Komentāri / Pārspēsim britus ar savu referendumu
 

5 komentāri

ppieteiksim britiem karu
nekur viņi no Latvijas tālu netiks...nāksies vien pievienoties
19.jūnijs 2019, 8:39 Atbildēt
RReplika
Jautājums ar atbilžu variantiem varētu būt šāds:
Vai tu arī turpmāk gribi nesaņemt pilnā mērā tev pienākošos pašvaldības pakalpojumus un turpināt uzturēt ar saviem nodokļiem priekšsēdētāju un viņa ģimeni/pietuvinātos?
Jā. Nē.
19.jūnijs 2019, 10:25 Atbildēt
oopis no laukiem
Izlasīju par Ķirsona Lido ēdnīcu ķibelēm Vācijā,kurās galvenās problēmas rada algu milzīgās atšķirības un Lido vadības personāla verdziskā attieksme pret saviem darbiniekiem. Te kā uz delnas redzama divu nesaderīgu "pasauļu" sadursme un tad rodas jautājums - kā Latvija tika vienotās eirovalūtas valūtas zonā un ko viņa ar to ir ieguvusi? Vispirms jau jāatzīmē,ka tas notika BEZ REFERENDUMA un ar vērienīga politiskā spiediena palīdzību,pilnībā ignorējot jebkādas ekonomiskās un loģiskās sakarības,kā rezultātā Latvija joprojām dzīvo vadāmā haosa atmosfērā. Lai Latvija kā līdzvērtīga valsts ieietu vienotajā eirozonā,tad Latvijas ekonomikai bija jāiziet caur monetāro "slūžu kameru" kaskādi,taču tas nenotika un valdošie liberālanarhisti mūs nesagatavotus, varmācīgi iestūma eirozonā. Un tagad tās milzīgās atšķirības kā adata no siena kaudzes lien ārā un neļauj mums normāli attīstīties. Ja Vācijā zāles pārzinis par 16 eiro stundā negrib strādāt,jo apkopējs saņem 13 līdz 15 eiro stundā,tad Latvijā darba ņēmējs ir laimīgs,.ja var saņemt 3 līdz 4 eiro stundā,bet .......abas šīs valstis atrodas vienotā eirozonā! Kā tas iespējams?
19.jūnijs 2019, 10:37 Atbildēt
IInta
"Laaciisha" - polju zhiida Dombrovska padeviigaa Borozu (tagad Goldman Sachs co top personaazhs) "veertiigo noraadijumu" izpildee un dubultpilsoni Karinjsh jau arii pazinoja, ka buushot Latvija tur kaadaa top astotniekaa. Taalaak skat. P. Roziisha "Cepli"... par to mantojumu, ja reiz nu jau albaanjus un turkus ar visu valsti EU iekshaa vajag - nav laikam pietiekami daudz to, kas t.s. "beegljiem" pabalstus un EU topam un bij darbiniekiem taas superpensijas maksaas.
19.jūnijs 2019, 12:28 Atbildēt
IInta
"Līdzība starp vēlēšanām un referendumu arī tāda, ka ne vienu, ne otru procedūru neatļautos lietot, ja ar tās palīdzību kaut ko varētu mainīt." (Citaats iz texta.)
Paldies par atgaadinaato senoa atzinju jaunaas skanjaas!
:))
19.jūnijs 2019, 12:22 Atbildēt