Komentāri / Par seksu, "susaņiniem" un kognitīvo disonansi
 

26 komentāri

rrobis
Latvijai vispirms būtu jāatbrīvojas no pederastiem valdībā, lai vispār varētu kaut ko uzsākt !
4.oktobris 2019, 8:06 Atbildēt
EEdge
Atbrīvoties no Rietumiem un Rietumu labumiem nebūs viegli - var nākties cīnīties 700 gadus. Viss ir galvā, bet galvā beniem ir biezputra, tāpēc visiem spēkiem jācenšas novērst pilsonīšu uzmanību no sekām pēc Rietumu labumu baudīšanas. Pārrijušies, beni tagad pīlītes pūš, bet Rietumu sērgas turpina savu uzvaras gājienu. "Latvijā straujos tempos izplatās HIV; patiesais inficēto skaits varētu būt ap 10 000." (jauns.lv)
4.oktobris 2019, 9:42 Atbildēt
nnepieprasīto mātīšu
sacerētie "likumi" - ja netiek man, tad lai
netiek nevienam ! :))
4.oktobris 2019, 19:58 Atbildēt
oopis
Beni, vot par šito rakstu sirsnīgs paldies! Pavisam nopietni! Man jau reizēm likās, ka eju sviestā, domājot līdzīgi; nu zinu, ka neesmu viens tāds ...
4.oktobris 2019, 8:27 Atbildēt
mmeh
Benam izlases veidā vajadzēja pameklēt kādas pedofīles ar pretīgākiem purniem un tad padomāt vai viņas ir vai nav nelaimīgas. Ir gan jaunas un skaistas skolotājas, un arī skaistas un precējušās. Ir amorāli ka pieaugušie laiž pa kreisi vai apmierina savas seksuālās vajadzības ar bērniem, bet morāle mūsdienās neko nenozīmē - tās vietā ir likums. Un likuma priekšā visi ir vienlīdzīgi - bērni, kamēr nav pieauguši, neatbild par savu rīcību, bet pieaugušie gan - un viņu pienākums ir ievērot likumu.
Nav gan īsti saprotams, kas autoraprāt tajos sapuvušajos rietumos ir tik slikts - vai tiešām kaut kur citur ir kaut kas izdomāts daudz labāks?
5.oktobris 2019, 20:12 Atbildēt
mmeh
Bez tam ģenderrelatīvismam nav nekādas nozīmes, kad nepieaugušā skolnieka vecākiem jāpiedalās šajās sociālajās nekonstruktīvajās attiecībās - un ne jau tāpēc viņi maksā naudu par studijām...
5.oktobris 2019, 20:16 Atbildēt
NNē gejropas vērtībām
Latvijai ir jāpārtrauc perverxiju slavināšana un uzspiešanu ka eiropas vertibas ,nekavejoties jāattira valdiba un saima no slimajiem un uzsākt vinu piespiedu arstesanu jo vini apdraud valsts drošību un pastavēsanu sludinot naves un iznicibas kultu : vairošanos caur tūpli , nekavejoties japartrauc jebkāda naves ideoloģijas darbiba bernu dārzos ,skolās ,atgruezties pie Dieva noteiktās kārtibas un vērtibām
4.oktobris 2019, 8:30 Atbildēt
SSidlu
Ja tiek pieminēts Susaņins, tad te nu tas nav īsti pie vietas, jo tas vīrs iebrucēju karaspēku ievilināja dziļi mežā un viņam nebija domas tos nogādāt viņu mērķī. Tā ka tie, kas mūs ved purvā nav vis viltus susaņini, bet īsti. Piemēra pēc labāk būtu pieminēt Danko, kurš ziedoja savu sirdi lai glābtu savus sekotājus un, ja nu mums saskare ar viltus praviešiem, tad pareizāk būtu tos saukt par viltus Danko vai īstiem Susaņiniem. Pēdējo liekas par viņa varoņdarbu pretinieks arī nomušija.
4.oktobris 2019, 9:24 Atbildēt
FFēlis
Vispār jau tas Susaņina gadījums ir izanalizēts un atzīts par baiku.
4.oktobris 2019, 10:31 Atbildēt
hhmmmm
tu saki ??! :))
4.oktobris 2019, 20:00 Atbildēt
ZZigis L
Labs raksts, nedaudz pārspīlēts, bet labs..
4.oktobris 2019, 10:04 Atbildēt
aaka saka
Kamēr vīrieši nesāks dzemdēt, nekāda dzimumu vienlīdzība nebūs. Punkts un amen.
4.oktobris 2019, 11:28 Atbildēt
IInta
Vēl jau Stambulas progas ietvaros bērnudāzā arī pie EU veco dalībvalstu deģenerātiem mācīs, kā pareizi sev "pieskarties".... par visu to pārējo genderisma nosaukumu (jau sacerēti esot 100+ dzimumu pašidentifikācijas nosaukumu paveidi) nemaz nerunājot... Un no skolas un pat universitātēm jau mierīgi izmet "atpalikušus" pasniedzējus, kas... bārdainii neuzrunā patr šamā paša sagribēto "madam"... Pat tiesa darbā neatjauno. Ko vēl tādu gribat no Rietumiem pārņemt un ne tik tos kvotējamos šamo kievazātos krāsainos migrantus vien?
Pa Eiropu jau mierīgi soļo Marksa un Engelsa tas "komunisma rēgs" arī, starp citu....
Par maz neliksies.
4.oktobris 2019, 11:39 Atbildēt
SSulīgā Anda
Tagad latviešu vīriešiem jau modē ir mīlēties ar šīmeilītēm... Nu tās ir tās smukās meitenītes ar pim...
4.oktobris 2019, 11:40 Atbildēt
vviesis
Mjā, autoram var tikai piekrist. Tajā pašā laikā, vajadzētu aizdomāties, kādēļ šīs "liberālisma vērtības" tik ļoti tiek propagandētas. Piemēram, tepat ir raksts, ka pietiekoši lieli līdzekļi ir piešķirti pat ne bēgļu atbalstīšanai, bet tikai propagandai par to, cik labi ir ielaist bēgļus no trešajām valstīm. Un tas ir laikā, kad valstī katastrofiski trūkst līdzekļu stratēģiski nozīmīgām jomām un pašu iedzīvotāju dzīves līmeņa uzlabošanai. Viena no versijām ir, ka šodienas liberālisms ir viltus liberālisms, kas ir vērsts pret iedzīvotāju interesēm. Liberālisma ideja, ka visi cilvēki ir vienlīdzīgi, sākotnēji radās, lai mazinātu nevienlīdzību, lai likvidētu priviliģēto šķiru kundzību. Šodienas neoliberālisms lai cik tas dīvaini neliktos, ar savu cilvēku vienādības ideju darbojas pretēji, tas ir, tas atbalsta cilvēku nevienlīdzību. Kā tas izpaužas? Piemēram, Latvijā sabiedrība ir ļoti noslāņojusies. Ir kādi 10-20% iedzīvotāju, kas dzīvo ļoti labi, un kādi 80% kas dzīvo nabadzībā vai uz nabadzības robežas. tajā pašā laikā neoliberālie politiķi šeit nesaskata problēmu, kurā vajadzētu iejaukties. Pēc neoliberāļu domām, valsts pienākums ir nodrošināt visiem vienādas iespējas, pārējais ir cilvēku rokās. Respektīvi, no neoliberāļu viedokļa, ja kāds nav kļuvis par bankas prezidentu, tad pats vainīgs. lai gan, ir tikai dabīgi, ka cilvēki ir dažādi, un, ne visiem ir tādas spējas un raksturs, lai kļūtu par plēsējiem šajos džungļos. Un šeit nāk šodienas liberāļi ar savu pozīciju, ka VISI CILVĒKI IR VIENĀDI !!!!!!!!!!!! Protams, ka tas ir neoliberālās ekonomikas filozofijas stūrakmens, uz kura arī balstās mežonīgā kapitālisma teorija. ne jau velti šodienas liberāļi praktiski nerunā par ekonomiskajiem jautājumiem- nabadzību, ekonomisko nevienlīdzību, bet tikai par dzimumu līdztiesību un seksuālo minoritāšu tiesībām. Tas arī izskaidro, no kurienes viņiem šo ideju propagandai ir nauda...….
4.oktobris 2019, 13:17 Atbildēt
RRuna par
to,ka tas pierāda tikai vienu,ka jankija ir vājprātīgo zeme.
4.oktobris 2019, 14:02 Atbildēt
PPirktspēja
Jaunā derība. :)
4.oktobris 2019, 16:07 Atbildēt
uups
Bens izrādās ir pedofils.
...un ja puikam būtu 12 gadi, un ja 5 gadi un ja Britanija būtu Džons?
4.oktobris 2019, 20:04 Atbildēt
VVjs
Ak Dievs, nu kā šitādu sviestu sarakstīt... TIESA LEMJ PĒC LIKUMIEM
4.oktobris 2019, 21:56 Atbildēt
RReplika
Izskatās, ka raksta autors, ja ne pats bijis klāt minētajā notikumā, tad vismaz piedalijies izmeklēšanā, visās tiesas sēdēs un detalizēti iepazinies ar visiem materiāliem. Ja nē, tad nebūtu gudri izteikt nekompetentus secinājumus un apšaubīt tiesas spriedumu, jo ne par ko uz 20 gadiem cietuma neliek
4.oktobris 2019, 22:54 Atbildēt
RRuna par
to,ka tēvoča sema zemes vadonis Trampa kungs,SOMIJAS PREZIDENTA pieņemšanas laikā,somus uzskatu par vikingu pēctečiem,šo noglāstīja ar roku uz ceļgala.Soms izrādīja neizpratni un neapmierinātību!Vai žurnalisti varētu edikam rinkam uzprasīt,KO TAS NOZĪMĒ nerātno aprindās!?Pateicībā.
5.oktobris 2019, 16:04 Atbildēt
ČČestnijs
Nauda ir tā, kas visu sadziedē un nokārto. Arī 13 gagīga mīlnieka ( vai mīlnieces, ja būtu) un viņa audžuvecāku ciešanas. Nepaveicās vienīgi ar mīlēšanās vietu - likuma un tiesību vara Amerikā no laika gala.
5.oktobris 2019, 18:52 Atbildēt
hhi hi
Tu tiešām uzskati vai tā izjoko,pie janki ........"likums un tiesību vara".Izredzētiem varbūt.
5.oktobris 2019, 21:07 Atbildēt
ttikai nevajag murgot
Nav dzirdēts, ka izredzētiem būtu tādas tiesības jāt 13gadnieces - savādāk Polanskis nebēguļotu ārpus ASV jau ceturto gadu desmitu.
6.oktobris 2019, 14:44 Atbildēt
AAnna
Nez ko autors teiktu, ja kada damite panemtu prieksa vina mazgadigo delu?
6.oktobris 2019, 23:25 Atbildēt
MMirdza
Paldies par "iepīkstēšanos"! Nopietni.
7.oktobris 2019, 13:05 Atbildēt