Komentāri / Afēras piesedzēji
 

26 komentāri

zzina
Rādās ka OIK jautājumā viss ir skaidrs par vismaz 90%........bet ja kāds nezin tad lai palūdz precīzāku informāciju Ivaram Zariņam.
Nav saprotams tikai:
1.CIK ILGI ŠO LIETU STIEPS GARUMĀ UN NOVILCINĀS ATTIECĪGO VAINĪGO PERSONU SAUKŠANU PIE ATBILDĪBAS
2.KO OIK JAUTĀJUMĀ DARA KNAB....PROKURATŪRA...SAB UN PĀRĒJIE
12.jūnijs, 8:34 Atbildēt
JJantariks un Co
Cik gribēsim tik stiepsim ! Ja vajag, tad apklusināsim. Un tagad ir aktuāla, nevis OIK, bet čekas maisu (to atlikuma) publikācija. Mes atradīsim ar ko tautai smadzenes aizņemt, kāmēr turpinām zagt. Par to nešaubaties !
12.jūnijs, 14:32 Atbildēt
RRicis
Saņem procentus
13.jūnijs, 23:12 Atbildēt
EEdīte
OIK ir ne tikai lielākā, bet arī absurdākā valsts izzagšanas afēra. Visi zin, ka tā ir gigantiska zādzība. Visi zin, kuri ir zagļi, bet nekādas reakcijas! Zādzības turpinās, zagļi - Vienotība, mierīgi sēž parlamentā, smaida krējumu aplipušajās ūsās un...... Iepūtiet mums! Vai tiešām Latvijā ir tik bezspēcīga prokuratūra, ka nevar iesēdināt Ašerādenu, Martinsonu, Pūci, Pavļutu, Kariņu un citus OIK shēmotājus? Pielikt punktu apzagšanai?
12.jūnijs, 8:53 Atbildēt
PParuna
Naivā meitene! Tādas "augstās" personas ietupinās ķurķī tikai tad,kad Pūcei aste ziedēs un cirvja kātam lapas plauks. Roka roku mazgā, abas ...melnas! Kas kauna neprot,tas badā nemirst. Klasika.Latviešu folklora.
12.jūnijs, 12:45 Atbildēt
eerzerums
Tā nav bezspēcība, bet jauka latviešu tradīcija, kas ļauj "gaišajiem" spēkiem nesodīti veikt dažādas dīvainas darbības. Atcerieties, Repšes (ne tagad "antiņa" lomā, bet pašā sākumā Saulveža tēlā) naudas vagonus. Izgaisa miljardi, bet, vai vispār kāds izmeklēja šo gadījumu? Lūk, tā ...
14.jūnijs, 9:57 Atbildēt
nno elektorāta
Tāpēc es vēlēšu par Artusu un Gobzemu.
12.jūnijs, 9:40 Atbildēt
KKvadrāts
Bens, Gutenmorgens un Bērziņš pirms 30 gadiem ar lielu sajūsmu uzņēma neoliberālisma ideoloģiju - tagad brīnās par sekām - valsts sagrābšanu?! Cik vēl Parlamentārās izmeklēšanas komisijas vajadzēs dibināt un papīrus pārcilāt, lai Benam-Gutenmorgenam-Bērziņam pielektu viena vienkārša patiesība: Ko sēsi, to pļausi? Redz, pat "veiksmes stāsta" organizētājs to spējis apjēgt: Dombrovskis: Mēs pārāk aizrāvāmies ar liberālisma virzienu ekonomikā. (diena.lv)
12.jūnijs, 10:08 Atbildēt
JJanka
Lai papēta gan visu sākot no dubultā tarifa un Godmaņa valdības pēdējās sēdes lēmumiem. Un vēl lai papēta OIK atļauju saņēmēju patiesā labuma guvējus. Piemēram, Ekoventa - ko, Ben, slabo?!
12.jūnijs, 10:45 Atbildēt
SSaucēja balss
Cik laikmetīga mūsu modernajos IT laikos ir vecā pasaciņa ,kur īstais zaglis sauc : "Ķeriet zagli!" ! Tas - par "svarīgākajām "oligarhu sarunām, istanbulas konvencijām u.c. ,ar kurām cenšas aizēnot vislielāko blēdību.
12.jūnijs, 10:55 Atbildēt
ppeters
Ir jau ir afēra, bet netrūkst vēl arī citu, piem., ar zemi zem daudzdzīvokļu mājām, kuru neļāva privatizēt kopā ar dzīvokli, arī šie kampēji joprojām tepat vien barojas.
12.jūnijs, 11:08 Atbildēt
FFfffff
Pilnīgi piekrītu rakstam.
12.jūnijs, 12:34 Atbildēt
kkomisāra Katani pletīzeris
... sievietes, no krievu kultūras, pret manu nāvi protestēja un pat apraudājās,
bet latviskā tautumeita - TĀ jau bija tikai ģimeniska komēdīja (gan jau atmodīsies), kaut mana sirds juta, un es tos taustekļus brīdināju, lai nepārforsē demokrātijas progresu, bet šie... tik lūkojās uz manu auru
12.jūnijs, 14:18 Atbildēt
JJantariks un Co
Kāda Jums visiem darīšana par mūsu biznesu ? Aizveriet mutes un balsojiet par mums ! Un mūsu Maksātnespējas bodīti, kā arī maniem oficiāliem ienākumiem pie Siles - 16 000 un vairāk mēnesī. Lai dzīvo demokrātija !
12.jūnijs, 14:29 Atbildēt
RRasa
Galvenais ka mums kaku uzliek uz galvas latvieši, tad nu balsosim par vienotībam un nacionāļiem.Un balsos arī....
12.jūnijs, 18:24 Atbildēt
LLāsma
OIK ir liela problēma. Par to jau pārliecinājušies visi. Benam nevajadzētu spodrināt Lembergu vai Saskaņas biedrus, jo arī viņi ir klāt stāvējuši tās sistēmas izveidei un ir barojušies no tā visa. Tagad izskatās, ka savu nevainīgumu cenšas parādīt pēc iespējas skaļāk kliedzot "ķeriet zagļus", kaut arī paši tādi ir.
12.jūnijs, 15:01 Atbildēt
ZZanīte
Bens Latkovskis ir visai slīpēts džeks, jo, palasot viņa darbus, var redzēt caurvijamies vienu vienīgu galveno atziņu- Aivars ir labais..
12.jūnijs, 17:40 Atbildēt
aarī Zanīte
Bet kā tad citādāk? NRA taču ir Lemberga anštalte.Tomēr tiek nosaukta OIK goda kohorta. Tautai jāzina savi varoņi, kā Ašradens, Pavļuts, Martinsons, Pūce utt. Visīstākie zagļēzeļi. Nejaukt ar zirgēzeļiem.
12.jūnijs, 18:40 Atbildēt
oopis
Beni vārdus.Citādi var saprast visi citi bet ne Lembergs.
12.jūnijs, 18:42 Atbildēt
aaaaa
afēra ne tikai ar OIK. Papētiet elektrības rēķinus, vai ir iespējams atšifrēt, cik maksā viena pārvades un sadales pakalpojumu vienība? Kāda ir to mērvienība? Maksa par šiem "sadales un pārvades pakalpojumiem" daudz lielāka, nekā OIK!
12.jūnijs, 20:24 Atbildēt
vvisu laiku valdībā bija ZZS
Pašlaik Latvijā ir ap 140 mazo HES. To veidošanu uz mazajām Latvijas upēm, bieži vien atjaunojot vecās ūdensdzirnavas, veicināja 1998.gadā valsts noteiktais dubultais tarifs atjaunojamās enerģijas iepirkšanai. Tikai 2002.gadā tika ierobežots upju skaitu, uz kurām var būvēt jaunas HES, jo tās nodarīja kaitējumu dabai
2007.gadā tika mainīti valdības noteikumi – elektrības cena tika piesaistīta gāzes cenai. Tādējādi 2008.gada beigās, kad gāzes cena bija augsta, valsts iepirka elektroenerģiju no mazajām HES par 13—15,3 santīmiem par kilovatstundu.
2009.gada februārī, I.Godmaņa (LPP/LC) valdības pēdējās dienās atjaunojamās enerģijas atbalstam tika piemērota jauna formula, kas paaugstinātu mazo HES ražotās elektrības cenu vēl par aptuveni 30%.
2009.gada maijā V.Dombrovska (JL) valdība panāca, ka valsts atbalsts alternatīvās enerģijas ražotājiem tiek samazināts par trešdaļu, lai gan pret to iebilda Tautas partijas ministri.
Vairāku HES īpašnieki tiek saistīti ar Tautas partiju, turklāt starp lielāko HES īpašniekiem ir bijušā ministru prezidenta Aigara Kalvīša sieva Kristīne, biznesa partneris Edgars Kārkls un medību biedrs Jānis Sprinovskis, kam pastarpināti pieder Spridzēnu, Cirīšu un Braslas HES, kas saņem valsts atbalstu.
2008.gadā visas trīs ar Kalvīti saistītās HES no valsts kopā saņēma gandrīz vienu miljonu latu (pavisam mazās HES šajā gadā saņēma 5,9 miljonus latu).
2002.gadā tika izveidots vēja rotoru parks pie Grobiņas, kas pastarpināti pieder Andra Šķēles ģimenei. Tas ir lielākais vēja enerģijas ražotājs Latvijā. 2010.gadā tas no valsts ir saņēmis ap 3-3,5 miljoniem latu jeb ⅔ no kopējā elektroenerģijas apjoma, kas tiek iepirkts no vēja elektrostacijām. Uzņēmumu izveidoja mazpazīstams uzņēmējs Juris Kajaks, kam 2000.gadā Andra Šķēles vadītā valdība izsniedza atļauju vēja stacijas celtniecībai.
2008.gadā Ivara Godmaņa valdība izsludināja vēja enerģijas iepirkumu, kas ļautu izveidot jaunus vēja parkus. Maksimālā iepirkuma cena tika noteikta 7 santīmi par kilovatstundu, pretendentiem vajadzēja solīt mazāku cenu. Konkursā pieteicās divi pretendenti. Tomēr 2008.gada beigās Godmaņa valdība īsi pirms pieteikšanās termiņa beigām pieņēma jaunus atjaunojamās enerģijas (AER) atbalsta noteikumus, kas uz pusi palielināja obligātā iepirkuma cenu.
2009.gada sākumā Godmaņa valdības apstiprinātie noteikumi par valsts atbalstu atjaunojamajiem energoresursiem palielināja valsts iepirkuma cenu arī biogāzes ražotājiem, par vienu kilovatstundu maksājot pat 19 santīmus. Noteikumi stājās spēkā 2009.gada 12.martā, taču jau nākamajā dienā izrādījās, ka 97% no visām biogāzes kvotām bija piešķirtas vairākiem ar Liepājas uzņēmēju Andri Griģi saistītiem uzņēmumiem, kuriem nav pieredzes biogāzes jomā, bez atbalsta atstājot daudzus uzņēmumus, tajā skaitā zemnieku saimniecības, kas jau bija ieguldījuši līdzekļus biogāzes projektos.
valdība 2011.gada maijā līdz 2013.gadam iesaldēja turpmākos iepirkumu konkursus atjaunojamās elektroenerģijas kvotu sadalei.
12.jūnijs, 20:26 Atbildēt
AAndris
Vispirms ir reāli jātņem vara šai uzurpatoru bandai, jāsaliek reāli cietumos ar mantas konfiskāciju. Jebkuram, kam ir lieli naudas uzkrājumi un nekustamie īašumi, ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē - IR JĀPIERĀDA NAUDAS IZCELSME - vai tie ir iegūti ar darbu!
2) jāprasa atskaite no visiem bijušajiem valsts vadītājiem - kāpēc sistemātiski tika grauta Latvijas ekonomika? Latvija izstājoties no PSRS nevienam nebija parādā nevienu kapeiku !
12.jūnijs, 20:33 Atbildēt
EESMAIJA
Jā, un kas pārsteidz visvairāk? Tas ka klusē KNAB, Valsts kontrole, Ģenerālprokurors un pārējie. Vai tagad Strīķei nebūtu laiks paiet maliņā, ne griezt zobus uz bez vainas vainīgajiem. Šī afēra jau turpinājusies daudzus gadus un... NEVIENS NELIKĀS TO REDZAM? Kur tad šī garīgi nelīdzsvarotā sieviete bija. Tikai skaitījās korupcijas apkarotāja, bet īstenībā bija vienas partijas laupītājbandas piesedzēja, vai?Vienotības veiksmes stāsta autors sēž augstā krēslā, kad vajadzēja sēdēt uz apsūdzēto sola... ES NETICU, KA KAS MAINĪSIES UZ LABU! PĀRĀK TĀLU VISS IR AIZGĀJIS. Paskat kā tiek izraudzīts VID vadītājs. Nepietika ar Koļegovu, atkal tas pats scenārijs tiek atkārtots.
12.jūnijs, 22:56 Atbildēt
NNiknais
Sākums bija pareizs un gudrs: likt atkal strādāt gan visām upēm un upītēm, gan vējam, ko tie jau kopš 13. gadsimta bija darījuši, darbinot dzirnavas un kokzāģētavas. 1930. gadā Latvijā bija ~ 800 ūdensdzirnavas un ~350 vējdzirnavas. 1990. gadā mums bija trīs lielās spēkstacijas uz Daugavas, bet tās visas ražoja elektrību pīka stundām, un rezultātā mēs bijām energoatkarīgi. Bija pareizi ieinteresēt uzņēmējus izmatot arī citus avotus, nu jau arī jaunos, kā biogāzi un pazemes siltumu. Bet tas bija jādara citādi: vajadzēja dot naudu šo alternatīvo spēkstaciju uzbūvēšanai, bet tālāk, ļaut visu noteikt brīvajam tirgum. Tur nu gan šoreiz pilnā mērā vainojama Šķēles vadītā Tautas partija, kas savam saimniekam nodrošināja treknu uzturu vecumdienām. Bet pat Šķēle diezin vai aizdomājās līdz absurdam, ka valsts maksā afēristiem pat par neuzbūvētām spēkstacijām.
Kas attiecas uz ZZS, tad neesmu gan dzirdējis, ka kāds no viņu biedriem vai draugiem būtu OIK naudas saņēmējs.
13.jūnijs, 10:30 Atbildēt
LLatvietis
NA un Vienotību uz plitikas mēslaini!!! Vinīgā izvēle=Saskaņa!!!
13.jūnijs, 19:13 Atbildēt