Komentāri / Citplanētiešu mikročipi
 

21 komentāri

VVecuma demence
Daļu šausminošās statistikas var norakstīt uz Latvijas sabiedrības novecošanās rēķina - vecuma demence bieži ir vecuma pavadone - jo vecāka sabiedrība, jo slimāka. Protams, arī jauniešu 'niekošanās' ar narkotikām, alkoholu un smēķēšanu nepaliek bez sekām.
8.aprīlis 2016, 14:25 Atbildēt
AAstrologs
Svarīga ir ne tikai meditācija un joga, bet arī planētu atstrādes prakse - katra planēta ir pareizi 'jāpielabina'. Senatnē to darīja ar tempļu celtniecību katrai planētai-dievībai (Grieķija, Roma) vai ziedojumiem (arī Baltijā). Par mentālo atbild Neptūns - ja cilvēks nenodarbosies ar mūziku, mākslu, foto-kino, ūdens sporta veidiem, pirts un SPA kultūru, kosmētiku, farmāciju vai ko iluzoru, Neptūns iedzīs stresā - nodzirdīs, nonarkos vai iedzīs 'sviestā'.
8.aprīlis 2016, 14:35 Atbildēt
hharalds
dzīvās sēnes jau ir priekšnamā!
84 301 iedzīvotājs ar psihiskiem un uzvedības traucējumiem - šāds apgalvojums mazliet smieklīgs. lai nu vēl 84 301 iedzīvotājs atvilcies pie psiho daktera ar žēlabām par psihiskiem un / vai uzvedības traucējumiem.
1 gan - Saeimā psihi ņenormaļniji ir pārstāvēti superproporcionāli!
8.aprīlis 2016, 15:45 Atbildēt
KKilgors Trauts
Par forestalu jāteic sekojošais- tā gadās.
P.S. Forestala loceklis bija 5 collas garš un 2 collas un 3/4 diametrā.
8.aprīlis 2016, 15:58 Atbildēt
kkuras skolas 3.klasītē tu mācies ???
a?
8.aprīlis 2016, 20:32 Atbildēt
EEdgars no Ministrijas
nezinu par tiem garīgajiem traucējumiem, bet kad redzu Jundzes foto, uzreiz iedomājos viņu kailu, ģērbtu tikai tauriņā, un es viņu kaislīgi iegūstu visos caurumiņos:))***...mmmmmm...
8.aprīlis 2016, 16:00 Atbildēt
nneuztraucies, tev tie traucējumi ir !!
!!
8.aprīlis 2016, 20:30 Atbildēt
ooficiālajiem datiem par tiem psih-ņenormaļņijiem galīgi nevar ticēt !
tur ieskaitīti tie, kuri caur psiheni šmauca prom no krievu armijas bet nav ieskaitīti "agresīvie braucēji", nenoķertie dzimumnoziedznieki un narkotiku lietotāji.
Fiļkina gramota, kā teica zināmajā kinofilmā.
8.aprīlis 2016, 20:27 Atbildēt
CCillerguts
tu neko nesaproti, dumjais radījum, - žīdeļu un zviedreļu augļojošie mēsli zog visā Baltijā !
8.aprīlis 2016, 21:27 Atbildēt
oopis no laukiem
Sadarbosies ar PB un gaidīs brīnumus,bet brīnumu nebūs,ja pašiem nebūs prāta. Kā palīdzēt uzņēmējiem? Neatņemiet viņiem patērētāju!!! Patērētājs ir apkrauts ar 21 % PVN (apgrozijuma nodokli). Ja uzņēmēji tiek saudzēti un PVN valdība no uzņēmēja tikai uz laiku aizņemas un gada beigās PVN atmaksā,tad gala patērētājam neko neatdod,visu patur valdība. Mums nav pat samazināto PVN likmju pārtikai ,bērnu un citām pirmās nepieciešamības precēm. Un tieši šeit ir tā vieta,kur naudas/preču aprites loks nosprūst,tāpēc nav jēgas atbalstīt uzņēmējus,ja atņemam viņiem galveno peļņas gūšanas avotu - pirktspējīgu klientu. Ja paskatāmies uz PVN kā apgrozījuma nodokli,tad ir pilnīgi skaidrs,ka uzliekot šo nodokli uz Lafēra līknes, rādītājs atradīsies uz līknes krītošo, depresīvo daļu tuvu pamatnei,kas liecinās par to,ka būtiski samazinot PVN var ļoti strauji atbloķēt un pieaudzēt apgrozījuma masu,kas būtu vislabākā palīdzība Latvijas ražotājiem,nabadzībā iedzītajiem iedzīvotājiem un valdībai tas neizmaksātu neko,jo līdz ar apgrozījuma masu pieaugtu arī nodokļu ieņēmumi un samazinātos ēnu ekonomika.
Lielākā daļa iedzīvotāju ir apvienojušies ģimenēs,tātad - mājsaimniecībās, kas pēc būtības ir ekonomiskas struktūras un kā gala patērētājas arī PVN maksātājas ,tad,lūdzu,varas dāmas un kungi, gada beigās atmaksājiet PVN mājsaimniecībām,kā PVN maksātājām,vai ļaunākā gadījumā, nosakiet samazinātās PVN likmes iepriekšminētajās preču pozīcijās!
Profesors Brīvers izteica tādu domu,ka pastāv uzskats,ka Latvijā ekonomistu saražots par daudz,bet tajā pašā laikā nav iespējams atrast ekonomistu-analītiķi,kas visu aplamo nodokļu politikas sistēmu spētu redzēt kopsakarībās, un atliek tikai viņam piekrist. Mums ir tādi ministri kā ekonomikas "ministrs" Ašerādena kungs,kurš par ekonomikas ministrijas galveno mērķi izvirzījis iestāšanos OECD organizācijā,un atkal varēs gaidīt ārvalstu investorus un snaust uz iestāšanās OEDD "panākumu" lauriem,bet otrs vienotības - šoreiz izglītības "ministrs" Šadurskis, par galveno savas ministrijas mērķi izvirzījis mācību gada pagarināšanu?! ! Nu ,kurš uzdrošināsies teikt,ka viņi neko nedara un metīs pirmo akmeni uz šiem "strādīgajiem" ministriem?
9.aprīlis 2016, 13:22 Atbildēt
MMadris
Runājot par psihiskām novirzēm, man gan liekas, ka slimo ir krietni vairāk. Tepat komentāros ir tikai 2-4 komentāri, kur redzams, ka autors ir vesels.
9.aprīlis 2016, 15:56 Atbildēt
MMadris
starp citu, man patīk šad tad uzvilkt sieviešu tīkliņzeķes un dejot "mazo gulbīsu deju". ...gygygygy
9.aprīlis 2016, 16:53 Atbildēt
TTiešām
Kā nopirkt to pašu maizīti,kura Latvijā ir aplikta nevis ar 6% PVN likmi,kā Briselē,Māstrihtā un Lisabonā,bet gan ar 21% PVN likmi,kas ir 3,5 reizes augstāka! tikai algas un pensijas gan ir daudzkārt zemākas!! Un jebkuras saslimšanas gadījumā pat slimokases-kā Briselē,Igaunijā un Lietuvā nepalīdzēs!
9.aprīlis 2016, 23:19 Atbildēt
GGarīgā neveseluma pazīmes
"stāsta, ka bijuši spiesti ņemt ātro kredītu, lai samaksātu gāzes parādu"
"gadiem neizkāpj no overdrafta (..) bez piešprices no malas izdzīvot nav iespējams."
10.aprīlis 2016, 10:00 Atbildēt
ccauna
Normāls raksts.Varēja vēl uzrakstīt,ka augšās liek kabatā naudu,respektīvi zog,lai tā nodokļu politika šeit būtu tāda.Rietumiem tacu vairāk vajag ražot un konkurence nav vajadzīga.Tapēc jau tos vietējos-mūs,vajag turēt īsā pavadā,kuru mūsu 100 kretīniem izsnieguši uzņēmigi rietumu biznesmeņi:D.Un šitie lopi zog un pajāt viņiem uz tautu un valsti.
11.aprīlis 2016, 11:30 Atbildēt
TTroll
Ja raksta AUTORS labāk painformētos, tad atklātu, ka līdzīgs stāvoklis bija arī 30-o gadu krīzes laikā. Bet 15. maija apvērsums bija pagrieziena punkts - K.Ulmanis nevienu neapbēra ar 7 tonnām zelta, bet deva tautai ticību viņas pašas spēkiem, ticību valstij, radīja tautas vienotības ideju. Sākās saimnieciskā un kultūras augšupeja, Latvija izvirzījās daudzviet Eiropas priekšgalā. (Un neko nedod atrunas par toreizējo krīzes pārvarēšanu visā Eiropā, - tad jājautā: kāpēc tas neattiecās uz kaimiņvalstīm, kāpēc leiši un poļi meklēja darbu Latvijā - tieši kā mēs tagad īrijās un anglijās?)
Ticība savai valstij - tieši to nespēj tautai dot mūsu 4.maija vadītāji.
12.aprīlis 2016, 12:30 Atbildēt
SSVF ekspertu grupa
jā, zviedreļu un žīdeļu augļojošie mēsli zog, tas ir fakts.
12.aprīlis 2016, 18:33 Atbildēt
NNieva
Kurš aprot šo gramatisko murgu: "Pirms Lieldienām nenoliedzamā ekonomikas veiksmes stāsta – Latvijas – masu medijos pazibēja vēsts par Veselības ministrijas ziņojumu, kas tapis, izvērtējot pamatnostādņu Iedzīvotāju garīgās veselības uzlabošana 2009.–2014. gadā plāna īstenošanu."??? Iemācies rakstīt, Jundze!
12.aprīlis 2016, 21:17 Atbildēt
OOme
Ja vel neilgi mani intreseja notikumi musu Valsti ,tad sobrid tas kas notiek neintrese vispar ar solijumiem ,cenu paaugstinasanu aplikt visu ko var ar kadu nodokli lai valstij butu nauda budzeta valsts ekanomika neklus labaka.Ministriem un Valsts ieredniem tika paaugstinatas algas ,jo redziet vini busot ieintreseti stradat labak ,bet vel to neizjutam.Mani intrese viens jautajums ka viens parasts ierednis var klut par miljonaru dazu gadu laika un ka dazu veikalu ipasnieki kuru gramatvedibu vada bijusie VIDdarbinieki ir sanemusiPVN atmaksa dazu gadu laika domaju ka miljonus piem mebelu veikals Cetras istabas ir iegadati Valmieras pasvaldibu izsoles dzivokli kas pardoti par augstam cenam ,nebutu jau nekadu pretenziju ja ta varetu visi un tad nu valsts augsakas amatpersonas brinas ka tad ta pasi jau visu to veicina jo 10 procenti no darijuma summas paliek valsts ieredniem.
13.aprīlis 2016, 8:45 Atbildēt
DDuDū
..iedzīvotājs ar psihiskiem un uzvedības traucējumiem Latvijā ir tāds, kurš atsakās bez ierunām pakārtoties valsts varai, kura vairāk ir ņēmēja kā devēja. Lūk, tur tad arī slēpjas tie "uzvedības traucējumi"
13.aprīlis 2016, 14:29 Atbildēt
SSanSei
Varu tikai liecināt to, ka meitai, vidusskolniecei, kam mācības skolā ir ar mūzikas novirzienu un tika novērotas pārslodzes, uzradās šādi tādi "neizskaidrojami" veselības traucējumi, kam ārsti piedēvēja veģetatīvās distonijas sindromu. Meita sastresojās, kas tas par zvēru, bet draugi to mierināja - tas esot gandrīz vai katram bērnam, mums arī. Tie ir tie, kas streso par nekvalitatīvajiem sadzīves apstākļiem Latvijā un kam politiķi taisās pierakstīt PSIHISKĀS NEPAKLAUSĪBAS traucējumus
13.aprīlis 2016, 16:30 Atbildēt