Komentāri / Konceptuāls vai tehnisks jautājums?
 

6 komentāri

īīpaši stulbs
Man pret Lulli mostas intīmas jūtas.
21.oktobris 2019, 8:14 Atbildēt
SSidlu
Ja valdība domatu ar galvu un tad strādātu, tad nepilsoņu būtu mazāk. Nezin kāpēc visi skati uz Krieviju, bet uz Latviju cilvēki brauca arī no citām republikām. Tāpēc būtu jārunā arī ar to valdībām un būtu nepilsoņi, kam Ukrainas, Baltkrievijas, Gruzijas, Uzbekijas utt. pase arī būtu alternatīva nepilsoņa statusam. Krievijas pase nepilsoņa pases vietā ir sliktāks variants, jo tās vara tad var spekulēt savu pilsoņu aizstāvības vārdā.
21.oktobris 2019, 8:39 Atbildēt
RReplika
Ja valstī 90 un vairāk % ir pamatiedzīvotāji, tad mazas daļiņas mehāniska nošķiršana nepilsoņos būtu nepieļaujama. Bet ja pamatiedzīvotāji ir minoritāte (izņemot dažus attālus lauku rajonus) un pārsvarā ir migranti, vai viņu pēcnācēji - (krievijas pilsoņi + lielākā daļa nepilsoņu, kuri reāli dzīvo absolūtā krievijas ietekmē, tad mēģinājumi ar varu piespiest viņus pieņemt Latvijas pilsonību ir maigi izsakoties mežonīgi. Kam tādas muļķības vispār var ienākt prātā?
21.oktobris 2019, 9:46 Atbildēt
JJozis
Kā redzi - var ienākt prātā! Un kam - eksprezidentam! Tad nu beidzot ir skaidrība kas ir bijis pie varas kādu brīdi Latvujā. Tad ko mēs, pilsoņi, varam gribēt, ja atbalsts ir tiem tur?
21.oktobris 2019, 13:42 Atbildēt
kkauns
baro vilku kā gribi, uz mežu skatās. Vairāk labvēlības, kā viņiem nav iespējams izrādīt, NEGRIB VIŅI SADZĪVOT, TIKAI OKUPĒT. IZMET TOS NO OKUPĒTIEM DZĪVOKĻIEM, JŪTAS AIZVAINOTI- TAS IR IZCILS VIŅU RAKSTUROJUMS. ATVAINOTIES VAJADZĒJA PAR SAVU NEKAUNĪBU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BET KUR NU...........................................................
21.oktobris 2019, 21:59 Atbildēt
PPārdotā latvija
Viss kas tiek darit latvijas iznicināšana ir labi ! Kad ,kas un kā atdos kampēju un nodeveju izveidoto ārejo parādu 12 milijardi e ?
22.oktobris 2019, 4:08 Atbildēt