Komentāri / Tiesiskuma iebradāšana dubļos
 

16 komentāri

HHaili laili
Tieši tā ! Te runa neiet tik dsudz par naudu ka pret neliesu bandu kuri var uzspļaut Satversmei ,likumiem , te reali ir apdrsadeta valsts drošiba un pastavēsana , nu nedrikst but tiesuska valsti neliesu kasta kas sevi uzskata augstako rasi ,āriesiem uz kuriem neattiecas tadi pasi likumi ja uz citiem pilsoņiem ,kuri var uzspļaut principam : vuens likums viena taisniba ! Ja ,varetu but objektivas grūtibas , tacu tad tam vajadzetu attiekties uz visiem ,nu nedrīkst šada situacija palielinat sev , nacijas teva kantorim ,arlietam utt finansejumu ntas reizes ,tai paša laika atnemot naudu pirmklasnieku pusdienam , ši patvaļa un visautļsutiba ir jāaptur ,jāatjauno tiesiska valsts ... Attieciba uz medikiem runa nav par naudu bet par tiesiskumu !
7.novembris 2019, 10:42 Atbildēt
RReplika
Kāpēc notiek publisks aicinājums nobalsot, "ka mediķiem 20% algas pieaugums nepienākas"? Pienākas! Un to vajadzētu steidzami atrast un izpildīt! Pēdējos 5 gadus veselības ministriju vadīja zaļzemnieki un no viņiem šos radītos zaudējumus arī vajadzētu piedzīt!
7.novembris 2019, 10:52 Atbildēt
mmurkšķis
Vai zaļzemnieki priekšvēlēšanu kampaņā solīja palielināt algas skolotājiem un mediķiem? Ņē, tie bija vienotības kloni ,JēKāPisti,APisti un arī KPV LV ,kaut arī ļoti labi zināja ,ka naudas nav un nebūs. Tagad ir pienācis laiks solījumus pildīt!
7.novembris 2019, 11:13 Atbildēt
RReplika
Ko zaļzemnieki solīja priekšvēlēšanu kampaņā, mēs jau sen esam aizmirsuši. Bet ja nesolīja 20%, tad labi vien ir, ka palika dziļajā opozīcijā. Paši sačakarēja medicīnu, bet tagad vainīgos meklē malā!
7.novembris 2019, 16:30 Atbildēt
IInta
No sacepto likumu pieauguma leiluma labums vien juristu bariem - meklēt šķirbas, kā tos labāk apiet... Arī saeimai ir savs juristu birojs, kas tp pirmklasnieku cepumu var taču pa priekšu izvēyīt un pat pirms balsošanas, pirms palaiž un artikulē pasaulē vēl arī....
7.novembris 2019, 11:26 Atbildēt
EESMAIJA
Kučinskis joprojām apgalvo, ka naudas šīm abām lietām būtu bijis un ir arī tagad... tikai šai valdībai vienas un tās paša prioritātes parādās pretējos virzienos - vienas, kas tiek izliktas izkārtnei, otras - kas tiek pieņemtas aiz slēgtām durvīm. Un pēdējām aiziet miljoni, teikšu - ne nepieciešami, kas pietiktu pirmo izpildei ar atliektiem galiem.
7.novembris 2019, 11:26 Atbildēt
EEdge
Tiesiskums dubļos, taču process turpinās...."Tuvākajos gados ir sagaidāma jaunas "vienotās Eiropas arhitektūras" tapšana, un Latvijai būtu smagi jāstrādā, lai šo procesu laikā iekļūtu Eiropas Savienības (ES) kodolā, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete " Kalniete: Mums jābūt ES kodolā (NRA)
7.novembris 2019, 12:12 Atbildēt
EEzis UK
ES vidēji tikai 9% strādā valsts sektorā ,bet Latvijā 16,5% veseli 326 000 ( 2018 gads) bet skolotāji,ārsti,miliči un valsts uzņēmumos strādājošie utt,ir tikai 100 000!!!! Valsts algas sev rēķina no prognozētās vidējās,kad UK no minimālās valstī,te ir runa par miljardiem tikai lieku cilvēku algās un milzīgās telpās ,kur visi kvern.
8.novembris 2019, 9:51 Atbildēt
FFēlis
Prezidents? Ha! Tas nu ir nodevies paštīksmināšanas nodarbei un ne ar ko citu, kā ceļošanu un tukšmuldēšanu nodarboties netaisās. Ko var vēlēties no cilvēka, kuram pat bakalaura grāda nav. Kāda saeima, tāds prezis. Ja negribam piedzīvot ātru valsts galu, tad mērkaķa ātrumā no šiem kropļim jātiek vaļā. Likumīgi, noziedzīgi, jebkā, kamēr viņi nav mūs pazudinājuši.
7.novembris 2019, 13:06 Atbildēt
ĶĶieģelis
Shut up!
8.novembris 2019, 4:55 Atbildēt
LLaimdota
Pilnība piekrītu!
8.novembris 2019, 4:35 Atbildēt
LLatviskais
Paldies Fēlim par taisnības teikšanu!
8.novembris 2019, 4:36 Atbildēt
PPirktspēja
Satversme nav visas tautas konstitūcija, jeb tā ir tikai diktatoru konstitūcija.
7.novembris 2019, 17:21 Atbildēt
vvoloģa
Apelēt pie kaut kādiem prezidenta principiem ir bezjēdzīgi. Darījumi nemēdz būt vienpusēji un, ja Levits piekrita kandidēt uz prezidenta amatu tikai pret koalīcijas garantijām par vienbalsīgu atbalstu, tad, protams, garantijas saņēma arī otra līgumslēdzēja puse.
7.novembris 2019, 18:01 Atbildēt
llegato
valdība nepilda likumus, vai saeima to akceptēs? ja jā, tad mediķu iniciatīva vākt parakstus par saeimas atlaišanu ir pilnīgi nepieciešama, nevis vēlama.
9.novembris 2019, 11:48 Atbildēt
SSlaviks
Butu interresanti uzklausit beni par tamponjatijam Krievija. Nu kur tur pienemts likums un netiek pildits? Pieradijumus
10.novembris 2019, 4:13 Atbildēt