Komentāri / Apturēt haotizācijas procesu
 

22 komentāri

nnu nu
Tā nav haotizācija ,jo haoss ir sekas . Tās ir formalizācijas sekas kas nāk no Saeimas ,MK un citu noteikumu rakstītāju darbības. Valstī neviens ne par ko neatbild .
16.septembris 2019, 10:22 Atbildēt
EEdge
Tieši tā! Atcerēsimies auseklīšu laikos plānoto - apjēgsim haosa radīšanas cēloņus. Bardaks sākas galvā, to jau prof.Preobraženskis zināja - to Benam vajadzētu apjēgt!
Laiks akmeņus izmētāt, laiks savākt, no grāvēju psiholoģijas atteikties, auseklīšu sagrauto izlabot. " “Meitenes un zēni, mums vajag sagraut visu un izmētāt akmeņus tā, lai neviens vairs nevar salasīt.Un tad,vajag kājas pār pleciem un pievienoties kam citam.” P.Laķis, 1989.
16.septembris 2019, 10:37 Atbildēt
MMI
Atvainojos, komentārs ne par tēmu.
Bet par E.Veidemanes interviju ar Dzintaru, kuru nevar komentēt.
Pāris lietas:
1. Ja par informāciju nevar diskutēt, tad tā ir propoganda, priekšlasījums, vienīgā patiesības ministrija vai kāds cits mēsls. Kā teik patiesība nav dzimusi. Patiesība dzimst diskusijā.
Oi, ar humoru, ja nu vienīgi viņš tiek uztverts par pašu pilnību un pirms Dieva esošu, kura teiktais nav apspriežams.
2. Puikāns tur ir sarunājis daudz tukšu, daudz patosā un būtu pamats padiskutēt attiecīgi pa punktiem.
3. Jap, žēl, ka intervējamais ir piekritis bezkomentāru versijai. Tas tikai liecina par mīkstumu it visā. Kā teikt (tēlaini), neturam sitienu, jeb tāda bailīte no sabiedrības teiktā.

Mūsdienās vienvirziena informatīvā kustība ir muzejs. Tas nedod konču partijai, bet mīnuss sanāk labs.
16.septembris 2019, 11:42 Atbildēt
oopis no laukiem
Domei ir jāveido bezpeļņas komunālservisa SIA ,kas paralēli atkritumu apsaimniekošanai risinās arī citas Rīgas samilzušās iekšējās problēmas. Kāpēc tam jābūt pašvaldības bezpeļņas monopoluzņēmumam? Pirmkārt,tāpēc,ka liels spēcīgs pašvaldības uzņēmums var sniegt lētākus pakalpojumus Rīgas iedzīvotājiem un otrkārt,tāpēc,lai naudas tērēšanu aizstātu ar naudas iekšējo apgrozīšanu,kurai piemīt multiplikator efekts. Rīgas iedzīvotāji nedrīkst pieļaut,ka atkritumu apsaimniekošana nonāk privātu biznesmeņu mafijas rokās,jo tad cenu celšana kļūs par ikdienišķu parādību,jo kapitālismā galvenais ir peļņa!  Nevajag no jauna izgudrot velosipēdu,jo bijušajās rajonu centru pilsētās pašvaldību komunālā servisa SIA ļoti veiksmīgi darbojas ,tikai nevajag tur ievazāt partiju un privāto komersantu kašķi,kuru,starp citu, ģenerē konkurences padome!
Ko ieguva patērētāji,no Latvenergo saskaldīšanas? Tikai un vienīgi nenormālu elektroenerģijas cenu pieaugumu,bet uzvārījās spekulanti un .....valsts pārvaldes budžets. Totālās privatizācijas gaitā izmētājām "akmeņus",no 26 rajoniem uztaisot 119,tagad Pūce izmētātos "akmeņus " vāc atpakaļ! Vai nav pienācis laiks to pašu darīt attiecībā uz Latvenergo ,no liberāļu izmētātajām bijušajām struktūrvienībām atjaunojot vienotu un spēcīgu koncernu,kas sniegtu klientiem elektroenerģiju par saprātīgām,konkurētspējīgām cenām,bez OIK un citiem nepamatotiem uzcenojumiem.?
16.septembris 2019, 11:46 Atbildēt
JJānis
Loti pareizi pateikts, bet no tā jau nekas nemainās!
16.septembris 2019, 12:47 Atbildēt
FFiltrs
Satversmē ir noteikts ka ir valsts kontrolieris,kur pats nosaukums jau rada tiesības un pienākumus šim amatam.
16.septembris 2019, 13:29 Atbildēt
FFiltrs
Valsts kontrolē vajadzētu strādāt pašiem gudrākajiem.
16.septembris 2019, 13:36 Atbildēt
ddiemžēl
politiķi šo kantori ir izveidojuši par bezzobainu instrumentu savstarpējo konfliktu kārtošanai,kas pilnībā ir pretrunā ar tās patieso būtību,kā Tautas kontrole.
17.septembris 2019, 9:28 Atbildēt
PPsihiatrs
Šaubos, vai auto vadītājs, kurš Rīgā brauc pie sarkanā, to nedarīs arī Jurmalā vai Jelgavā.Bet graut Rīgas sistēmu sāka Saeimas koalīcija. Jo sliktāk Rīgā, jo vairāk balsu atņemsim Saskaņai visā valstī, tāds bija viņu plāns. Pīķis visam bija ministra lēmums slēgt Deglava tiltu pirms EP vēlēšanām. Bet Rīgas vadība jau laicīgi evakuējās uz EP. Tagad Burovam jāmēģina sistēmu saglābt, lai pilsēta nepaliktu bez transporta un komunālās saimniecības.
16.septembris 2019, 15:21 Atbildēt
EEdge
Burovs spēj veikt burvīgus gājienus, jo RS parādu 72 000 000 eiro apmēra novēla uz LV budžetu. "Ir bijusi visatļautība. Pašvaldības veido savus budžetus pilnīgi autonomi un neatkarīgi no valdības, un līdz šim ir bijusi tāda ilūzija, ka tam nav nekāds sakars un tas neietekmē," sacīja Kariņš. ( «Budžets 2020»: ekonomika aug, bet naudas nav / LSM.lv )
16.septembris 2019, 16:06 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Aha, Burovs novēla! Un tāpēc sorosīti nozaga rīdziniekiem 117 000 000! Pie tam, arī tie 72 000 000 būs jāatmaksā pašiem rīdziniekiem, Knariņš jau nemaksās!
17.septembris 2019, 23:53 Atbildēt
LLatviešu burti
Burovs "novēla"??!! Ir gan spēcīgs vecis tas Burovs! Paņēma tā vienkārši - un novēla! Un tāds draņķīgs tas LV budžets, ja jau tik vienkārši var novelt.
16.septembris 2019, 16:58 Atbildēt
RReplika
Cilvēki ātri visu aizmirst. Tāpēc šis bardaks jāvelk līdz pat vēlēšanām, lai cilvēki iet balsot dziļā sašutumā par saskaņu un goda kalpotājiem. Tad, īsi pirms vēlēšanām, jāparādās jaunam gaišam spēkam, kas sola izvest pilsētu atkal saulītē. Un lieta darīta!
16.septembris 2019, 17:19 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Saskaņa vēlētāji jau nav tik stūlbi, visi saprot, ka ne jau Saskaņa šito bardaku uzrīkoja!
17.septembris 2019, 23:55 Atbildēt
JJūlis
Dulli autovadītāji ir atsevišķa kategorija. Pie normālas autoinspekcijas tie tika izķerti. Tagad ir nākusi klāt jauna dullo paaudze. Jāizdara autovadītāju brāķēšana. Autoinspektoru ir par maz, bet tagad ir lielas tehniskās iespējas kontrolēt notikumus krustojumos. Likt Rīgas domi vienā grozā ar dullajiem nav taisnīgi. Tāda Latkovska izrunāšanas ir radusies no slikta garastāvokļa.
16.septembris 2019, 18:48 Atbildēt
RReplika
Citur jau sarkano braucēju problēma sen atrisināta. Krustojumos izvietotas videokameras, kuras fiksē visus pārkāpumus un izraksta sodus vainīgajām automašīnām, nesasprindzinoties uz to, kas sēž pie stūres. Ja saņems vairākus desmitus soda kvītis dienā, tad ātri izmainīs paradumus...
16.septembris 2019, 20:52 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tu pareizi saprati! Visi brauc pa sarkano, bet vainīgs Ušakovs! Sorosīti zog, bet vainīga Saskaņa!
17.septembris 2019, 23:58 Atbildēt
OOIK maksātājs
Ko var prasīt no Rīgas domes, ja krāpšanās un blēdīšanās ar OIK turpinās valsts līmenī.
16.septembris 2019, 20:06 Atbildēt
AABC
Precīzāk būtu ''haotizācijas procesu'' aizstāt ar ''idiotizācijas procesu'' ... Šoreiz liekas, ka pats B.Latkovskis kautko, bezjēgā sapinies gudrībā, murmulē par ''luksoforiem'' un kārtībām uz Rīgas ceļiem.
Izskatās, ka Rīgas Dome, kā mazs bērns, pašlaik ir sajukusi mātes anarhijas pinekļos.
Tētis Burovs bezpalīdzīgi noplātās ...
16.septembris 2019, 21:03 Atbildēt
PPēcis
Un ko Rīgā radijā Teikmanis ,Inkulis ,Bērziņš , nu Argalis kaut ko darīja !
16.septembris 2019, 21:10 Atbildēt
ggrāvēji
Nu kurš gan nesaprot, ka Rīgā bez Ušakova tikai savrukums-- uz to jau šī pgaidu valdība īpaši naska
19.septembris 2019, 19:58 Atbildēt
zzane
ka visas valstis kur jebkad sperushi kaju nelugtie invazanti no plasas putinlandes, visas parejas valstis jau no viniem sen tikusas vala. Kapec visur citur pasaule valda kartiba? Pirmais ko vini dara ka ierodas jebkur ir megina visu nozagt. Jau sen vajadzeja visu so formejumu rigas dome izformet un ieklaut kada cita struktura kur nav sie visi.
19.septembris 2019, 22:53 Atbildēt