Komentāri / Gāzt vai negāzt, tāds ir jautājums!
 

11 komentāri

GGĀZIET
Tad jau manīs!
6.jūnijs, 13:14 Atbildēt
UUz priekšu
Kas neriskē,tas nedzer šampānieti!
6.jūnijs, 13:18 Atbildēt
NNekādu problēmu
Biežāk jāgāž!
6.jūnijs, 13:25 Atbildēt
oopis no laukiem
Valsts pārvaldē notiek nemitīga un aktīva karadarbība starp politisko partiju politiķiem un mums - vēlētājiem uz šo farsu no malas ne tikai bezpalīdzīgi jānoskatās,bet arī šo balagānu vēl jāfinansē. Ne jau velti savā laikā Kārlis Ulmanis padzina Saeimu,jo viņš neredzēja citu izeju kā pārtraukt partiju politiskos kašķus.Ko darīt mums šodien,lai pārtrauktu vai vismaz ierobežotu politisko partiju runasvīru gaiļu cīņas un piespiestu viņus strādāt tautas un iedzīvotāju labā? Manā skatījumā pirmais un galvenais solis būtu Ministru Kabineta DEPOLITIZACIJA,kas nozīmētu to,ka valsts prezidentam jānosauc jauno ministru prezidentu ,nevis no Saeimas deputātiem-politiķiem,bet veiksmīgiem saimnieciskiem darbiniekiem un ministru prezidents komplektē ministru sastāvu no nepolitiekiem nozaru speciālistiem,pieļauju,ka viens izņēmums varētu būt un tas būtu Ārlietu ministrs. Starp Saeimu un ministru Kabinetu jāizveido savdabīgu "PLACENTU",kas neielaistu politiskos kašķus valsts pārvaldē un ļautu tai normāli strādāt. Ko mēs redzam šodien? Kā nozari pārņem cits ministrs no citas partijas,tā viņš sāk no baltas papīra lapas. Konkrēts piemērs - reģionālā reforma,iepriekšējās iestrādes netiek atzītas un viss sākas no jauna,bet tā mēs nekad uz priekšu netiksim,ja neatzīsim pārmantojamību un pēctecību. Politiskās cīņas izkarojiet parlamentā,bet neievazājiet politisko greizsirdības sērgu valsts ekkonomiskajā vidē!
Tas ir nopietns brīdinājums iekarsušajiem politiskajiem partiju kaujiniekiem,kuru dēļ Latvijas nacionālā ekonomika agonē.
6.jūnijs, 15:39 Atbildēt
oonkulis
Nu ko runājat- nepolitiski ministri? Ministrs bez politikas- tad kamdēļ tāds vispār vajadzīgs? Tā jūs Latvijas pārvaldi nobeigsiet pavisam.
8.jūnijs, 10:03 Atbildēt
TTurpiniet
Kurš būs nķamamais?
6.jūnijs, 22:37 Atbildēt
mmurkšķis
Jēkāpistu līderim Bordānam saraksts ir gatavs - uz atriebības līnijas Ŗīgas mērs Turlais,tad ģenerālprokurors Kalnmeiers,bet gatavoties Augstākās Tiesas priekšsēdētājam Bičkovičam. Kas te vēl nav skaidrs?
6.jūnijs, 23:25 Atbildēt
EESMAIJA
Jā, pie tādiem nosacījumiem , ka Turlais bija atbildīgs par korupciju...var būt visādi secinājumi. Bet, vai šajā laikā par korupciju valstiski atbildīgi nebija Bordāna saldais pārītis Aņka un Jurka? Un visi tie pārējie, kas tagad kā prusaki aizkrāsnē salīduši sildīties Saeimā? Un - tavu brīnumu! Viņi tagad tiesā Turlaju, kas bijis tikai kādas komisijas vadītājs (vai es maldos?) Un vai tā ,,iestrāde", kas tika atklāta Rīgas Satiksmē, nestiepjas daudz dziļāk par Ušakova laicīgo varu? Vai tagadējie nepārņēma visu svētā mantojumā? Kādēļ par to ne čiku, ne grabu? Tas tā kā izklausās pēc īsta bezkompromisa tiesiskuma Bordāna un izbijušo knābistu gaumē. Par pašu bezatbildību, tiesāt citus. Un vēl paliek jautājums, vai šai bezatbildībai apakšā neslēpās vēl pretīgāka korupcija caur Juraša sievu, kas bija pietuvināta Rīgas Domei ar pamatīgu atalgojumu un diez vai tikpat pamatīgu pienākumu nastu?
7.jūnijs, 13:50 Atbildēt
RReplika
Te tiek runāts par dažu deputātu uzvārdiem, bet nezin kāpēc tiek "aizmirstas" tūkstošiem amatpersonas un pietuvināto, kuri strādā dažādās pašvaldības struktūrās. Mēs neesam tik naivi, lai nesaprastu, ka pie tāda saskaņota "jumta", arī viņi droši vien būs iegrābušies svešās kabatās. Un ja visiem tiem ķersies klāt, tad jau tiešām var sekot masveida katastrofa. Vai kremlis to pieļaus? Šaubos
7.jūnijs, 9:37 Atbildēt
DDiemžēl
Neviena no "bāleliņu partijām" nav mazāk mantrausīga un mazāk godīga, mazāk "pārdoties spējīga". Nevienam no viņu "līderiem" bez "siles" cits nekas nav svarīgs. Drīzāk jau otrādi.
7.jūnijs, 11:44 Atbildēt
rrekur
Jebkurā gadijumā Opozīcijai panākt Ārkārtes vēlēšanas nav pats labākais. Prakse rāda, ka pēc jaunām vēlēšanām gan Saemā, gan Rīgas Domē iekļūst ne vairāk par 50% vecā sastāva. Vai ir gudri pašam sevi izsviest no laivas? Vēl jo vairāk, kad par sēdēšanu laivā labi maksā...
10.jūnijs, 0:11 Atbildēt