Komentāri / Nekaunīgais politgrupējumu glābšanās plāns
 

20 komentāri

HHedviga
Tas nozìmē neiet vispār uz vēlēšanām , lai politmafija vēl saņemtu 5 euro par manu balsi .
15.oktobris 2019, 8:05 Atbildēt
ppeksis
Vēlētājiem tagad rodas lieliska iespēja ietaupīt valsts budžeta naudu, vienkārši neejot vēlēt, kāda daļa pamuļķu kā parasti skries pie urnām, tie ir tādi, kas nav sapratuši , vēlē kā gribi, rezultātu noteiks balsu skaitīšana un Mīzītis ar savām pielaidēm! toties neejot vēlēt valsts budžetā ietaupīsies 5 miljoni, kurus var tērēt lietderīgāk , māsām pensionāriem u.t.t,!
15.oktobris 2019, 8:12 Atbildēt
nneviens
galvenā vēlēšanu problēma ir tie gejropas migranti, kuri ir aizbraukuši pēc treknāka maizes rieciena, bet vēlēšanu tiesības viņiem nav atņemta... un neatkarīgi no tā, vai viņi piedalās vēlēšanās un balso sava saprāta robežās par smukāko frizūru, vai vispār vēlēšanas ignorē, tieši viņi ir tie, kuri ļauj politparazītiem atrasties pie varas...
15.oktobris 2019, 10:58 Atbildēt
AAivars
Lai palielina biedru skaitu un nosaka biedru naudas katru mēnesi, kā čekas laikos!
15.oktobris 2019, 8:52 Atbildēt
VVilis
Vai nav pienācis laiks atjaunot Satversmi atbilstoši mūsdienu dinamiskajam laikam un tehnoloģijām, tā, lai mūsu valsts konstitūcija aizstāvētu tās pilsoņi un ģimeņu ekonomiskās intereses? Arhaiskais gandrīz gadsimtu vecais Satversmes princips ievēlēt partiju sarakstus, kuras ne parbko neatbild, mūsdienu Interneta influenceru un mēdiju laikmetā vairs nedarbojas. Partijām šāda novecojusī un, ko tur slēpt īlenu maisā, nu jau nelabi smakojošā Satversme, dod it kā leģitīmas tiesības uz pārējo pilsoņu naudiņu, bez reālas atbildības vēlētāju priekšā. Ar koalīcijas padomi un frakciju balsošanu, netaisno vēlēšanu likumu, Satversmē deklarētās lielākā daļa no Latvijas pilsoņu tiesībām jau tāpat ir piesmietas no sponsoru finansētajiem salasīto cilvēku interešu grupām, kas sevi lepni dēvē par partijām. Satversme kā pamatlikums tautas skatījumā ir devusi valstij Saeimu kā beigtu zivi, laiks šo arhaisko likumu izmest vēstures mēslainē kopā ar patreizējo partiju sistēmu. Par to vajadzētu sākt diskusiju.
15.oktobris 2019, 9:22 Atbildēt
YYes
Gan Lietuva, gan Igaunija kopš sākuma 20-ajos gados nomainīja savas konstitūcijas 3 reizes, piemērojot apstākļiem. Mēs ne. Un nav nekādu cerību. Jo prezidents Levits pēc amata ir tiesnesis, tātad - vārda un burta pedantisks ievērotājs. Savukārt Saeima ar iniciatīvu nenāks - deputātiem ir labi tāpat.
15.oktobris 2019, 11:11 Atbildēt
oopis no laukiem
Vili,vai tu esi izlasījis Satversmi? Ja tu būtu lasījis tad saprastu,ka Saeimā ievēl 100 NEATKARĪGUS deputātus! Pamēģini atrast pantu kurā būtu teikts,ka Saeimā pieteiktajiem pretendentiem obligāti jānāk no partijām? Tāda panta nav! Tātad,Satversme nav vainīga,bet vainu jāmeklē ārpus Satversmes!
15.oktobris 2019, 11:58 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Sveiks, Opi! Pareizi saki par satversmi un partiju bledībām! Bet galvenais ir komunistu un čekistu neaprobežotās varas fenomens 4. maija Latvijā!

Viņu zvērīgā terorisma pamatā ir Rīgas Latviešu Biedrības prettiesiskā likvidācija 1993. gada 18. februāra naktī!

Izlasi , lūdzu Helsinki 86 ziņojumu! tautastribunals.eu/?p=33716
16.oktobris 2019, 10:59 Atbildēt
TTā ir
Arī Kariņa rosinātās kvotas ir no tās pašas operas.
15.oktobris 2019, 10:02 Atbildēt
nnātre
kam mums vajadzīgas partijas. Varam paši no sava vidus izvirzīt un ievēlēt tos, kurus gribam, nevis izvēlēties sliktākos no sliktākajiem, ko bīda noziedzīgi grupējumi. Visi mauro par demokrātiju, vai tā ir demokrātija, ja man jābalso par tiem, kas tiek nolikti konkrētā vēlēšanu apgabalā, ko dzīvus nemaz neesmu redzējusi, ne zinu, kas tie tādi - uzzinu tikai tad, kad jau ir pie siles. Deputāti taču domāti, lai rūpējas par visu valsti, nevis tikai saviem radiem un draugiem, kuru mantiskās intereses sakrīt.
15.oktobris 2019, 11:10 Atbildēt
IInta
Žetoniņš!
:))
15.oktobris 2019, 11:48 Atbildēt
ttas nekas
sen to saimu vajadzeeja pielikt pie sienas.gan jau kaads uzradiisies ar kaulu zaagi.nez kaadu dziesmu tad vini dziedaatu,bet tad buus par veelu.
15.oktobris 2019, 11:11 Atbildēt
SSibīrija
Vienīga cerība uz puteni !
15.oktobris 2019, 15:44 Atbildēt
oopis no laukiem
5. Saeima sastāv no simts tautas priekšstāvjiem.
6. Saeimu ievēlē vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās un proporcionālās vēlēšanās.
7. Sadalot Latviju atsevišķos vēlēšanu apgabalos, Saeimas deputātu skaits, kurš ievēlams katrā vēlēšanu apgabalā, noteicams proporcionāli katra apgabala vēlētāju skaitam.
8. Tiesības vēlēt ir pilntiesīgiem Latvijas pilsoņiem, kuri vēlēšanu dienā ir sasnieguši astoņpadsmit gadu vecumu.
(27.01.1994. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 26.02.1994.)
9. Saeimā var ievēlēt katru pilntiesīgu Latvijas pilsoni, kurš vēlēšanu pirmā dienā ir vecāks par divdesmit vienu gadu.

Tātad, Satversme paredz,ka Saeima sastāv no 100 tautas,nevis partiju priekšstāvjiem. Ko te būtu jāmaina? Neko ,jo te viss skaidri pateikts un tādas partijas pat nav pieminētas.
15.oktobris 2019, 12:15 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Protams, visu nelaimju cēlonis ir komunistu un čekistu "PARTIJNIEKU" banda! Viņi aizliedza likumīgos 1938. gada RLB statūtus un naktī atņēma latviešiem māmuļu Merķeļa ielā 13.
16.oktobris 2019, 11:04 Atbildēt
llili
Loti labs un pareizs viedoklis...ta doma loti liela dala sabiedribas....
15.oktobris 2019, 13:16 Atbildēt
KKaunīgais
Vai politgrupejums ir tas pats kas politbanda ?
15.oktobris 2019, 15:37 Atbildēt
aaivarsz
PILNĪGS "SVIESTS"!!! Kāpēc MAN jāfinansē kaut kādas tur "partijas"??? Iestājies partijā??? - tad PATS arī "uzturi" to -maksā no savas kabatas par tai nepieciešamajiem līdzekļiem! KĀDS MAN AR TO SAKARS???? UZTURĒT PARTIJAS NO NODOKLŪ MAKSĀTĀJU NAUDAS??? IDIOTISMA KALNGALS !!!
15.oktobris 2019, 17:29 Atbildēt
IInta
Ierosināja taču Levi. Pateicībiņā no citu kabatas par to iecelšanu amatā laikam...
Visas klerku algas pirms to paaugstināšanas tieši tāpat tiek pasniegtas - lai šamie nenokoriumpētos, ar pašu Saeimu sākot. Melu detektoru labāk būtu izgājuši....
15.oktobris 2019, 20:07 Atbildēt
DDaiga
Tauta, neesiet tik bezpalidzigi. Teikt ' nē' stulbumam un aprobežotibai, zaglibai, nekaunibai utml. lietam - t.i. tikai nirmala lietu kārtiba. Tas raksturo garigo briedumu.
17.oktobris 2019, 14:45 Atbildēt