Komentāri / Globālais kārdinājums vācu vēlētājam
 

5 komentāri

uuroboross
Oho,Urbis jau pamāca vāciešus.Rīga jau kabatā,Rēzekne arī!
4.maijs 2017, 0:44 Atbildēt
JJāzeps
BET AIZSTĀVIS, SV. GARS,-ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā,-Tas jums visu paskaidros,atgādinās,brīdinās,-kā Es jums Esmu mācījis !!!
(Jāņa Evang. 14-26)
VIŅŠ TIEM IECĒLA Dāvidu par ķēniņu; -un tautai Viņš liecinādams sacīja: Es esmu atradis Dāvidu,Isaja dēlu,vīru pēc Sava prāta,kurš izpildīs visus MANUS nodomus.(Ap. darbi 13-22).
(Dievs skanējot Dāvida sirdi, redzēja,ka Dāvids mīlestībā uz Dievu,mīlēs,rūpēsies par savu tautu,turēs Dieva svētuma un taisnīguma principus,=nekā Obama ar Švarcnēgeru iegāja vēsturē, =skolās aizliedzot Bībeli,,legalizējot visu iespējamo koprofiliju un netilkību, geju laulības,visu nesškīstību nostiprinot Konstitūcijā,=noliekot ASV- lielvalsti zem iznīkšanas lāsta,bet sēv nogarantējot vietu ellē. Dievs gatavojot Dāvidu Kēniņa postenim,-nevērtēja bicepsus,vai Dāvids prot gērbties,vai roku žesti ir pareizi,cik augstskolu diplomus ir nopircis un t.t.?,==Dievs testējot Dāvida sirdi vērtēja,= ,vai skolās bērniem būs obligāta Bībeles mācība,vai būs taisnīga tiesa, pacelta kāda rūpnīca, darbavietas,regulāra pensiju indeksācia, pieejama medicīniskā aprūpe. LV-Mafija jūtot galu, steigā izlaupa pēdejo. = Biblioteku varēja uzcelt par-38-miljoni,Parexs, Kemeru sanat.,Rail Baltic, mežaparka estrāde, Skanste, 70-milj.kases aparātu iegadei, Trasta komercbanka,Hilton-viesnīca,dzelzceļa stacija,Simtgades loterija,(vinnēs salīgti cilvēki-atklāja Sv.Gars)=un t.t., (no kop.projektu summām 25% aiziet atkatos,-visu šo inf.atklāja Sv.Gars)==J. STRĪĶES UZVĀRDS, ==ir kā suņu baram pamests kauls,tas norāda uz Strīķes pozitīvo, Dieva taisnīguma principu turēšanas potenciālu,ko sātans grib steidzīgi nomelnot un aprakt. Sv.Gars paskubināja šos faktus publicēt,=sāksies Strīķes un Bordāna partijas totuāla nomelnošana,tas norāda ka patiesībā no viņiem ļoti baidās.=Progresīvi dom.tautas daļa kopā ar Dievu Strīķes k=dzi redz ne tikai mēra,bet arī LV-prezidenta amatā. Bordāna partijai jātur drošs prāts, mafijai neizdosies nobremzēt ieņemt visas vadošās pozīcijas,=lai valstī sāktos restarts,=jābalso tikai par Bordāna partiju,(ja nepaklausīsit Dievam,nesūdzaties par katastrofu)=-to man atklāja Sv.Gars. Dievs meklē cilvēku ar redzējumu,kurš atrodoties vadītāja amatā,nāciju virzītu uz Dieva taisnīguma,principu turēšanas sliedēm. Juta ar savu intelektu drīz pacelsies vajadzīgos augstumos, atradīs slāni, kur pati atmosfēras plūsma stundām vizinās kā ērgli bez spārnu pielietojuma,lai no augšas visu labi redzētu, arī kā vistas rakņājās pa savu mēslu čupu. (Jāņa Evang.-14-26.)
Unikāls,šokējošs,dokumentāls trilleris,(reklāmu nedaudz jānogaida)=filmix.me/play/26929
4.maijs 2017, 12:59 Atbildēt
nnu nē
nesapratu. Analītisks - diez vai. Kaut kam izdabājošs - varbūt, nezinu kas tur kam ko maksā. Jāni - Kas Tu esi un ko Tu gribi panākt....?Vienkārši skribelē uz nervu pamata?
Piedod, tiešām nesaprotu.
4.maijs 2017, 13:08 Atbildēt
aa
kas ir urbanovičš? Kas viņš ir un ko viņš dara?
4.maijs 2017, 13:12 Atbildēt
KKorektore
Urbim švaki ar vācu valodu, jo "Ūberalles indervelt" pareizi jāraksta "Über alles in der Welt". Iespējams skolā viņam vācu valodā bija "sēdies - 2".....
14.maijs 2017, 19:58 Atbildēt