Komentāri / "OIK afēra" – kas pašlaik patiesībā notiek
 

20 komentāri

OOik,oik
Kas notiek latvijā ,kad bus atbildes uz raksta uzdotiem jautajumiem ? Kad tiks uzsakta laupisanas xhemas oik izmeklesana ,kad sauks pie atbildibas laupitaju piesedzeju oikšaradenu ?
5.jūnijs, 11:57 Atbildēt
MMALACIS!
IVAR, LAI MUMS IZDODAS!
5.jūnijs, 12:04 Atbildēt
aadata
ar lielu prieku izmetu miskastē vienotības jaunmelu lapeli ! skuju taku jums mēslu vabuļi !
nāks jauni cilvēki un aizmēzīs visas jūsu shēmas !
5.jūnijs, 15:48 Atbildēt
aa
no kurienes un kas nāks? Pie esošās vēlēšanu sistēmas aizmēzējiem vajag dabūt vismaz 51 vietu bez koalīcijām. Vai tas ir iespējams - apšaubāmi. Tikko sākas koalīciju būvēšana, visa revolūcija ir nobeigusies - vienmēr kādu nopirks.
5.jūnijs, 18:05 Atbildēt
aadata divi
Ar lielu prieku izmetu misenē gan to Vienotības lapeli, gan Brigmaņa bandas pašlielīšanos. Domāju, ka vēlēšu par Artusu. Ja neko citu nevar, tad viņš vismaz kārtīgi izlamā tos bandītus.
6.jūnijs, 4:04 Atbildēt
vvendetta
Bet tā taču ir visklasiskākā OIK mafija,kas saaugusi ar valsts pārvaldi un tā darbojas šauras korumpētas noziedznieku grupas interesēs,kuras dalībnieki viens otru piesedz. Ja mafija saaugusi ar valsts pārvaldi,tad negaidiet,ka valsts represīvas iestādes OIK mafiju apkaros. Vai tiešām vienīgais iedarbīgais cīņas veids pret valsts pārvaldes saaugšanai ar mafiju būs tas scenārijs,kas tikko tika realizēts maksātnespējas mafijas administratoru savaldīšanai,kad sāk "runāt" stobri?
6.jūnijs, 12:42 Atbildēt
tto vendetta
Nav tāda mistiska "valsts pārvalde". Ir Vienotība, kuras ministri izpārdeva OIK atļaujas, ir Vienotības ministrs, kurš izliekas, ka grib sakārtot nozari, patiesībā atļaujas tiek atņemtas tikai tiem, kuri nemaksā Vienotībai stipendijas un ir Vienotības iekšlietu ministrs, kurš piesedz noziedzniekus.
6.jūnijs, 19:22 Atbildēt
AArtūrs
Sagadījies ,ka pēdējā pusgada lasītais ir vairāki britu ekonomikas pētnieku darbi . Un interesanti ,ka nopietni tiek aplūkota atsevišķu grupējumu, juristu ,finansistu-investoru ,politiķu un "dabas sargātāju" , apvienību varianti ,to institucionālā uzkundzēšanās pār sabiedrības interesēm izmantojot varas aparātu.Mūsu OIK ,izrādās ,nav nekas jauns ,tikai citviet izstrādāta un pārbaudīta mahināciju kopija. No šī izrietoša ir arī manipulācijas ar sabiedriskā labuma melīgu apgalvojumu kombinācijām ,kā arī līdz absurdam novestām spītnieku pretdarbības pozīcijām tiem ,kas apšauba OIK īstenotāju oodprātību.
6.jūnijs, 16:52 Atbildēt
IIlze
Ir ērts un vienkāršs veids, kā ļoti ātri tikt galā ar OIK. Visai sabiedrībai mēnesi, divus, trīs, četrus (kamēr vien valdība nesakārto lietas) nemaksāt par elektrību VISPĀR. Ticiet man - divas dienas pēc maksājuma termiņa pienākšanas valdība vai nu tiks galā ar OIK vai kritīs... Un visu Latviju no elektrotīkla neatslēgs...
12.jūnijs, 10:50 Atbildēt
TTautas balss
Domāju, ka ikvienam ir skaidsrs, ka ja nebūtu šī noziedzīgā OIK, tad Liepājas Metalurgs būtu strādājis vēl šobaltdien !!!!
13.jūnijs, 12:38 Atbildēt
AAšraden neļauj ierakstīt par OIK
Finks
15.jūnijs, 16:33 Atbildēt
GGudritis
Norakt ka 90
17.jūnijs, 21:43 Atbildēt
FFuckuall
Gribētos redzēt kā tos neliešus likvidē, varētu pieteikties linča vienībā nošaut vai nosist tos izdzimteņus un nodedzināt viņu mājas
18.jūnijs, 12:26 Atbildēt
UUNA
Malacis Zariņš,būs jāiet vēlēt par viņu
18.jūnijs, 15:20 Atbildēt
kkains
Ja saeima neaizgriezīs ciet OIK afēru, es balsošu par SASKAŅU. Un velns lai Jūs parauj. Latvijas tutas piesmējēji!
18.jūnijs, 21:44 Atbildēt
ppar
tur valsts intereses arī- PVN tak aiziet VIDam no katra elektrības rēķina. Tie arī tautu apzog kopā ar tiem Oi Oi šeptmaņiem.
19.jūnijs, 18:09 Atbildēt
oopis no laukiem
Nedaudz precizēšu tavu domu - nevis valsts,bet centrālas valdības intereses ,jo valsts pārvaldes budžets ir tikai valsts pārvaldes(valdības) ieņēmumi,bet valsts patiesos ieņēmumus veido Latvijas produkcijas un pakalpojumu eksporta ieņēmumi,kuru tik pat kā nav un tāpēc arī tās akcentu pārbīdes valsts pārvaldes budžetu nosaucot par VALSTS ieņēmumiem,jo valdība baidās atzīties vēlētājiem,ka Latvijā darbojas BEZPEĻŅAS koloniālā ekonomika.
2.jūlijs, 19:01 Atbildēt
AAinarss
....tagad man lai ATMAKSĀ NOZAGTO NAUDU PAR VISIEM GADIEM.....
2.jūlijs, 11:05 Atbildēt
ZZariņa govs
Varbūt vajadzēja īsāku rakstu, bet lai normālais homo sapiens var saprast - kas tas "OIK" ir par zvēru?
6.jūlijs, 10:15 Atbildēt
SSelekts
Vai elektrības kvalitāte ar OIK ir palielinājusies? Spuldžu gaisma vairs neraustās, ja?
7.jūlijs, 20:41 Atbildēt