Komentāri / Optimizācija kā murgs
 

19 komentāri

ssubjektīvi
Var piekrist, bet šeit ir pāris dažādu tēmu. Lattelecom nav izpildījis solījumu un nav ieviesis sakarus visā Latvijā, bet ir mobilo sakaru operatori, kuru pārklājums ir apsveicams, tā kā ar sakariem nevajadzētu būt pārāk lielām problēmām. Par biblioteku optimizēšanu, jeb slēgšanu, gan vajadzētu informāciju, cik liels iedzīvotāju skaits tās apmeklē un ja apmeklē , tad to slēgšana tiešām ir noziegums.
9.marts, 16:15 Atbildēt
PPaldies
Paldies par pragmātisku komentu.
Nezinu visas nianses, bet par dažām bibliotēkām: runa nevis par SLĒGŠANU, bet par pāreju uz izsniegšanas punktu statusu (vai kā tur pareizi). Bibliotēkas paliek, bet samazināts darba laiks un grāmatas tiek pievestas pēc pasūtījuma no centrālajām bibliotēkām.
Tā ka nav tik traki.
12.marts, 9:57 Atbildēt
SSociums
Diktatori Veselības ministrijā teic, ka tā vajagot: Tā jums vajag!
9.marts, 17:34 Atbildēt
AAnita
Bibliotēku slēgšana ir noziegums un punkts. Optimizētājiem vajadzētu izkāpt no savas komforta zonas un padomāt, ka IR cilvēki, kuri grib lasīt, bet nevar atļauties nopirkt grāmatas. Vai arī pat gribot to izdarīt, nevar, jo nav kur, lai sataupīto naudu nevajadzētu iztērēt par ceļu līdz veikalam. Likvidēt bibliotēku ir tas pats, kas izslēgt gaismu un tad brīnīties, ka Latvijā ir tikai daži gaiši punkti(lielās pilsētas), kamēr pārējais grimst izmiršanas tumsā.
9.marts, 19:11 Atbildēt
IInta
"Esi4et kā bērni!"- tā Bībele. papa brauc pie savām kādām tur ap 499999 savām "avīm" ciemos....
Pārējiem t.s. kristiešiem jāgaida Lutera pārstāvja atbraukšana....
Ko vēl vajag?
:(?
:(?
9.marts, 19:22 Atbildēt
EEs
nav jau runa tikai par bibliotēkām.Mūsu padumjā valdība jau nepārtraukti likvidē arī mazās lauku skolas,neskatoties uz to,ka ārpus pilsētām skolas veic arī kultūras centra funkciju.Turpretī,piem.Somijā lauku reģionos ir skolas,ja arī klasē mācās pāris bērnu,ziemā ceļi iztīrīti par pašvaldības līdzekļiem līdz tālākajai lauku sētai,elektrolīnija pievilkta-ne jau par patērētāja naudu utt.Viss vienkārši-Somijā valsts vara aizstāv šīs valsts iedzīvotāju vajadzības,bet LV valsts vara aizstāv savas nepiepildāmās rīkles.
9.marts, 19:50 Atbildēt
KKvadrāts
Labs padoms auseklīšu revoļūcijas seku aprakstītājiem jundzēniem: "Šodien inteliģence sabiedrībai varētu vairāk skaidrot, kas ir demokrātija mūsdienās, kādi ir tās mehānismi, kas par ko atbild. Otrkārt, inteliģencei vajadzētu celt sabiedrības pašapziņu." Alberts Bels, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Tautas frontes muzeja nodaļā sadarbībā ar Konrāda Adenauera fondu notikušajā diskusijā "Kultūras elites loma pārmaiņu procesos. Radošo savienību plēnumam – 30". Ko un kā toreiz gribēja panākt radošā inteliģence, un kas tagad tai būtu jādara?
9.marts, 20:31 Atbildēt
nnaudu galda, ģermāneļu mīžas
adenauers bija netīra cūka, lopisks vācu nacisteļu zemcilvēks.
11.marts, 21:36 Atbildēt
ĀĀm
Toties mums ir nauda ko davinat griekijas pensionariem lai tie varetu pusdienot restoranos
10.marts, 3:55 Atbildēt
NNja
Jundze, ar visām pretenzijām uz Puzi. Laimīgu taciņu.
10.marts, 9:00 Atbildēt
NNejēga
Pārsteidzoši, ka OPTIMIZĀCIJAI nav iespējams atrast vārdu latviešu valodā! Mums tiešām ir galīgi nabadzīga, nepilnīga, neizteiksmīga valoda. Pat latvijas simtgadē nespējam valodu kopt un attīstīt.Lai tev vieglas smiltis, valodiņ!
10.marts, 16:17 Atbildēt
nnu nu
Galvenie darbības vārdi: likvidēt, aizliegt,sodīt - "demokrātijas" pamatelementi
10.marts, 18:01 Atbildēt
UUpmalis
Pamataa tie ir ekonomisti - cipargalvas, kas censas sabiedriibu paarveerst par trulu darbaspeeku. Nav viniem vajadziigi rakstnieki un dzejnieki, jo tas neesot ekomomiski izdeviigi.
11.marts, 17:30 Atbildēt
GGudrinieks
Zheel ka graamatas jaasuuta krievu un aglu valodaas no aarzemeem jo latviski nav tulkotas un netiks tulkotas. Tas ir tragiskaak par biblioteeku sllegshanu
11.marts, 18:31 Atbildēt
llol
nu ja tu veelies lasiit mazliet specializeetaaku literatuuru tad sen laik paariet uz anglu valodas graamataam... vienk lv val nekad nebuus taas graamatas.... tulko tikai loti mazu %.... tas vienk ir passaprotami...
11.marts, 23:48 Atbildēt
IIve
Drīzāk kaitniekus vajadzētu ne likvidēt bet neitralizēt un piešķirt LV ienaidnieku statusu!
12.marts, 1:34 Atbildēt
LLoL
Mēs varam aizslēgt kādu bezjēdzīgu muzeju vai nefinansēt tik daudz kordiriģentu, samazināt finansējumu Rīgas teātriem, bet bibliotēku tīklam ir jābūt! Tas ir tāpat kā sabiedriskais transports un ceļi. Minimums, kas jāuztur pa visu valsti, lai mēs varētu saukties par valsti.
12.marts, 14:14 Atbildēt
ssen
bija skaidrs, ka bibliotēku akreditācija ar to arī beigsies! Ir daudz zemūdens akmeņu par kuriem te netiek runāts un netiks, jo tas ir dadzis Kultūras ministrijas acī, vajadzēja laicīgi domāt, par to, kas notiks, kad tā saucamie Bila Geitsa labumi beigsies, bet nedomā, visu uzveļ pašvaldībām. Vajag BIIS Alise, bet cik viņa maksā? Un tad cilvēki saka: nav jaunu grāmatu, bet grāmatu un preses cenas aug, komunālie aug: gāze, elektrība un malka arī nav lēta, datori nokalpo savu laiku un kas tām pašvaldībām atliek? Tas ir tikai loģisks valstiski radīts iznākums...Tāpat tā piespiedu mācīšanās bibliotekāriem un tagad varat būt brīvi, jo 2020. gads ir tepat! Varbūt uz 100-gadi KM jātaisa akcija glābjam bibliotēkas un "bezjēdzīgos vārtos" ieguldītus līdzekļus novirza tur!
18.marts, 18:15 Atbildēt
IIeva
Biblioteka un kulturas nams laukos ir visnepieciesamakie!!!!!Kur tad izprintet lidmasinas biletes????
8.jūlijs, 14:19 Atbildēt