Komentāri / Staļina atrauga
 

24 komentāri

KKvadrāts
Ja auseklīši no vēstures nemācījās, tad vēsture kādu pārmācīja?Skujenieks: Tas arests un tālākais priekš manis bija pilnīgi negaidīts. Tāpat kā tas bija negaidīts visiem cilvēkiem, kas mani pazina. Tajā kampaņā arestēja atsevišķos sabiedrības slāņos un ne tos, kuri varētu būt, no sabiedrības viedokļa, visdrošākie kandidāti. Tā bija iebiedēšana.
Ar dzejnieku Knutu Skujenieku Salaspilī sarunājas Ieva Lešinska
“Redzi, ir tāda lieta…(Rīgas Laiks)
4.februāris, 0:11 Atbildēt
IInta
Ceļā laikam jau uz to pašu cionistu inspirēto globālistu NWO policejisko valsti...
"Sit savējos, lai citi baidās!"[- laikam tā sērija...
Paraugprāva, idritvaikociņ....
:(
4.februāris, 1:07 Atbildēt
LLogičeskijs
Bojā gājušai mantai (precēm) un izdemolētam īpašumam vienalga, vai sagāžas jumts tirdzniecības centrā vai uzbrūk sabiedrības interesēs.
4.februāris, 9:17 Atbildēt
ttālavas taurētājs
Cik atceros,tad jau toreiz varu sagrābušie mediji alegorijās aicināja uz šādām akcijām.Pat ASV ,,mājsaimniece,,unversitātes aulā aicināja,kā jānoslauka esošie politiķi,,mākoņos,,. Pie tiem tad arī vajadzētu vērsties-ak uzmeta! Nu tas citiem par brīdinājumu...
4.februāris, 9:22 Atbildēt
AAntiņš
Amīši mēģināja te nekārtības organizēt, kā Ukrainā, bet mēs jau krieviem neuzbrukām, tik vadoņiem no saeima mēģinājām un neveiksmīgi un kopā ar vietējiem krieviem, kas nebija amīšu plānos.
4.februāris, 9:57 Atbildēt
AAntiņš
Tie pantiņi ir izstrādāti pret nemieriem ieslodzījuma vietās. Tas mūsu kriminālkodeksos pazudis. Par nekārtībām ielās PSRS laikos deva "sutkas", par to neiestājās kriminālatbildība. Pat par galošu nolikšanu pie Ļeņina pieminekļa un pretpadomju aģitāciju tautiešus no Helsinki 86 grupas, pusgadu paturēja stūra mājas pagrabā un izlaida uz brīvām kājām.
4.februāris, 9:52 Atbildēt
ttikai nemuldi
Par nekārtībām ielās PSRS laikos šāva nost turpat uz ielas, bet tos ko noķēra šāva cietumos!
4.februāris, 20:59 Atbildēt
AAntiņš
Sen senos laikos,kad Latvijā bija sociālisms un tika celts komunisms, kad Latvija bija PSRS sastāvā, kā Latvijas PSR un juristus mācīja tikai LVU, tad bija arī "grāmatiņa", kas izskaidroja katru kriminālkodeksa pantu: Kad un kāpēc tas pieņemts un tieši kam piemērojams. Mūsu laikos šī grāmatiņa ir "nozaudēta" un mūsu tiesu sistēma nezina, pēc kā ko sodīt un ķeras pie tā, ko paši izdomā, jeb saņem zvanu "no augšas".
4.februāris, 10:14 Atbildēt
KKvadrāts
Oligarhi, kampēji un eirokrāti ar "iekšām" jūt apdraudējumus savai sistēmai, tāpēc kriminālpantiem garus skaidrojumus neraksta. Vēl daudziem labā atmiņā auseklīšu plosīšanās 1988. - 1991.g., kas noveda pie valsts sabrukuma. Demokrātija - tā nav anarhija. Laiks Avotiņa kungam pārlasīt Ļeņina "Valsts un revolūcija", beigt vaimanāt par notiekošo!
4.februāris, 10:22 Atbildēt
RRaimonds
"Tomēr acīs krīt tas, ka patlaban tagadējās LR Krimināllikuma sankcijas apakšējā robeža ir pat lielāka kā Staļina laiku likumi to noteica! Situācijā, kad kopējā tendence ir bijusi sankcijas mazināt..."
-----------
Nu ... tas ir tāpēc, ka kopš 1991 gada Latviju pārvalda faktiski kriminālas bandas ... dēvētas par partijām .... un pie varas esošie bandīti baidās no tautas protestiem ... tāpēc arī tagad ir tik drastiski panti par mēģinājumiem apšaubīt patreizējo bandītu/saeimas deputātu leģitimitāti ...
Te lielākā daļa saeimas deputātu smird pēc cietuma ... pat ar mūža ieslodzijumu. Par bandītismu pret savu tautu ... un citām tautām.
4.februāris, 14:11 Atbildēt
RRaimonds
Tagadējā Latvijas saeima - Staļina atrauga ... :)))
Labi teikts.
4.februāris, 14:14 Atbildēt
VValdis Freimantals
Stalins likvideja Rigas LATVIESU BIEDRIBU -1940. gada un 1993.gada 18.februara nakti to likvideja Latvijas komunistu banda, vini baidas no latviesu kulturas tradicijam! Baidas no aizliegtajiem 1938. gada RLB statutiem.

Tadel represijas!

Lasiet www Mosties, celies, strada!

Komunistu atraugas ik uz katra sola!
4.februāris, 15:05 Atbildēt
HHmmm
Latvijas Latviešu biedrībai ir bijusī krievu muižniecības un inteliģences pulcēšanās ēka - tagadējais Nacionālais teātris un vāciešu ēka - Operas nams. Labs mierinājums bez Māmuļas.
4.februāris, 19:59 Atbildēt
VValdis Freimantals
Paldies par informaciju!

Meginasu to izmantot. Vai latviesi to zin?

SVARIGI IR TO ZINAT VISIEM - LAI VARETU PIEDALITIES SAPULCES!
5.februāris, 0:56 Atbildēt
oolegs golovciks
Prettautiskaas un ciniskaas 4.maija ,,LV,, varneshiem ir par katru cenu vara jaasaglabaa. Un tur ljoti noder biedeejoshaas ,,Staljina atraugas,,. Iistaa tautas valstii lielaakaa dalja Saeimas deputaatu buutu aiz resteem
4.februāris, 16:38 Atbildēt
ggatis
''Jāpiebilst, ka saskaņā ar mūsdienu tiesiskas valsts izpratni kolektīvā vaina nav pieļaujama'',bet vai Krievijas olimpiskās komandas diskvalificēšana nav kolektīvā atbildība?
4.februāris, 16:54 Atbildēt
((*****)
Vāji, metr! Pat ļoti vāji.
4.februāris, 17:15 Atbildēt
IInta
Ja uzspiedīs vēl to Stambulas murgu arī, variet jau savlaicīgi gatavoties arī vēl citiem tiesu darbiem.
TE VVF "mītnes zemē" dzīvojošo pieredze:
youtu.be/qMkdHcaRwkw
4.februāris, 23:33 Atbildēt
aataol
tevi iebāza aiz restēm sava stulbuma pēc, ne jau tāpēc, ka piedalījies demolēšanā. Tev vienkārši prāts bija par īsu aizvilkt savu pakaļu līdz policijas iecirknim atzīmēties. Nav ko tēlot te tagad baigo politieslodzīto.
5.februāris, 20:28 Atbildēt
JJēzups
Kas atdeva Abreni Krievijai, jāpiemēro pants: atraut no Latvijas kādu viņas teritorijas daļu,
sodāms:
ar spaidu darbiem uz visu mūžu vai uz noteikti laiku.”
8.februāris, 8:53 Atbildēt
ĀĀzis Ajatols
Man patīk izbēguša noziedznieka Anša Ataola Bērziņa absolūtā nekaunība! Šis puisis ar pankūkām pakaļu neslauka. Viņš to vispār nemaz neslauka.
Jo var taču atraugāties! Gaisu maitā, bet fekāliju izmešu nav.
8.februāris, 16:00 Atbildēt
TTemps
"Teodosija".
9.februāris, 12:08 Atbildēt
aatrauga ir ir tavi draugi no maskačkas
kauns
11.februāris, 6:39 Atbildēt
vviks
Turies, puis, un lai ta Tevi nesalauž, un tad, kā teikts, iznāksi stiprāks. Ir jau izeja no cietums - tēvs varētu sākt dzejot par 4. maiju un tās vadoņiem, kas mūs iecēla saulītē, par nācijas māti VVF un tā, bet centies izturēt.
12.februāris, 9:45 Atbildēt