Komentāri / Sīkie kariņi – tā vērti?
 

14 komentāri

aaka saka
Ja leiši un igauņi tā dara, tad, kāda problēma, lai Levits pirmajā vizītē dodas pie Putina vai Lukašenko.
1.jūlijs, 9:07 Atbildēt
LLevit vācies
Tam žīdam ir jādodas mājās. Bet Latvijā ir jāatceļ aizliegums cilvēkiem balsot par savu prezidentu
1.jūlijs, 20:59 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Lūk, 4. maija varas N O Z I E G U M S! tautastribunals.eu/?p=51022
3.jūlijs, 20:54 Atbildēt
aapmierinātais
Mjā,alko akcīze ir piespiedusi valdošos domāt no biznesa pozīcijām.Pilnīgi saprotama ir igauņu reakcija ,ar sava budžeta ieņēmumu aizsardzību,vēl jo vairāk paskatoties,ka viņu solis neļaus aizplūst naudai uz LV + somu alko cienītājs,kurš varēs 'uzpildīties' Igaunijā.Ne velti Baltijas valstu sarunās igauņi grib piesaistīt arī Somijas pārstāvjus,leiši izteikušies noraidoši vispār par šādu tēmu,tad sanāk,ka 'kariņš' zaudēts vēl nesākoties.
Pozitīvais visā šai stāstā ir tas,ka dzīve piespiedusi politiķus domāt no biznesa pozīcijām.Mazam atgādinājumam der piesaukt A.Šķēles/Kalvīša valdības gadus,kad Latvijas ekonomiskā attīstība uzrādīja lielāko pienesumu.Jā,S.Āboltiņai bija lielas pretenzijas pret to ar...'Valsti nevar vadīt kā uzņēmumu',tomēr realitāte atspoguļo pareizo virzienu,kad nākamie fin'mini,banku analītiķi,valdības vadītāji 'Ar lepnumu sirdī' skandina- Izaugsmes rādītāji ir sasnieguši pirmskrīzes rādītājus(10.gadus atpakaļ).Varbūt 100 gudrajām galvām ir vairāk jāpiedomā pie IKP attīstības ,jo lielākie labumu guvēji no tā ir tieši viņi un runājot Reinieces-Ozolas kategorijās - DALĪSIMIES.
1.jūlijs, 10:50 Atbildēt
DDiplomātijā
Vismaz pēc kritikas,pat Jurim Pūcem "visas pašvaldības ir mīļas"! Bet,kas attiecas uz sīko kariņu,tad skolotājam savu labāko skolnieku nāksies vēl mācīt!
1.jūlijs, 16:02 Atbildēt
VVienotības biznesmeņi politikā
Ja vien tas skar biznesa intereses,tad nav vairs svarīga pat cīņa pret alkoholismu! Jo alkohols ir daudz vērtīgāks par maizi!
1.jūlijs, 16:07 Atbildēt
NNav ieinteresētība
Ar OIK gan tik raiti neiet!
1.jūlijs, 16:11 Atbildēt
NNekas nav mainījies
No biznesa interesēm vadoties mūsu sīkpartijas taisa politiku jau 28 gadus! Tādēļ jau nav mums joprojām ne neatkarīgu slimokasu,ne atsevišķa pensiju fonda,ne atraitņu pensiju,ne samazināta pievienotās vērtības nodokļa maizei un pienam un pat apbedīšanas un kremēšanas pakalpojumiem,kā citur pasaulē.
1.jūlijs, 16:21 Atbildēt
CCerība mirst pēdējā
Velti cerējām,ka Jaunā Vienotība un Jaunais Kariņš atšķirsies no vecajiem!
1.jūlijs, 16:25 Atbildēt
kkaut kas dzidēts
Apnikums un cerība
“Ai, tauta vairs karu neidealizē. Tas ir kļuvis par bandītu un algotņu, ne idejas un brīvības karu. Cinisks ieroču bizness, ģenerāļi pa tiešo vienojas, bet tautai no tā nekā, tikai sāpes un apnikums,”
1.jūlijs, 20:10 Atbildēt
KKomentārs
1.jūlijs, 21:08 Atbildēt
GGaidām Jēkabielā sabatu
Tas Briseles žīds tajā inauguràcijā kāps uz galda un diriģēs, bet mūsu valdošās koalīcijas deputāti apkārt galdam dancās :D
1.jūlijs, 21:12 Atbildēt
KKā tad mēs to varam zināt
Tie mūsu politiķu ceļi ir neizdibināmi!
1.jūlijs, 23:17 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Ko niekus! Valdības uzdevums - iznīcināt latviešu ģimenes! Radīt tām neciešamus apstākļus. tautastribunals.eu/?p=51188
3.jūlijs, 20:50 Atbildēt