Komentāri / Grūtā cīņa pret segregāciju
 

14 komentāri

UUldiis
Te laikam tiek jauktas dažādas lietas. Skolēni netiks vesti uz latviešu skolām, bet visas skolas pāries uz latviešu mācību valodu. Respektīvi sākuma posmā problēmas būs skolotājiem un par to arī jārunā, bet nevis jābaida ar dažādām mentalitātēm. Pie tam dzīvē ir redzēts, ka nelatviešu bērni uzvedās daudz labāk par latviešu bērniem, jo viņiem stingrāki audzinātāji, kas neskrien pakaļ katram eksperimentam, ko sadomā Izglītības ministrijā, bet pieturās pie pārbaudītām metodēm. Sabiedrības daļai ar antisociālu uzvedību nacionālajai piederībai nav nozīmes un te tik tiešām der segregācija, lai viņi mācītos atseviški no pārējiem.
6.decembris 2017, 7:52 Atbildēt
NNja
Manuprāt tas ir plāniņš kā Krievijas noziedzīgajam režīmam savus ietekmes aģentus (Saskaņu) ar ZZS atbalstu iedabūt oficiāli valdībā. Viedoklis pausts atbilstoši Satversmes 100.pantam.
6.decembris 2017, 10:35 Atbildēt
IIrma
Bet ka tad bus ar islamistu salašņu kverpļiem ?
6.decembris 2017, 10:45 Atbildēt
nnaivs jautājums
krievijas federācijā arī ir daudz tautību ,tāpat kā pie mums .vai tur arī pastāv šādas problēmas?
6.decembris 2017, 12:16 Atbildēt
NNikolajs
Protams, ka pastāv. Pavisam nesen krievu fašisti uzstājās pret Tatārijas likumiem, kas liek Tatārijas iedzīvotājiem (netatāriem) mācīties tatāru valodu. Nezinu, kā tur tālāk iet. bet, ja atbalsts no putlera saņemts, tad jau rezultāts skaidrs.
6.decembris 2017, 18:27 Atbildēt
ssegregācija pastāv citā veidā
jā, laktovskis atkal melš niekus, - pūlās novērst ļautiņu domas no patiesās segregācijas- pēc mantiskā stāvokļa, resp. situācijas kad mazāk kā 1 % zagļu izzog Latvijas 30 % kopprodukta...Es runāšu zīmju valodā, guturālās rīkles skaņām, dejojot -piržot (kā Kurta Vonnegūta stāstā) , sienot mezglus striķī(tajā kurā pēdējos 26 gados pakārušies badā, salā, izmisumā vismaz 5500 Latvijas iedzīvotāju), klauvējot morzes ābeci utt, bet zagļi jāsoda, un tu to zini.
6.decembris 2017, 12:42 Atbildēt
oopis no laukiem
Tiek radīts tāds viedoklis par Latvijas krieviem,ka te saskrējuši nodzerto krievu imigrantu grūtgalvīši ar īpašām vajadzībām,bet inteliģento krievu bērni bez jebkādām problēmām ārvalstīs mācās jebkuru priekšmetu. jebkurā valodā un tas nerada viņiem nekādas problēmas,bet padara tos tikai stiprākus un konkurētspējīgākus. Bet Ušakova priekšlikums tomēr ir solis uz priekšu,kas izkustina ieilgušo etnisko stagnāciju. Dzīvosim,tad redzēsim kā tas viss strādā un, tad varam arī situāciju koriģēt. Redziet ,Latvija nav ASV kur mēģinājums mācīties kopā nēģeru bērniem ar baltajiem smagi izgāzās,jo mēs ar krieviem piederam pie vienas - baltās rases pārstāvjiem.Šodien Pasaulē baltā rase ir apdraudēta NO ISLĀMA TERORISTIEM un tāpēc mums jāmeklē kompromisi kas mūs vieno ,nevis šķeļ. Neienīdīsim krievu valodu tikai tāpēc,ka mums nepatīk krievu šovinisms,kas otrā Pasaules kara uzvaras eiforijā nenormāli saplaucis,bet lēnām un pacietīgi krievu šovinismu jāapkaro pašu KRIEVU labā,jo lielākais Krievijas Federācijas drauds ir SEPARĀTISMS,ko jūdu kompānija ar gaspažu Ždanok priekšgalā cenšas aktivizēt Baltijā un ES ,tikai aizmirstot,ka separātismam piemīt bumeranga efekts un tas mīl atgriezties pie sviedēja.
6.decembris 2017, 14:33 Atbildēt
oolegs golovciks
Ljoti labs komentaars !
6.decembris 2017, 15:34 Atbildēt
MMario
Man tuvāki būs solīdi melnie, nevis balti urlas. Ko tad, brāļoties ar to, kam latviešu valoda suņu valoda vai ar Aminatu? Tā ka nevajag.
6.decembris 2017, 20:25 Atbildēt
oolegs golovciks
Var jau palikt taas krievu skolas...Var !...Bet jaadara viss,lai latvieshu valodas neprateeji vareetu vieniigi ielas slauciit un atkritumus vaakt. Tas viss. Un nekaada shkjeepu laushana. Ko piemeeram Vaacijaa var dariit valodas neprateejs ? Ko Krievijaa ?
6.decembris 2017, 15:14 Atbildēt
LLoL
Piedāvājums ir izbeigt skolas ar krievu mācību valodu, bet pārveidot tās par krievu minoritātes skolām (var atstāt izvēli mazākutautības skola vai parastā ar visām mācībām latviski), kādas jau ir ukraiņiem, baltkrieviem, lietuviešiem Latvijā. Mācības notiek latviešu valodā, tiek mācīta mazākumtautību valoda, kultūra, vēsture attiecīgi ukraiņu, baltkrievu un lietuviešu valodās. "Krievu skolas" beidzot kļūst par krievu mazākumtautību skolām, nevis kaut kādām homo soveticus frankenšteiniem. Tāda sistēma jau bija pirmskara Latvijā, bija valsts skolas ("latviešu") un mazākumtautību skolas. Šāda sistēma strādāja, jo otrajā pasaules karā leģionār ar sarkano mēri sitās kā latvieši, tā krievi, baltkrievi un poļi. Un pēc kara partizānos gāja arī ne tikai latvieši (viena no pēdējām partizānu grupām, kas darbojās Latvijā vēl pēc Staļina nāves sastāvēja no 2 latviešiem un pirmskara poļu imigranta). Savukārt autora piedāvātais variants nevar strādāt, jo dēļ okupācijas varas prettautiskās migrācijas politikas ir Latvijā pilsētas un vietas, kur latviešu ir mazākums (Daugavpils), tādēļ latviešu bērni ir jāsargā kā nacionālā minoritāte. Tādas ir dzīves reālijas. Un kas notiks ja migrantus, to pēctečus sajauc skolās ar vietējiem rajonos, kur migrantu ir vairāk varam labi redzēt Francijā, Vācijā, utt. Tā nav teorija, bet fakts, ka nekas labs tur nevar sanākt.
6.decembris 2017, 17:31 Atbildēt
oopis no laukiem
Ja to problēmu nerisināsi skolās,tad to nāksies risināt darbavietās,kad viņi no skolām iznāks kā rūdīti šovinisti,jo kopā vien būs jādzīvo un jāstrādā. Tāpēc pareizais ceļš ir integrāciju sākt no bērnu dārziem,kad bērns ir kā plastilīns un viņa personību var sākt veidot par Latvijas patriotu jau no mazotnes. Nedrīkst pieļaut,ka no valsts finansētām skolām nāk ārā indivīdi,kas latviešus sauc par fašistiem.
6.decembris 2017, 21:05 Atbildēt
BBV
Tie, kuri nozog Valsti un noved šo Valsti līdz kliņķim nav Krievijai noderīgi idioti
6.decembris 2017, 23:04 Atbildēt
PP
Segregācija.Ar vārdnīcas palīdzību Jūsu rakstu nelasīšu.
7.decembris 2017, 11:22 Atbildēt