Ilmārs Poikāns (Neo)

Par to, ka Latvijas veselības aprūpes sistēmā ir daudz problēmu un situācija ir kritiska, nav šaubu nevienam, un brīnumainā kārtā to atzīst pat Veselības ministrija (VM), kura sākusi rīkoties aktīvi - pieprasījusi papildu budžetu, uzsākusi cīņu ar ārstiem un vismaz vienā lietā pacentusies būt kaut cik mūsdienīga — uzsākusi E-veselības sistēmas ieviešanu.
 
Uzņēmumu reģistra sadarbībai ar Lursoftu ir ilga vēsture, kas stiepjas jau no 90-to gadu sākuma. Lursoft apmaiņā pret Uzņēmumu reģistra automatizētās sistēmas izveidošanu un uzturēšanu ieguva tiesības saņemt Uzņēmumu reģistrā uzkrāto publisko informāciju un izmantot to komerciāliem nolūkiem.
 
Jau vasarā sāku interesēties par TEC-2 otrās kārtas rekonstrukciju. Pēc vēlēšanām notikumi saistībā ar Latvenergo, tā vadību un TEC-2 seko cits citam, tāpēc ir pienācis laiks, lai es izklāstītu savas domas par šo pasākumu un iespējamiem galvenajiem riskiem:
 
Apkārt vēl joprojām klīst baumas, ka Neo ir kādas partijas priekšvēlēšanu kampaņas sastāvdaļa – tie ir meli. Es savu solījumu turēšu – es neaģitēju ne par, ne pret kādu partiju.