Komentāri / Visu valsts budžetu ierēdņu algām!
 

48 komentāri

FFēlis
MAUKAS!
4.jūnijs, 8:38 Atbildēt
OOxygirl
Jo mazāk zin jo vieglāk dzīvot un manipulēt.
4.jūnijs, 8:43 Atbildēt
bbet protams ka tā
piemēram tu taču nezini , ka puse budžeta tiek iztērēta pensijām .

puese !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tev liekas , ka ierēdņu algām ? vai ne ?
4.jūnijs, 9:26 Atbildēt
ssisenis
Kāda jēga šajā valstī maksāt nodokļus, ja to tērēšana un valsts izlaupīšana ir slepens pasākums. Ja tauta nezin savas nodokļos nomaksātās naudas izlietojumu, tad tas tikai veicina ēnu ekonomiku un aplokšņu algas. Ja valsts var atļauties pat izzagt pensiju fondu (Kalvītis- Bērziņš), tad perspektīvas šādai valstij es neredzu, tai ir jāiznīkst.
4.jūnijs, 8:48 Atbildēt
bbla bla bla
vispār valsts pārvalde tērē ap 3% no budžeta , bet tu te gaudo , it kā tie būtu 103 %
4.jūnijs, 9:27 Atbildēt
VVaskins
Kādi vēl 3%, ēzeli?!
4.jūnijs, 21:05 Atbildēt
EESMAIJA
jā, un kur paliek nemitīgā klaigāšana - mēs par atklātību, mēs par caurspīdību... kam par godu no šiem pašiem solītājiem tika pieņemts likums par slepenību. Bez kārtējās lobēšanas diez vai kas tāds notiktu un diez vai ar godīgiem nolūkiem...
4.jūnijs, 14:27 Atbildēt
PPilsonis
Varbūt reģistrēt savu uzņēmumu Igaunijā? Nav jau pamata barot liekēžus, kas par iedotajiem Eiropas fondu miljardiem pat normālus autoceļus valstī 20 gadu laikā nav uzbūvējuši. Izdarāms stundas laikā, un elektroniski. Arī Igaunijas rezidenta statusu var nokārtot elektroniski, un deklarēt ienākumus un maksāt nodokļus tikai tur. Medicīna Latvijā tāpat jau ir maksas, skolas sačakarētas nebeidzamos eksperimentos, lielākā daļa autoceļi sabrukuši, policija, tiesas un prokuratūra aktīvi strādā tikai uz konkurentu “pasūtījumiem”.... Nav ko barot augstprātīgo, tupo un arvien alkatīgāko ierēdņu šķiru, kura, notērējusi Eiropas fondus, valstī ievieš totālu algu slepenību, laikam jau plānojot ka turpmāk varēs zagt un uzdzīvot tikai no vietējo nodokļu maksātāju naudas. Šādi kleptokrāti jāsoda. Ar naudas un līdz ar to varas atņemšanu.
4.jūnijs, 8:59 Atbildēt
nnepilsonis
igaunijā liekēži naudu dabū no naudas koka ?

tev ekonomiku runcis Bazilio un lapsa Alīse mācīja ?
4.jūnijs, 9:28 Atbildēt
ttev gan
godmann mācīja :))
4.jūnijs, 14:24 Atbildēt
SShadowVoice
Jā, sen esmu to izdarījis un būtisku biznesa daļu pārcēlu uz Igauniju.
Administratīvās izmaksas savas 3-4 REIZES mazākas, sadarbība ar nodokļu administrāciju un valsts iestādēm tuvu ideālam. Katrā ziņā pēc Latvijas reālijām saskarsme ar Igaunijas valsts iestādēm ir pilnīga laime un pasaka.
4.jūnijs, 14:33 Atbildēt
ppepe
Tāpēc jau lielākā tautas daļa neatbalsta valdību un uzskata to par ienaidnieci, kaut gan mūs cenšas pārliecināt ,ka mūsu lielākie ienaidnieki ir kaimiņi!
4.jūnijs, 8:59 Atbildēt
FFēlis
Bet ir jau ar. Diez vai Tu uzgavilētu pēc kāda rašā pavadīta gadiņa.
4.jūnijs, 9:01 Atbildēt
MMēs esam lieli mēs esam vareni
Algu pielikumu amatpersonām+pašvaldību reformu,steidzamai vadības nomaiņai,uz pensiju un obligātās veselības apdrošināšanas rēķina,saglabājot 4,2 reizes augstāku,nekā Polijā,nodokli luksusa precei-maizei! Minimālā pensija nav pārskatīta divpadsmit gadus? Eiropas komisija jau septiņus gadus savos ziņojumos Latvijai atgādina par nepietiekamām algām un pensijām? Lai pagaida vēl!!
4.jūnijs, 9:13 Atbildēt
PPūpoliņš
Un kāds vel teiks ka šī valsts ir izdevusies ,dienaszaglis dienaszagļa gala , korumpants korumpanta galā , idarasts idarasta galā ...
4.jūnijs, 9:23 Atbildēt
ees teikšu gan
jo , atšķirībā no tevis , es zinu , ka puse budzēta aiziet pensijām
1/3 no atlikušā budžeta aiziet budzētnieku algām - dakteri , skolotāji , pažarnieki un poliči.
piemēram ministrijām iedalītā nauda sadalās vēl saprotamāk - vismaz 85 % ministriju naudas aiziet to pašu skolotāju vai mediķu algās .
4.jūnijs, 9:31 Atbildēt
ppensis parastais
atšķirībā no tevis,zinu,ka saule tevi stingri pārkarsējusi un,ja 1/2 budžets no 9.miljardiem tiktu pensionāriem,te nebūtu neviena penša,tie visi atpūstos Maiami vai Spānijas pludmalēs.Idiotismam laikam nav robežas .....
5.jūnijs, 8:43 Atbildēt
ggans gana
ej ganos zosis ganīt, teicēj! Ciparus un linku parādi, meli!
4.jūnijs, 9:42 Atbildēt
EESMAIJA
Un tādēļ, lai tu uz to negrieztu vērību, dienas kārtībā ir pabāzta Rīgas Dome, kur uz varu gaida tādi paši šeptmaņi, par kuriem tagad tiek diskutēts.
4.jūnijs, 14:31 Atbildēt
PPVN pārtikai jāpalielina
Pašreizējos ekonomiskajos apstākļos jādomā par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes pārtikai palielināšanu,nevis samazināšanu,intervijā laikrakstam "Biznes&Baltija" norāda ekonomikas ministrs Kaspars Gerhards (TB/LNNK).
Skat."Gerhards: Jādomā par PVN likmes pārtikai palielināšanu,nevis samazināšanu",LETA,13.februāris (2008) 12:47
4.jūnijs, 9:34 Atbildēt
TTo Es teikšu gan
Tā kā vienīgi Latvijā joprojām nav atsevišķa pensiju fonda,no šīs "budžeta puses",jeb tā saucamā sociālā budžeta tiek maksāti arī pabalsti invalīdiem kopš dzimšanas,dzimšanas un miršanas pabalsti,pabalsti černobiļiešiem,izdienas pensijas utt.,kas būtu jāmaksā no valsts budžeta.No šā paša sociālā budžeta ir iespējams pat novirzīt,bez Saeimas lēmuma,uz neatdošanu,veselu miljardu "citiem mēŗķiem",pat,līdz pat šodienai,nepaskaidrojot-kādiem tieši! Tā kā"stāsti manīm Daugaviņa...".
4.jūnijs, 9:46 Atbildēt
LLatvijā nav pensiju fonda
"Latvijā nav pensiju fonda.To aizstāj budžetā ieskaitītaas sociālās apdrošināsanas iemaksas.Tādēļ pastāv viedoklis,ka katru pensionāru baro divi darba ņēmēji.Būdama labklājības ministre,Viņķeles kundze uzrunājot pensionārus pilnībā nopietni teikusi,ka viņiem ir jābūt pateicīgiem par pensijas saņemšanu.Kā pensija tiek aprēķināta un sadalīta-tas ir ierēdņu ziņā.Neviena nepārbaudīta un nekontrolēta sarežģīta sistēma-kaut kādi uzkrājumu kapitāli,koeficienti,un rezultātā vairums strādājošo to nesaprot.Atsauces uz to,ka ir algoritms un ka ikviens datorā var redzēt un pārbaudīt,ir veselā saprāta izsmiekls."
Skat."Ir nepieciešams pilntiesīgs likums par pensijām",Iļja Gerčikovs,nra.lv,15.februāris 2018.
4.jūnijs, 10:06 Atbildēt
PPensijas ievērojami jāpalielin
"Latvijai būtu nepieciešams IEVĒROJAMI palielināt minimālo pensiju apjomu un izmantot tādus pašus indeksācijas noteikumus kā nosacīto noteikto iemaksu pensiju shēmā,tādējādi samazinot veco ļaužu nabadzību un pensiju nevienlīdzību,teikts Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) izvērtējumā par Latvijas pensiju sistēmu. OECD norāda,ka šobrīd ir ievērojamas iespējas palielināt pamata pensijas līmeni no pašreizējā līmeņa,kas veido 8% no vidējā atalgojuma,līdz OECD vidējam līmenim aptuveni 20% apmērā." Skat."OECD secina:Latvijai vajag lielākas pensijas",nra.lv,2018.gada 7.marts.
4.jūnijs, 10:26 Atbildēt
AABC
Vakar piespiedu kārtā ''brīvprātīgi'' pabiju VIDā ... paliku parādā? apmēram 30 eiro. Laikam manis iemaksātā ''galvasnauda'' iepeldēs kādam ierēdnim viņa maciņā ... dziļš verdzisks paklanīšanās veids D.Reizniecei-Ozolas kundzei! ''Algas reforma'' visdrīzāk paredzēta ierēdņu labturībai, bet es kā atbalstītājs viņu labklājībai.
4.jūnijs, 10:37 Atbildēt
ppetriot
Kļūstu arvien lielāks šīs valsts Patriots!!!
4.jūnijs, 11:03 Atbildēt
ppriekš tam
Dievs ir izgudrojis godmannus, lai tu, strādājot
10-14 stundas dienā, vēl paliec parādā liekēžu bezizmēra kabatām...
Priecājies, debesīs labāki būs !
4.jūnijs, 14:42 Atbildēt
AAtkārtoti jo NRA nepatīk
'Jaunā Vienotība",JĀNIS REIRS:"Minimālās pensijas apmērs noteikti jāpalielina,taču tam nevajadzētu izmantot sociālā budžeta uzkrājumus.Jāmeklē mehānisms,kā izmaksāt cilvēkam pensiju,viņa veikto iemaksu apmērā,bet lai nodrošinātu minimālās pensijas apmēru,no valsts budžeta būtu jāsedz starpība.Pensijai jābūt tādai,lai seniors varētu dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi.Maksimālā pensijas apmēra noteikšanu pašlaik nevērtējam,jo veicot lielas iemaksas,pretim saņemot samazinātu pensiju,var tikt mazināta motivācija pilnvērtīgi piedalīties sistēmā."
4.jūnijs, 11:25 Atbildēt
AAP un ZZS par
"Attīstībai/Par",ILZE VIŅĶELE:"Minimālāpensija ir nekavējoties jāpalielina no 65 līdz 100 eiro,četru gadu laikā-līdz 130 eiro."
Zaļo un zemnieku savienība,MĀRIS KUČINSKIS:"Sociālo programmu apjoma pieaugumam jābūt atbilstoši ekonomiskajai situācijai valstī.Jāīsteno pensiju sistēmas izvērtēšana vidējā un ilgtermiņā,nodrošinot sistēmas ilgtspēju un stabilitāti.Tāpat jānodrošina pakāpeniska pensiju palielināšana personām ar lielu darba stāžu."
4.jūnijs, 11:37 Atbildēt
KKPV.LV un NA ir par
KPV.LV,IVETA BEHNENA-BĒKENA:"Minimālai pensijai Latvijā ir jābūt iztikas minimuma līmenī.Ir jāpārskata pensijas sistēmas aprēķināšanas kārtība,mantošanas kārtība,kā arī jāveicina sabiedrības informētība,palīdzot ilgtermiņā plānot savas finanses.Maksimālā pensija nevar pārsniegt Ministru prezidenta algu."
Nacionālā apvienība,IMANTS PARĀDNIEKS:"Minimālā pensija ir jānosaka par katru darba stāža gadu un tai ir jābūt vismaz 8 eiro par katru gadu,tā lai pensionāra,kuram ir 25 gadu stāžs pensija būtu lielāka par valsts noteikto minimālā ienākuma apjomu,kas šobrīd veido 177 eiro."
4.jūnijs, 11:52 Atbildēt
PPēlis
Tikai kremlini izgāž savu žulti par Latvijas valsti. Latvija dinamiski attīstās un drīz mums dzīves līmenis būs kā Skandināvijā. Skauģiem tas nepatīk, labāk tie čīkst, nekā strādā.
4.jūnijs, 11:57 Atbildēt
iizbeidz
kurv.a ņirgāties par tautu !!!
4.jūnijs, 14:44 Atbildēt
JJKP un Saskaņa ir par
Jaunā konservatīvā partija,JURIS JURAŠS:"Minimālai pensijai jāvūt 200 eiro un ar ikgadēju indeksāciju vismaz 5% apmērā."
Saskaņa,ANDREJS KLEMENTJEVS: "Minimālajai pensijai ir jābūt vismaz minimālās iztikas groza apmērā".
4.jūnijs, 12:02 Atbildēt
kkalkulatos
tātad pēc 7 gadiem jau 400 ?
4.jūnijs, 12:08 Atbildēt
jja gribēsi
varēsi saņemt citu cīparu, teiksim, 40 ! :)
4.jūnijs, 14:49 Atbildēt
LLudis
Skaļš paziņojums, bez jebkāda seguma. Ierēdņu algas jau nenosaka ieņēmumu ikmēneša publiskošana, vai iesniegto deklarāciju glabāšanas termiņa samazināšana. Atalgojumu nosaka atsevišķs likums, kurš visiem brīvi pieejams. Tiek mulsināti cilvēku prāti, pasniedzot selektīvi izvēlētu informāciju.
4.jūnijs, 12:05 Atbildēt
jjevreiskaja šutka
kā sapūderēt smadzenes lai cilvēks domātu, ka tas, kas ir slikts, ir labs !
4.jūnijs, 14:52 Atbildēt
PPret lielākām pensijām LRA
Latvijas reģionu apvienība,INGA BITE:"Diemžēl šobrīd valsts budžets nevar nodrošināt visiem senioriem garantētu naudas summu,kas nebūtu atkarīga no veiktajām iemaksām.Bet valsts saviem cilvēkiem var palīdzēt arī piedāvāt labiekārtotu dzīvesvietu,vienkopus vairākiem senioriem." -jeb kopmītni! Citiem vārdiem-kārtējo algas pielikumu no tā paša nabadzīgā budžeta amatpersonām,tajā skaitā Ingai Bitei,bet pensionāriem-tikai vietu nabagmājā!
Vai tāpēc šie šodienas pensionāri stāvēja uz barikādēm,lai savu dzīvi sāktu un beigtu kopmītnē??
4.jūnijs, 12:23 Atbildēt
aatbilde
Nabagmājā? Nabagmājā mēneša uzturēšanās maksa tuvojas tūkstotim.. Kurš to var atļauties?
4.jūnijs, 14:39 Atbildēt
ppar nabagmāju
"valsts" no katras kapeikas(!) atvelk nodoklī rubli(salīdzinājums!), tāpēc no tava tūkstoša netiek nenieka ne nabagiem, ne personālam, ne ar ko aizlāpīt cauro jumtu !
Toties ir apgrozījums, zicIKP un vēl atliek OIKam !
4.jūnijs, 15:02 Atbildēt