Komentāri / Kaislības ap OIK - “Stokholmas sindroms” un pilnīgs “Maļevičs”.
 

15 komentāri

ZZaķitis
Cik saprotu banditi svin uzvaru . Oik nav jāatceļ ,oik ir nekavejoties jāpārtrauc maksāt tiem kam tas nepienakas ,tas ir krievu okupantu celtajam Daugavas kaskades elektroxtacijām ,tām ,kuras izmanto krievijas dārgo , smirdīgo ,asiņzino gāzi , tiem ,kuri piesārņo dabu ražošanas procesā ,atklatiem zagliem un laupitajiem , tiem ,kas patiešam ražo zalo elektribu vajag maksāt oiku sapratigā apmēra un terminā !
5.aprīlis, 10:45 Atbildēt
TTrusis
Šmita Saeimas izmeklēšanas komisija atklās OIK afēras tiesiskumu !
5.aprīlis, 10:55 Atbildēt
ppatriots
Malacis Zariņš ,tās sorosītu blaktis jāvelk dienas gaismā, lai tauta redz, kas ir tie , kas sūc viņas asinis, ja kankariņa valdība to nespēj ,tā jātriec ratā ar sūdainu koku!
5.aprīlis, 11:07 Atbildēt
JJānis
Deputāts ir noguris no OIK apskatiem un sāk aiziet no tēmas. Acīs krītošākais ir fakts ,ka lietojot saīsinājumu OIK , ar to sāk apzīmēt visu , kas ienāk prātā. Bet OIK nav elektrības rēķina ,tātad patērētāja , tiešs jautājums. Jā šī aile ir iedrukāta rēķinā , bet bez paskaidrojuma un norādes uz juridisko pamatojumu. Runa ir par "Obligātu iepirkumu" . Paradokss ir tas ,ka man atļauj brīvi pirkt ,teiksim somu , elektrību ,bet maksāt liek par to ko nepatērēju ,proti ,kādas mazupītes aizsprosta amortizāciju , kas nosaukts par nezin kādu jaudas objektu. ,Nra žurnālisti un juristi , lūdzu noskaidrojiet , uz kāda likuma pamata ,Latvijas kapitālismā , patērētājam jāapmaksā produkts ,kuru viņš nepērk un nepatērē . Formula vienkārša , es pērku somu elektrību (pirmā maksājuma aile rēķinā) ,maksāju Sadales tikliem par piegādi ( otrā aile rēķinā ) maksāju PVN nodokli ( trešā aile) . Bet nē trešajā ailē man ieraksta manis nepirktu produktu ,apliek to ar nodokli pvn un kopsummu liek apmaksāt ,tātad pat nodokli - pvn ,palielina mākslīgi uz manis nepirkta produkta rēķina !!!
5.aprīlis, 11:46 Atbildēt
JJānis
Aprakstītais nav nebūt viss. Dzīvojot Laukos ,vienīgais pieslēgums "ārpasaulei" ir elektrības vadu līnija. Bet izrādās ,kādu 100 km attāluma ir Rīga , pilsētā kuras dzīvokļos apmetušies deputāti ar savām ģimenēm. Viņiem ,ne tā kā laukos ,kur jākurina pašiem ,siltumu padod pa cauruļvadiem , un stacijas ,kur ražo siltumu un elektrību ,sauc par koģenerācijas stacijām. Izrādās , arī te paslēpts oik ,kas elektrības rēķinā . Un tā ,maksājot par somu elektrību , izrādās lauciniekam ,visiem tiem ,kuriem nav siltuma piegāde, jāapmaksā daļa no ar šķērssubsīdijām dotētā siltuma. Izrādās OIK skaitlis sevī slēpj pat OTRU produktu , par kura patēriņu jāmaksā apmēram pusei Latvijas mājokļu īpašnieku ,šo produktu neredzot pat acu galā. Un kā man ,lauciniekam ,neapsaukāt pilsētā mītošo deputātu , tas iemanās pat lauku pensionāram atņemt eiro ,lai lētāks sanāktu pilsētas siltuma rēķins !
5.aprīlis, 12:08 Atbildēt
JJūlis
Tas tiesa. Laucinieki samaksā par lēto siltumu rīdziniekiem. Absurds un nejēdzība!
22.aprīlis, 7:49 Atbildēt
JJānis
Traģikomiski ,ka visu šo alkatību deputāti maskē ar teikumu ,Eiropa to prasa !
5.aprīlis, 12:12 Atbildēt
SStoholmas sindroms
Jauns seriāls «Partiju kari» , Saskaņa pret Kariņa vlldību,RS;OIK=1;1
5.aprīlis, 16:35 Atbildēt
lloki
Tiešām, sanāk baisa diskriminācija, jo par koģenerācijā saražoto subsidēto elektrību jāapmaksā arī tiem, kuri no šī procesa iegūto lēto siltumu pat teorētiski nevar izmantot!!! Vai tiesībsargam vai PTAC te nebūtu kas sakāms?
5.aprīlis, 18:54 Atbildēt
ttas pats
sagaidāms ar jauno normu par smēķētājiem,kad nesmēķētāji maksās par smēķētājiem (Tirgotāju asociācija)
6.aprīlis, 10:23 Atbildēt
KKaada Tauta
taada Valdiiba,pastalnieki ir godam pelniijushi to valdiibu kaada tai ir
5.aprīlis, 21:17 Atbildēt
AAtbilstoši
Importa precēm-importa zināšanas! Latvijā taču nevaram vairs nopirkt pat pašu ražotas plastmasas pogas un ķemmes,vai maizes raugu,jo ir pieejams tikai Polijā ražotais!
6.aprīlis, 17:48 Atbildēt
PPretzariņš
Zariņš- tukšs pļūtītājs.
7.aprīlis, 0:16 Atbildēt
rrekur
Vācijā 40% elektro un siltumenerģijas tiek ražots sadedzinot akmeņogles, Polijā 60% sadedzinot akmeņogles un poļu rādītāji aug. Nekāda Brisele viņiem ar zaļo enerģiju neuzmācās un nekādus OIK viņi nemaksā. Mūsu ierēdņi uzmācās Briselei ar seksuālo maniaku neatlaidību. Kategoriski pieprasot mūs izvarot.
8.aprīlis, 15:25 Atbildēt
ooskars
kartejo reizi esam ievelejusi piderasus ...kuri dirs un dirs , dirs un dirs ...pienaks nakosas velesanas atkal ievelesim piderasus , vel lielakus piderasus ..- V. Zelenskis .
27.aprīlis, 11:10 Atbildēt