Komentāri / Eiropas jaunā seja – daudzbērnu māmiņa
 

12 komentāri

IInta
Shur tur rakstiibaa - ctaas valodaas - ir Leven. Levi, Levits, Leven - viss no viena celma - taatad t.s. vaaczhiidu aristokraatija, no kuras tas pats tagadeejais anglju karaljnams arii ir naacis - tik jau no kaada cita tur zara. Ar to pashu tad arii viss ir izteikts - federaaliste - taapat kaa VVF un Levits - un t.s Stambulas konvencija, protams, ka topaa, jo pa pusei zhiidiem jau vairaak par istajeim "pash-izredzeetajiem" jaastraadaa cionistu labaa......
:(
EU pashiem sava armija top prioritaatees veel arii, bet nez vai taapeec, lai savas taas robezhas pa perimetru sargaatu, ja reiz tieshi Vaacija regulaari salaizh iekshaa tos neskaitaamos migrantu - dzhihaadistu, islamistu un vnk neegjeru barius, lai tik baltaa rase izniiktu un sakrustotos krustu-skjeersu, jo kaa tad citaadi pie Zelta miljarda un otra taa miljards vergu zhiidi lai taja asavaa ieplaanotajaa Naudas pieluugsmes impeerijaa tiktu. Lia nu buutu, ka maldos un tikai....
18.jūlijs 2019, 9:57 Atbildēt
NNikolajs
Ak nabaga latviešu valoda! Galvenais, ka cilvēkam ir telefons.
18.jūlijs 2019, 10:42 Atbildēt
IInta
Paareejie visi EP taatad bija par: jauns.lv/raksts/zina..ek-prezidentes-amata
18.jūlijs 2019, 10:52 Atbildēt
ZZane
Sita layena ir velviena globaliste palasiet vinas murgus par biendzimuma laulibam, pret suverenam nacionalam valstim, par migrantu puliem, par Eiropas savienotajam valstim, par totalu makronlidzigu dikatuturu. Paskatitieties kids ir parize. Baltijas valstim vajag apvienoties ar V4 grupu kopa apm 80 miljoni varens tirgus kopeja armija neviens klat nesiesies. Victors Orbans ungarijas prezidents aizstav savu valsti.
18.jūlijs 2019, 12:48 Atbildēt
RReplika
Vācijas vēsturiski veidojusies sirsnīgā un nesaraujamā draudzība ar krieviju, kuru nespēja vājināt pat daži lielā tēvijas Kara gadi, protams, liek būt mums atturīgi vērojošiem. Bet zinot to, ka nevienam prezidentam pasaulē nav tādas diktatoriskas absolūtas varas kā puķinam un viņa ziemeļkorejietim, īpašam uztraukumam nav pamata.
18.jūlijs 2019, 14:45 Atbildēt
vvēstures kurss
Šīs sirsnīgās draudzības nebija - vācieši ir karojuši pret krieviem abos pasaules karos, bet karu starplaikā Vācija vienkārši darīja Krievijā (un vel citās valstīs) to, ko Versaļas līgums neļāva pašu mājās. Savukārt Staļins gribēja sašķelt Eiropu, lai nākamajā lielajā karā eksportētu revolūciju. Divu izstumto pagaidu čupošanās, kas beidzās ar pasaules vēsturē lielāko militāro konfliktu.
18.jūlijs 2019, 18:31 Atbildēt
ttotalitārisma propaganda
Bērnu skaits kā vienīgais vērtēšanas kritērijs ir fašisma pazīme. Biedru Mocartu šodien eitanazētu kā bezperspektīvu. Biedram Epaminondam nebija bērnu, toties no viņa divas reizes bēga neuzvaramie spartieši. Biedrs Turings vispār bija gejs, toties atšifrēja vācu sistēmu ''Enigma'', tā palīdzot ''pareizi'' orientētiem puišiem nenomirt, saduroties ar pretiniekiem, kuru plāni nav zināmi. Biedrs Šermans tempa kā zivs, bet, lai man piedod visi pārējie ASV pilsoņu kara ģenerāļi, karu uzvarēja tieši viņš. Un otrādi - biedrs Hitlers bija aturībnieks, nesmēķētājs un veģetārietis. Kad sāksim vertēt cilvēku darba rezultātus, nevis viņu privātās dzīves atbilstību mūsu iedomām un dogmām?
18.jūlijs 2019, 18:27 Atbildēt
ZZigis L
Viņai reāli piestāv šis amats!
19.jūlijs 2019, 15:36 Atbildēt
dde Soto
pastalnieki danco!
19.jūlijs 2019, 22:53 Atbildēt
BBomba
Manuprāt tas ir labak neka p darss un pleika !
20.jūlijs 2019, 7:01 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Paldies autoram par noderīgo informāciju no Helsinki 86! ....tautastribunals.eu/?p=33716
20.jūlijs 2019, 22:08 Atbildēt
TTauta
:):):):):) viena no šī gada labākajām anekdotēm: "JKP apsaukā Augstākās tiesas priekšsēdētāju Ivaru Bičkoviču par «čekistu», lai gan labi zina, ka Bičkovičs savu nesadarbību ar VDK ir pierādījis tiesā..." :):):):):)
22.jūlijs 2019, 16:31 Atbildēt