mūžos!

Tādi cilvēki maina tautu vēsturi!

Tādi cilvēki izgaismo ceļu sekotājiem!

Godīgiem vecākiem - godīgi bērni!

Anša princips - aizstāvēt savu tautu pret PĀRIDARĪTĀJIEM!
16.aprīlis, 13:36 Atbildēt
aansis
pamazaam saak izgaismoties un kljuust skaidri vinja centienu motiivi un partijas kas izmanto t.s. revolucionaara pakalpojumus , taa ir netiiraa un destruktiivaa a-mu POLITIKA- SASKANJA UN ZINAAMAAS APRINDAS iesp. taisaas ansiiti kanonizeet sveeto moceklju kaartaa. kaarteejie centieni graut Valsts Neatkariibas un Suverenitaates Pamatus, taa ir sava veida rupja provokaacija /ansiitis demolants to labi zin un izpilda noraadiijumus/
16.aprīlis, 13:22 Atbildēt
rrūta
Viss notika leģitīmi, jo Latvijā bija nobriedusi revolucionārā situācija. Un labi, ka tai Saeimas ēkai nepielika uguni, bet būtu iznīcināts Latvijas tautas iespējamā iznīcināšanas laboratorija, shēmotāju ēka. ( tāpat kā Sīrijā iznīcināja iespējamo ķīmisko ieroču laboratoriju) Tā kā atbrīvot Bērziņu, viņš lieliski saderētu ar Kaimiņa partiju. Mēs par viņu balsotu.
16.aprīlis, 13:39 Atbildēt
NNU KO
Nu mūsu ļoti taisnīgais vējonītis ir parādījis ka ir ļoti taisnīgs...nu gaidīsim drīzumā citus viņa taisnīguma pierādījumus.......nu varbūt ķersies klāt īstajiem lielajiem zagļiem un laupītājiem?..urrā..mums taču ļoti taisnīgs un godīgs prezidents izrādās...nu latvijas izzadzēji saturieties ...taisnīguma vārdā vējonis droši vien atklās visus noziedzniekus...ceru ka vi;ns sāks ar lielajām algām.sev pieliktajām ...un tad visus ieprieksvaldoos noziedzniekus ,kas tagad pa ārzemēm dzīvojas ar lieliuem kontiem ...atņems visu nost...tur liela nauda ..latvijai noderēs..
16.aprīlis, 13:39 Atbildēt