Komentāri / Jau atkal tuvojas vēlēšanu laiks
 

14 komentāri

SSelekts
Atkal vecie, tautas taisnīgi apdirstie diktatori noteiks, ko drīkst pielaist pie "izvēles" un ko ne.
30.aprīlis, 16:09 Atbildēt
aaicinājums
šī problēma pastāv tikai pašu vēlētāju slinkuma un stulbuma dēļ jo ja saskaņā ar Satversmi visa vara pieder Latvijas tautai tad to ir jāizmanto nevis vainot kaimiņu tītaru. vēlēšanu dienā ir jāizmanto sava vara un politiskās lelles izraut no Saeimas kā sārņus un brīdināt jaunievēlētos deputātus ja viņi deldēs bikses un neko nedarīs,viņi kļūs par politiskajiem līķiem un tiks izmēsti uz mēslaini.
30.aprīlis, 18:04 Atbildēt
TTe
redzams komentārs ar apliecinājumu mūsu vājās izglītības sistēmas raksturojumam.Ja ar vēlēšanām būtu kas maināms,tās sen jau būtu aizliegtas.Piemērs tam ir «Refenduma likums»,Latvijā tāds darbojas tik' uz papīra un atskaitēm ESā.
1.maijs, 9:24 Atbildēt
jjanka
Vēlēšanu dienā rīkosim talku un neapzinīgo deputātu bēres un sūtīsīm viņus pa skuju taku
30.aprīlis, 18:07 Atbildēt
K
teiktu broļis no Latgales-Uz šito mani nepaKersi.
30.aprīlis, 20:26 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Labs raksts, bet ne vārda par latviešu biedrību atjaunošanu!

Autors par to klusē!

3 000 latviešu biedrības vairs nav - to gudrais autors "NEPAMANA"!

Fabrikas pazudušas - to redz gan! (Ka saka, noklusēt galveno ir liela māksla!).

Autors - mākslinieks! (Ari par RLB likvidāciju nav dzirdējis!!!)

Lasiet patiesību manā rakstā www Mosties, celies, strādā!
1.maijs, 0:16 Atbildēt
NNejēga
Tuvojas vairāksolīšanas laiks. Vai vēlētāji ir guvuši mācību no iepriekšējās solīšanas? Kad sāksim prasīt arī atbildību par solijumu izpildi? Būs atkal dažādas tikšanās ar vēlētājiem, kad būs iespējas uzdot jautājumus. Varbūt beidzot prasīsim atbildi par visu darīto un nedarīto!!! Vai pamēģināsim?
1.maijs, 8:19 Atbildēt
KKĀDA ATBILDĪBA !!!
Visi tie solījumi ir standarta veida copy/paste versijā,kur mierīgi visus var sagrupēt zem viena jumta.Pie tam,partiju sistēma nepieļauj PERSONĪBU veidošanos,kuru nosaka partijas disciplīna,jo lielāks idiots,jo noderīgāks partijai un viņas sponsoriem..
1.maijs, 9:14 Atbildēt
HHe he he
uz vēlēšanām iet tikai tie,kuriem prātiņu dieviņš nav iedevis,jeb jau atņēmis.Normāli domājošs cilvēks tajā balagānā noteikti nepiedalīsies.Jo mazāk vēlētāju piedalīsies,jo mazāka leģitimitāte tiem,ko ievēlēs,kas arī ir jāpierāda.Ja,piemēram,balsot aizvilktos tikai kādi 5% no balsstiesīgajiem,vismaz Eiropas līmenī tas izsauktu neizpratni un aizdomas,jo mūsu vietējiem legālajiem bandītiem,kuri katru reizi tiek ievēlēti,viss pie kājas.
1.maijs, 20:19 Atbildēt
KKaadeelj juus nra
nonjeemaat komentaaru?Tur nekas pretlikumiigs un naidu kurinosh nebija.Nekaadi neatkariigie juus neesat,taadi pashi sorosisti kaa vienotiiba vien esat
1.maijs, 23:00 Atbildēt
oonkulis no laukiem
Runā ka par tām partijām ,kuras bijušas saeimā pozīcijā,neviens nebalsošot!!!
Šaubos ka tā notiks jo sāk jau tagad solīt un labprāt vēlēsies būt saeimā.......un balstoties uz koalīcijas līgumu neko no apsolītā varēs juridiski nepildīt jo jābūt partiju kompromisam!!!!un solītais kā kalējam būs.....ČIKS
9.maijs, 14:48 Atbildēt
ddurvistev.lv
PVC logi no 20 Euro. Pilns servis.
17.maijs, 11:36 Atbildēt
SSelekts
Savelkot jostas, Atmodas Auseklis pārvēršas par Dzelzs Krustu. Tagad tas ir valsts augstāko apbalvojumu pamatnē...un, adekvāts Georga krustam.
20.maijs, 14:09 Atbildēt
ppēc varas un naudas alkstošie
Jā. Pilna pastkaste ar tiem mūļļiem. Daiļldrāāzējs Hosams uz galvenā vāka.
25.maijs, 11:25 Atbildēt