Komentāri / Dārgā latviešu valoda
 

16 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

SSerjoznijs
No budžeta jāpiešķir katram, kas nes latviešu valodu. Valodas nesēju pulks pieaugs.
20.septembris 2019, 8:09 Atbildēt
ppar izglītību
Valodas "nenes", tajās runā. Latviski rakstošās preses bojāejas pamatā ir tas, ka žurnālistu līmenis ir zems, avīzēs nav ko lasīt, domas un spriedelējumi ir vecenīšu līmenī, bieži avīzēs uzrodas pasūtījumraksti no cilvēkiem, kuri iedomājas, ka viņu domas ir jāpopularizē, un tad raksta garus palagus ar tukšām frāzēm.
20.septembris 2019, 9:53 Atbildēt
RReplika
Tas gan būtu jauki, ja neatkarīgo pirktu, lai izgaršotu latvju valodas gramatikas normu precizitāti un izteiksmes līdzekļu daudzveidību, nevis tajā sludināto, saimniekam tīkamo ideoloģiju.
20.septembris 2019, 8:47 Atbildēt
PPRINCIPIĀLAIS
GOOOGLE TRANSLATE ::\]

Mova" par "liellopiem" 2017. gada 23. jūlijsAndrejs VajraAndrejs Vajra

"Mova" par "liellopiem"
“Mazo ukraiņu” lohisms aizrauj ar savu bezgalību. Ja Ukrainā notiek kaut kas nesatricināms, tas ir tās parasto pilsoņu lohisms. Viņš ir mūžīgs kā pats Visums! Ukrainā būt zīdītājam ir ļoti godīgi. Loch - Ukrainas valsts un tās īpašnieku galvenais pīlārs. Tāpēc bērnudārzos, skolās, universitātēs, plašsaziņas līdzekļos un no augstiem stendiem patētiski tiek slavēti zīdītāji. Būt zīdītājam ir ikviena valstiski apzinīga pilsoņa godājams pienākums. Tā kā bez zīdītājiem nebūtu “debesu simts” (uz kuru asinīm pie varas nāca dažādas putas), bez zīdītājiem nebūtu lielgabalu lopbarības (sūta uz Donbasu), ja nebūtu zīdītāju, nebūtu neviena Ukrainas oligarhu, amatpersonu un politiķa aplaupīt. Tāpēc zīdējs ir Ukrainas galvenā vērtība.

Bez Ukrainas lohisma Ukraina nebūtu pastāvējusi. Tāpēc Ukrainas patriotisms ir Ukrainas lohisma augstākā pakāpe.

Ukrainas lohisms ir daudzveidīgs un daudzšķautņains. Atsevišķā rakstā to nevar pilnībā aptvert. Tāpēc šajā gadījumā mēs aprobežojamies ar vienu no tās galvenajiem elementiem - “Ukrainas raktuves”. Kā jūs zināt, viņa ir “svēta”, “smieklīga”, “lieliska”, “nepārspējama” un “mīļa”. "Mova" ir ne tikai saziņas līdzeklis apzinātu ukraiņu starpā, bet arī viņu svētā dievība, kuru vajadzētu pielūgt visiem Ukrainas pilsoņiem, par ko viņiem vajadzētu lūgt un pat masturbēt. Tātad novēlēja lielo Ševčenko un nepārspējamo Banderu!

Ukrainā “MOVA” ir obligāts kā pareizticīgo ebreju apgraizīšana. Ja tur indivīds nerunā “mov”, viņš ir trešās pakāpes būtne, nicināms un nikni nosmējies no “pareizajiem” pilsoņiem. Dzīve Ukrainā bez “movas” ir nepārtrauktas “uzmākšanās” un nežēlīgas garīgas perversijas process. Tāpēc ievērojamie Ukrainas pārstāvji iesaka nosūtīt krievvalodīgos geikus uz īpašām atrunām, lai šie pretīgie radījumi ar savu “piekto” valodu nesaindētu patiesi eiropeiskas nācijas dvēseli.

Bet kas ir interesanti, kamēr Ukrainas pūķu pūļi aizrautīgi pielūdz “mov” un apslāpē krievvalodīgos sevī, viņu vadītāji, kas nenogurstoši sita savas psihozes bungas, apzināti ignorē viņu pagodināto elku.

Viņiem "Mova" ir simboliska formalitāte un darba apģērba koda elements. Ukrainas elite izmanto "mov" tikai saziņai ar saviem "liellopiem" (poļu vārds "bydlo" (mājlopi), pansija kādreiz sauca savus mazos krievu / pareizticīgo vergus), ko tā izmanto savās interesēs. Personīgajā dzīvē Ukrainas elitisti savā starpā runā krieviski.

Tātad izrādās pārsteidzoša lieta: Ukrainā "Mova" - par "liellopiem", krievu valoda - par dievnamu. Turklāt panisms to neslēpj, bet "lopi" stulbuma dēļ to nepamana.

Šajā sakarā otru dienu uzjautrināja Kijevas mērs, kurš nesen parādījās kopā ar savu dēlu. Nav noslēpums, ka Vitālijs prot “mov” daudz sliktāk nekā vācu valoda. Bet izrādījās, ka galvaspilsētas priekšnieka atvase viņu nemaz nepazina.

Situācija ir smieklīga: televīzijas kanāla 1 + 1 reportieri sarunājās ar Kļičko dēlu, mēģinot nodibināt verbālu kontaktu, taču viņiem radās apkaunojošs apmulsums. Lūgts komentēt, jauneklis kodolīgi atteicās sazināties. “Nekādu komiksu,” jauneklis teica vienkāršā angļu valodā. Bet uzstājīgais žurnālists atkal viņam uzdeva jautājumu: "vai tu esi dumjš ukrainis?" Uz kuru Kļičko jaunākais izbrīnīti atbildēja: “Man žēl?”, Un tad ātri atkāpās.

Kā lepni sacīja Vitālijs Kļičko, viņa mīļais dēls studēja Amerikā, pēc tam Vācijā, un tagad studē Lielbritānijā. Bet, protams, "Serdze viņu Ukrainyi"! Dooooh ... viņš lielāko savas dzīves daļu nodzīvoja štatos, Vācijā un Anglijā, bet visu šo laiku viņš sāpīgi mīlēja Ukrainu.

Sūkātāji tam tic. Bet tāpēc viņi ir sūcēji, lai ticētu viņu žēlastībai ...

Klitschko, Jr, nezina "MOV". Un kāpēc ellē viņš ir vajadzīgs? Ko viņš ar viņu darīs? Kur to izmantos? Ko par to pētīs? Papai “Mova” ir jāsazinās ar “liellopiem”, kurus viņš kontrolē, un kāpēc gan viņai, viņas dēlam? Sniegt interviju? Tāpēc ir vieglāk tos vispār nedot. Klitschko ģimene runā krievu valodā, aktīvi apgūstot angļu un vācu valodu, jo šīs ir biznesa valodas un ērta dzīve. Un kas ir Kļičko ģimenes “mov”? Šī ir absolūti nevajadzīga iespēja. Mova nav biznesa valoda, ne zinātnes valoda, ne mākslas valoda, ne kultūras valoda. "Mova" ir saziņas līdzeklis zemākajiem, nabadzīgajiem, mežonīgajiem, aizsērējušajiem Ukrainas sabiedrības slāņiem no zemnieku saimniecībām, ciematiem un pilsētām. Tāpēc “mov” apgūst tikai tie Ukrainas elitāristi, kuriem jāpelna nauda par “liellopiem”. Bet tas neliedz viņiem domāt un sazināties savā lokā krievu valodā, studēt Eiropas valodas.

Klitschko ģimene nav izņēmums. Visa Ukrainas elite runā krievu valodā, un viņas bērni mācās nevis Eiropas, bet gan Eiropas valodu.

Piemēram, krievvalodīgā ukrainieša Leonida Kučmas mazdēls, kurš dzīvo Kijevā, mācījās britu skolā, kurā, pirmkārt,.....Piemēram, krievvalodīgā ukrainietes Leonīda Kučmas mazdēls, kurš dzīvo Kijevā, mācījās britu skolā, kurā, kā jūs zināt, angļu valoda ir pirmajā vietā. Piecpadsmit gadu vecumā viņš pārcēlās uz Lielbritāniju. Viņš tur mācījās koledžā. 2009. gadā viņš plānoja turpināt studijas Amerikas Savienotajās Valstīs. Visticamāk, tagad tur. Vai jūs domājat, ka viņš zina “mov”? Jautājums ir retorisks, vai ne? Un ko jūs domājat, vai viņa jaunākās krievvalodīgās māsas intensīvi studē “mov” vai Eiropas valodas?

Jā, zārkā viņi ieraudzīja balto čības “mov”. Viņi nepārdos kartupeļus vai bietes Svjatoshinskas tirgū Kijevā, tāpēc viņiem tas nav vajadzīgs. Un SUGS-patriotiskajā neprātā par Maidanu viņi arī necīnīsies. Viņiem ir atšķirīgas vērtības un dzīves prioritātes.

Un kur mācījās Ukrainas pirmā "Svidomo" prezidenta bērni? Vai jūs domājat Ukrainas skolā ar padziļinātu "Mova" izpēti un izšūta sharovara obligātu nēsāšanu? Jā, tieši tagad ...

Juščenko bērni mācījās Pečerskas skolas starptautiskajā skolā. Kāpēc tieši tur? Tā kā ir padziļināts Eiropas valodu pētījums. Turklāt visas stundas šajā skolā notiek tikai angļu valodā. Skolēni pat savā starpā sazinās angliski. Un ukraiņu valodu šeit var studēt tikai pēc izvēles - pēc vēlēšanās.

Vienā reizē žurnālisti iekļuva šajā skolā un bija apdullināti par visu, ko viņi tur redzēja. Šīs elites skolas direktors zina tikai angļu valodu. Visi uzraksti tur ir pilnībā angļu valodā. Ne vārda par “smieklīgo movu”. Ukraiņu valodā ir tikai ielas zīme, ko var redzēt vietējie “liellopi”, kas iet garām skolai.

Un kurā Kijevas iestādē mācījās lielākā cīnītāja pret krievu valodu Petro Porošenko bērni, kura ģimenē viņi runā tikai krievu valodā? Vai jūs domājat Ukrainas skolā ar padziļinātu "movs" izpēti? Vienalga kā. Viņi mācījās Kijevas 86. ģimnāzijā "Consul", kur tiek praktizēta padziļināta Eiropas valodu apguve. Šī ģimnāzija ir oficiālais Cambridge English for Schools pārstāvis. Šī programma ir ļoti laba visiem, kas vēlas pamest Ukrainu uz visiem laikiem un iegūt labu darbu Rietumos. Es nebrīnīšos, ja arī mov tajā nav obligāts.

Tagad Porošenko dēls studē Lielbritānijā. Vai jūs domājat, ka viņš (tāpat kā viņa brālis un māsas) zina “mov”? Un kāpēc ellē viņš ir? "Lopiem" pavēlēt? Tāpēc viņu ģimenē komandē “liellopu” tētis. Tas ļauj Porošenko bērniem nezināt “mov”. Elite ir. Jāšanās viņas Selyuk jokos?

Tikai "liellopi" domā, ka viņa pāvests ir tāds pats kā tas. Un ka pansionātiem ir tādas pašas vērtības un dzīves prioritātes kā “liellopiem”. Faktiski tie ir diametrāli pretēji.

Ukrainas valdošajai elitei ir pavisam cits priekšstats par pasauli nekā cilvēku masām, kuru tā vairāk nekā ceturtdaļgadsimta laikā ir "noliecusi". Ukrainas valdošā šķira nedzīvo tās ideoloģijas ietvaros, kuru tā saspiež sava "lopu" galvās. Tāpēc viņam “mov” ir kaut kas līdzīgs darbam nēsātam uzvalkam, un, pārnākot mājās, tas tiek noņemts un pakārts skapī kā nevajadzīgs.

Tāpēc ukraiņu pansijas bērni nemācās "mov" "liellopus" un to nezina. "Mova" ir paredzēts vienīgi zemākiem sociālajiem slāņiem, kurus valda viņu tēvi un mātes. "Mova" ir mentāls "zīmols", kas stigmatizē cilvēka "ganāmpulku", kas pieder Ukrainas panismam. Tas ir sava veida neredzams korrāls. Un nekas vairāk. Tāpēc “Mozhnovladtsiv” bērni jau skolas posmā strauji norobežojas no “Svidomo” komandas, slēpjoties aiz biezo sienu privātajām elites skolām, kurās “Mova” ir līdzvērtīga svahili, zulu vai afrikāņiem.

Starp Ukrainas valdības un biznesa elites pārstāvjiem izglītības priekšrocības jau sen ir noteiktas. Kā internātskolu viņi parasti izvēlas Šveices Le Rosey. Un, lai nosūtītu augstāko izglītību, nosūtiet savus pēcnācējus uz divām izglītības iestādēm Apvienotajā Karalistē - Londonas City University, CUL un Londonas Ekonomikas augstskolas London School of Economics, LSE.

Kā jūs zināt, šajās izglītības iestādēs "valodas" mācība netiek nodrošināta. Tam nav praktiskas vajadzības.

Nu, kamēr valdošā Ukrainas elite dzīvo ērti savā, ticami izolētā no visas ukraiņu pasaules, “Svidomo” zīdēji lec, kliedz SUGS, bļauj, nesavtīgi cīnās ar krievu valodu un vardarbīgi, lai sliktu dūšu, piespiestu sevi būt “mob” . Tas notiek neskatoties uz to, ka lielai daļai krievu valodas ir dzimtā valoda. Bet tie ir blēdīgs ganāmpulks, personisks ukraiņu vecumdienas un hetmanisma “plānums”, un tāpēc viņiem ir pienākums pūsties pret “mov”. Lai Putins viņus neatņem.

Man ir pazīstama Ļvovas ģimene. Tētis (tagad miris), mamma un divas pieaugušas meitas visi ir mūziķi. Ģimene ir slavena un inteliģenta. Tiesa, viņas inteliģenci un muzikalitāti padomju valdība rūpīgi izkopja no lauku kūtsmēsliem. Bet tas neliedz šai ģimenei nolādēt “padomniekus” un “maskaviešus”, sapņojot par Bandera paradīzi. Viņi tikai sapņo par viņu Austrijā (Ļvovā palika tikai mana māte). Viena no meitām ir Vīnes operas soliste.
Turklāt viņa apprecējās nevis ar VO "Brīvība" aktīvisti, bet ar bagāto "maskavīti" no Maskavas. Šīs galisiešu ģimenē viņi runā krieviski. Dēls, kā jūs zināt, ir arī audzināts izolēti no filmas "Mova", un tādās krievu multfilmās kā "Maša un lācis" (uhooos !!!). Bet tajā pašā laikā jaunā dāma joprojām ir dedzīga Ukrainas patriote, nolād Putinu Facebook, “nesamovyto” mīl “Pārvietot” un visu ukraiņu valodu. Bet mīl viņu no attāluma. No elkoņa maskaviešu eiropiešu kapsulas, kas slīd ar zeltu un dimantiem.

Vai jūs domājat, ka viņas dēls zinās “mov”, vai viņa būs viņa dzimtā “pāvesta Moskalā” un dzīvos pastāvīgi Austrijā? Jautājums ir retorisks, vai ne?

Un ko mēs esam palikuši pāri?

Un mums ir atlikušais “mov”, bet tikai “liellopiem”, un krieviski runājošā ukraiņu elite, kas dod priekšroku audzināt savus pēcnācējus vidē, kas nav ukraiņu valodā runājošā vidē, prom no “liellopiem”, kurus tā piespiedu kārtā Ukrainā izmanto.

Divas pasaules, divas realitātes.

Bet kā ar Ukrainas "liellopiem"?

Ievērojama tā daļa turpina braukt rusofobiskā psihopātiskā neprātā. Piemēram, Kijevā vienkāršie “Svidomo” vecāki sirsnīgi priecājas, ka viņu krievvalodīgie bērni ir analfabēti, ka viņi nevar lasīt un rakstīt dzimtajā valodā. Vienkāršie "Svidomo" vecāki ir priecīgi, ka spēja atdalīt bērnus no viņu dzimtās, lieliskās pasaules klases kultūras, no dzimtās vēstures, no senčiem. Vienkāršie "Svidomo" vecāki ir gandarīti, ka viņu bērni nekad nekļūs par zinātniekiem, režisoriem, astronautiem, inženieriem, augsto tehnoloģiju nozaru darbiniekiem, ka viņi nekad neiesaistīsies lielajā biznesā, ka viņi nepazīs civilizēto dzīvi. Galu galā tas viss viņiem tika atstāts rusofobijas otrā pusē, “sasodītajā Raskā”, kurā viņi mācīja ienīst pannas.Andrejs Vajra,

speciāli vietnei alternattio.org
20.septembris 2019, 8:53 Atbildēt
LLABS LATVIETIS ir monarhists
tu vari rakstīt ko gribi un kur gribi --- bet ja ''valstsvalodas polutika'' ir objektīvu morāii kropla tad neatkarīgi NO rakjstiem kartēja smirdošā republika ir tieši tiklpat morāli kropla--- jo valstsvalodīgie nav latvieši un tiem svešs latviskums un latvietība-- tie ittikai valstsvalodīgi lopi --kautkādas ;latvāņu pidras-- kuriem ir tikai viņu sūdīgais 100 gadīgais latvijiskums un sapelējuši raksti. par kautkādu žīdiski smirdošu kārtējo republiku......
20.septembris 2019, 9:16 Atbildēt
PPirktspēja
Tas garais komentārs apraksta krievu žīdus? Latvijā to pašu var teikt par poļu...
20.septembris 2019, 10:00 Atbildēt
rreālais fans
Interesanti. ka NRA brīvi atļauj Krievijas spameriem pludināt iekšā drazas pie tēmām, kuras varētu būt interesantas latviešiem. Kas tas ir - negriezt ārā šīs drazas - muļķība vai apzināta avīzes politika?
20.septembris 2019, 10:16 Atbildēt
LLibertārietis
žurnaļugu pienākums ir atspoguļot ''viedokļu daudzveidību ""

... filma par Leriju Flintu -"Wikicitatņikā"" --- "" VIEDOKLIS ?? TAS IR KĀ CAURUMS PAKAĻĀ - KATRAM TĀDS ATRADĪSIES ""
20.septembris 2019, 10:27 Atbildēt
IInta
Ta kamēr pastāv latvieši, tā valoda nekur nepazudīs. Ne jau nu velti visas lielvaras tā vēlas tautas sapludināt/ asimilēt, muldot par to, ka nacionālas valstis vairs neesot modē - tad varenplašajā, tagad... EU "kodolā" un vēl kur tik ne, kaut vai saprecinot krustu šķērsu ar dajebkuriem migrantiem. Globālisms tāpat ir izgāzies un tas multi-kulti tik prasti cauri vairs neiet. Tā kā no pašiem vien viss atkarīgs.
Kas attiecas uz to Interneta visvarenību: tas jau sākotnēji kā infas glabātuve laikam vairāk bija domāts, jo pieejamība taču lieliska it visam kas pasaulē vien saražots. Kvalitatīvi vai kvantitatīvi - to jau tālāk katrs izšķiros pats, bet visi tie "like" tāpat neko vairāk par īstermiņa gandarījumu vai sirdsdēstiem nenes... Ārzemēs jau norietu vismaz Instragram pareģo droši. Cik var lūrēt tajās izskaistinātajās dzīves bildītŗes ar photoshop beibēm?
20.septembris 2019, 11:17 Atbildēt
NNejēga
Saskaiti, cik tevis teiktaja dažādu stulbismu, pats jau arī nemaz tā netiecies izteikties latviešu valodā! Cik varu spriest, tad tu esi īsts muldoņa.
20.septembris 2019, 21:34 Atbildēt
PPirktspēja
Ko var dirst tie vēstures kropļotāji...Labāk, lai pastāsta, kā "mi, mnogonacionaļnij narod rossijskoj federaciji v ļice kņazej predatjeļei" aizmuka no Kurzemes Kurratas (kuratora) pārvaldes, kur skatījās, lai kungi un kalpi sēdētu pie viena galda, un parakstīja vasaļattiecības ar pederastu Vatikānu...pēc 200 gadiem tam palīdzot okupēt Baltiju.
21.septembris 2019, 0:12 Atbildēt
ppar valodu
Kad briti grasās atteikties no Eiropas kopējām mājām, vai būs lietderīgi saglabāt ingliš kā kopēju valodu? Vai tik nebūs jāvienojas par citu starptautisku valodu un visiem globālistiem jāmaina saziņas veids.
No kirilicas ganr rietumeiropieši baidās kā zirgs no jauniem vārtiem, tas neies cauri.
21.septembris 2019, 12:59 Atbildēt
PPirktspēja
Serbu? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
21.septembris 2019, 15:56 Atbildēt
ppar valodu
Labāk itāļu. Roma, Vaticano :)))
21.septembris 2019, 20:15 Atbildēt
mmautrusen
MooXi.net - lielisks projekts pieaugušajiem, kuri vēlas atrast seksa partneri
23.septembris 2019, 17:51 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!