Komentāri / Pieredzējuma tūrisms – mazpilsētu veiksmes atslēga
 

4 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

ddalia
Ja jau pat Jūrmalu neprotam pasniegt kā tūrisma pērli, ko nu runāt par mazpilsētām. Ja pat vietējie vairs Jurmalu neapmeklē , tad tas ir klusuma rādītājs. Kāds iemesls ?
15.augusts 2019, 19:52 Atbildēt
AAndris R
Kas ir Dita Danose, ko viņa savā dzīvē ir sasniegusi un kurā mazpilsētā dzīvo?
Jebšu kārtējā teorētiķe eironaudas apguvēja un papīriņu pārcilātāja?
15.augusts 2019, 21:32 Atbildēt
EEironaudas bejēdzīgs tēriņs
Aiz matiem pievilkts tūrisms , lai bezdarbā nīkstoši t.s. radošo industriju darboņi un ap tiem rotējoši ierēdņi varētu notrallināt kārtējam projektam piešķirto naudu.
P.S.Projekta bīdītājai vispirms vajadzētu atvērt kādu tūrisma termonoloģijas vārdnīcu un noskaidrot , ko pati īsti ir projekta anotācijā sacerējusi.
16.augusts 2019, 1:55 Atbildēt
HHandjob
Bet vai pashai ir kaads tuurisma marshruts ar ko pati pelna iztikshanu, vai arii pumpee fondu naudu un no taa dziivo.
Man patikaas, prezenteet pareizai auditorijai. Buutu labaak rakstiijusi maksatspeejiigai audotorijai. Daudzi gribeetu tuuristot, tikai ar naudu shvaki.
Un visaam mazpilseetaam tuuristi nepietiks, tur var sevi pasniegt gan no priekshas, gan no pakaljas, un tuuristu nebuus, jo vinji vienkaarshi nav tik daudz.
Apmeeram ja uz panelja ir 20 skukju, bet atnaak 10 joberi, tad 10 skukjiem naudas nav. Protams ir opcija lesbi show, vai 6 rociiga masaazha. Bet atkal viss atkariigs cik joberiem ir naudas, varbuut vinji parakstiitos uz ekstraam, tikai ...
17.augusts 2019, 8:37 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!