Komentāri / Galvassegas draudi
 

41 komentāri

II.V.
Es jau sen teicu, lai saprastu, cik liela tautu draudzība mūs apvieno jāpalasa ves.lv. Ja pēc tam kāds vel gudri runā, cik liela kļūda īzdarīta NA un cik slikti ir tas, ka SC nav valdībā, bet neliekās ne ziņas ka tāds ves.lv eksistē, tad prātā nāk domas, ka notiek organizēta darbība lai iznīcinātu šo valsti. Un liela daļa no latviešu politiķiem to atbalsta, iespējams ka pat uzpirkti.
Tākā šo jautājumu jau sen vajag cilāt, nekāda sakara ar demokrātiju te nav!
26.janvāris 2012, 8:42 Atbildēt
AAndris
Ko pats Latkovskis? Elita, nodod viņam ziņu, ka ir tāda iespēja - rakstīt iesniegumu.
26.janvāris 2012, 9:15 Atbildēt
ffin
precīzi. klusēšana zem segas - izteikti latviska padarīšana. bet gan jau arī DP neko "neatradīs". :)))
26.janvāris 2012, 9:19 Atbildēt
ggraķītis
reizēm palasu tās Vesķas. pabaigi. tos mūdzūs tiešām vajadzētu celt gaismā. bet vai tā notiks - esmu skeptisks.
26.janvāris 2012, 10:19 Atbildēt
ČČiko
Elita!Kā vienmēr,ļoti trāpīgi!Ne ko pielikt,ne atņemt.Paldies Jums.
26.janvāris 2012, 10:27 Atbildēt
YYlo
Reizēm brīnos: kāpēc latvietis tik inerts un gauss? Kamēr okupanti un citi blandoņas iniciē referendumus, tikmēr latvietis čuč ziemas miegu. Un tā vienmēr. Raksts patiesas sāpes pilns. Uzrunās?
26.janvāris 2012, 11:23 Atbildēt
llubenieks
Par aso uzstādījumu Elitai --pilns žetonu komplekts. Tādus VS mutes bajarus un šovinistus celt gaismā, nostatīt uz kajām un prasti sakot--pa purnu.
Tikai kā ar tiem 200 tūkst. letiņiem, kas devušies prom uz neatgriešanos. Nevajag šo gaudu dziesmu pašiem uzturēt, ko tāpat un vēl labāk dara krievu prese. Kas bija tie varnešī, kuru dēļ viņi izdarīja tadu izvēli? Taču ne jau tikai tie, kuri pārņēma stūri no pusgrimstoša kuģa ar uzrakstu ,,Latvija,,.
26.janvāris 2012, 12:18 Atbildēt
aaha
Būsim precīzi - 86 tūkstoši letiņu un 223 tūkstoši citas tautības pārstāvju. Paskatieties paši 2000. un 2011. gada tautas skaitīšanas rezultātus pa tautībām.
26.janvāris 2012, 13:21 Atbildēt
nnu nu
Kalvīša gados aizbraukšana sāka bremzēties.Diemžēl jaunus apgriezienus uzņēma tieši jēlīšu valdīšanas laikā.Tavi vienotībnieki Latvijai neļauj attīstīties ,visu laiku tur ļoti īsā saitītē.No bailēm ,ka viņus apšmauks ,vispār aizliedz biznesā darboties .Vienīgi prot gudri un pa tukšo muldēt.Dombrovskis jau nav premjers ,bet memļaks
26.janvāris 2012, 22:12 Atbildēt
UUldis
Atkal tā Veidemane uzdarbojas. Oligarhu apspriešanas laiks ir beidzies. Tur viņa nedrīkstēja pīkstēt pretī ne vārda Zatlera izdomātajam murgojumam par mistisko oligarhu ietekmi uz Latvijas ekonomiku. Lembergs viņu kā vecas sakas būtu izmetis no avīzes ārā. Nu tas temats sen vairs nav aktuāls. Tagad Veidemanei medusmaize ir krievi. Noputojusies cenšas naidu kurināt. Lētticīgie letiņi, protams, uzķeras uz viņas āķa. Tikai ne es. Man pašam ir pietiekami daudz prāta, lai saprastu, kas ir kas. Veca muca tālu skan!!! Jā, bet kur Lembergs skatās?
26.janvāris 2012, 13:41 Atbildēt
AAnita
TĀ Veidemane, paldies viņai, ka vēl ir daži latviski žurnālisti, kuriem nav vienaldzīgs latviešu liktenis savā tēvzemē! KRIEVIEM medusmaize ir latvietis- neredziet, kas notiek apkārt ar latviešu valodu?! Kāpēc man, latvietei, jāiet cīnīties par latviešu valodu savā zemē? Cik vārdu diennaktī Jūs runājat latviski? Ja vispār...
26.janvāris 2012, 16:42 Atbildēt
UUldis
Tūliņ, tūliņ Veidemane tevi iznesīs saulītē! Arprāts, cik tizli var būt letiņi!
26.janvāris 2012, 17:33 Atbildēt
IInāra
Tizls esi tu pats, ej pie krieviņiem, tie tevi sapratīs.
26.janvāris 2012, 17:45 Atbildēt
llets
Latviešiem ir jāsaprot, ka ienaidnieks ir tepat līdzās. 20.gadu laikā mēs esam šo odzi uzsildījuši savā azotē, tagad viņa rāda sevi.
26.janvāris 2012, 14:03 Atbildēt
ffin - uldim
ko tu te bezdē? tieši EV bija visaktīvākā tava zaplera kritizētāja, tagad arī - palasi tikko publicēto rakstiņu par zapelra vieglo dzīvi laukos.

šis rakstiņš vnk ideāls! precīzi iedots pa zobiem tiem šovinistiem.
26.janvāris 2012, 14:11 Atbildēt
:: o)
"Mūsu tradicionālā reakcija: noklusēšana. Ka tikai kas nenotiek. Ka tikai kāds neapvainojas. " - un tā, diemžēl, ir arī mūsu ģļēvo varnešu tradicionālā reakcija. Tas vien, ka varneši pieļāva parakstu vākšanu un šī pretvalstiskā referenduma rīkošanu, un tagad nemaz nejūtas vainīgi, ka to nav aizlieguši pašā sākumā, lieku reizi atgādina par reālo situāciju.
26.janvāris 2012, 14:34 Atbildēt
::o)
Varbūt mums ir jārīko referendums par dekolonizācijas un deokupācijas uzsākšanu beidzot?
26.janvāris 2012, 14:37 Atbildēt
vvovka
Tagad ir īstais laiks gatavot likumprojektu par to, ka sākot ar 2012.gada 1. septembri krievu skolu pirmajās klasēs mācības notiek tikai latviešu valodā, šiem bērniem automātiski piešķirot LR pilsonību. Tikai nevajag iesaistīt VL, jo visi pasākumi, kur pieliek roku šie politiskie āksti, ir lemti neveiksmei. Jābūt MK rīkojumam, un neapmierinātie lai pēc tam vāc parakstus "pret".
26.janvāris 2012, 14:56 Atbildēt
iim
Pareizi runā, tikai VL nav nekādi āksti. Tie principā ir vienīgie kas runā to, ko domā. Bet kādreiz bij tāds Dbčiks un viņš teica, ka politikā galvenais ir darīt visu īstajā momentā. Ar to ka vis bij pareizi vel nepietiek. Tā kā iespējams, ka šo reiz tas moments būs īstais.
26.janvāris 2012, 16:01 Atbildēt
ddegvīns
Elita, es Tevi pazīstu sen, bet liekas, ka pēdējo gadu laikā Tev sākas bērnišķības marasms. Nē ne jau vecuma iespaidā vai kaut kā cita, bet vēlme atkal atgriezties pagājušā gadsimta 80-90 -tajos, kad Tavi lozungi bija patiesi bija cildeni. Bet.
1) Intenetā necenzētus gadījies lasīit tādus pašus komentārus no latviešu puses kā Tavi citētie krievu idioti. Gan vieni, gan otrie laikam iedomājas, ka ir baigie nācijas patrioti. Man te gadījās ielaisties sarakstē ar vienu NA patriotu, kurš, manuprāt, sēž šīs organizācijas birojā. Viņš jau neko labāku neatrada kā visu laiku lamāt mani par liberālu mērgli u.t.t. Beigās vēl izteicās, ka mums esot slikta diskusija.)
2) Ja mani neviļ atmiņa, tad Lidermanis vienu brīdi bija Atmodas krievu izdevuma redaktors. Kur bija Elitas asā acs? Šo krievžīdu apcietināja sliktajā Krievijā, izdeva Latvijai, kur tiesa viņu attaisnoja. Savastarpējās cīņās novākt no skatuves vienu otru politiķi vai pat partiju to jā mēs esam spējīgi. Bet patriekt no valsts vienu nepilsoni, kam visu cieņu - viņš tāpat kā Elita ir palicis to veco gadu revolucionārs un laikam nemainīsies to mēs nevaram. Mēs tā ir tagadējā šļūpstošā valsts vara un tās piekritēji. Pārmaiņas ir nepieciešamas, bet bez pasta un telegrāfa ieņemšanas.
26.janvāris 2012, 17:05 Atbildēt
BBrīnums
Kas ir tā odze?
26.janvāris 2012, 17:36 Atbildēt
IInāra - degvīnam
Strādāju tolaik Atmodā, kad bija Lindermans. Jūs laikam tiešām esat degvīnu sadzēries, ka tik vīrišķīgi asprātīgs. Lind. toreiz nebija nekāds A. redaktors, bet gan tikai korespondents krievu Atmodā. Un, ja pareizi atceros, Elitas asā acs bija tāda, ka viņa palūdza Lind. aiziet no Atmodas, kaut arī krievu. Jo viņš klaji sāka rādīt savu antilatvisko būtību. Ko darīja L.? Sāka izdot krievu pornoavīzi. Elita tagad vainīga, ka Latvijas tiesa attaisnoja šito "revolucionāru"?
Varat jau ņirgāties par cilvēkiem, kas saglabājuši savu patriotismu, tādu tiešām ir palicis maz, labi, ka Elita nemaina kaŽoku kā viens otrs deputātiņš vai bijušais partkoma instruktors.
26.janvāris 2012, 17:44 Atbildēt
VValdis
Nu jau tuvāk tēmai! Civilizēta sabiedrība nožēlo pastrādatos noziegumus pret cilveci, bet padomju izdzimteņi ar tiem lepojas! Sakiet ko gribat, bet padomju okupanti cilveki - nav cilvēki!
26.janvāris 2012, 17:53 Atbildēt
VValdis
Nu tad, beidzot viens ir pateicis pasu galveno.
26.janvāris 2012, 17:56 Atbildēt
MMemory
Spēcīgi - uzreiz atmiņā frāze no k/f 'Briljanta roka':
— Невиноватая я! Он сам пришёл! / - Neesmu vainīga! Viņš pats atnāca!
- Vainīgi ir varneši, bet atmodas propagandistes beidzot ir atmodušās - un pārsteigumā konstatē: Par ko cīnījāmies, uz tā arī ''uzrāvāmies'' ?
26.janvāris 2012, 19:54 Atbildēt
zzb
tāpat kā Memorijs, arī es regulāri lasu NRA. taču mani izbrīna viena lieta: kamēr es regulāri, jau gadiem lasu EV izpausmes, konstatējot, ka autores patriotisms, latviešu valodas aizstāvība utt., utjpr. ir nemainīga, tikmēr Memorijs katrreiz, kad izlasa kaut ko no autores rakstiem, pamanās uzdirst pilnīgi ne par tēmu, "brīnīdamies" par to, ka autore "tikko pamodusies". biedri, lasīt vajag. un domāt!
26.janvāris 2012, 20:36 Atbildēt
oolegs golovciks
Ja ,,LV,,nebuutu ciniski prettautiska,sen jau buutu izstraadaata programma,lai so lindermanju un lipmanju varzai karstaakaa veeleesanaas buutu ar steigu pamest Latviju...
26.janvāris 2012, 19:50 Atbildēt
ddegvīns
Ināra, vai jūsu uzvārds nav Mūrniece? Ir tāda Elertes čību pienesēja Saeimā. Arī bijusi žurnāliste šur un tur. Par Lidermeni es rakstīju: ja mani atmiņa neviļ. Un vispār pārāk daudz goda šim sūdabrālim.
26.janvāris 2012, 19:53 Atbildēt