Komentāri / Prezidents Tramps pārāk zemu novērtē Huawei kapacitāti
 

9 komentāri

TTramps ilgi vairs nevaldīs
Un tieši varas rotācija ir tā ,kas nodroßina ASV lideribu .
Muļķi atnāk ,aiziet un viņu klūdas izlabo nākamā vara
26.augusts 2019, 13:29 Atbildēt
GGregs
Piekrītu, labs raksts. Mūsu valdfība ir pārāk ļengana, kas sevišķi izpaudās nepamatotajā ABLV bankas vajāšanā. Pierādīju arī līdz šim nav. Ir tikai plikas amerikāņu konkurentu apsūdzības, jo ABLV bija kļusvusi pārāk liela.
26.augusts 2019, 13:58 Atbildēt
lleo
Piekrītu ,ka pareizs ir apzīmējums "valdība ļengana" .Problēma ir šo cilvēku iedomā vadīt tikai ar instrukciju izpildes iespēju . Zems ir šo ļaužu kopējās izpratnes līmenis par mūsdienu ekonomisko kārtību un pārvaldību . Un ,protams, Latvijas mērogs ir ,diemžēl, "kapeika" .
26.augusts 2019, 14:34 Atbildēt
PPēteris
Huawei ne tikai daudz ražo un pārdod. Tur ir milzīga zinātniskā kapacitāte ar 800 matemātiķiem ,vairāk par simtu fiziķiem un ķīmiķiem. Un nule vakar lasīju rakstu kā Xuawei iedarbina G5 Ķīnā un ir apņēmies nodrošināt G5 darbību ap 2,5 tūksoš kilometru garā viņu superātrvilcienu maršutā .Tikai Āzijas tirgū firmai ir vismaz 3 miljardi potenciālo pircēju un domāt ,ka firmu apturēs ASV nevajadzētu.
26.augusts 2019, 14:28 Atbildēt
IInts
Vieni ir godīgi ,otri zog ,ko cienījamais prof tur putrojās
26.augusts 2019, 20:44 Atbildēt
mmeh
5G nepiedāvā tikai Huawei - tādu firmu kas piedāvā 5G ir cik uziet - 5G tiks ieviests citur ar vai bez ķīniešu firmām.
Par tālruņiem neviens nesatraucas vispār - es neesmu lietojis Huawei un manā pirkumu sarakstā no tālruņiem tas pat nav tuvu top10 no tālruņiem kas mani interesē.
ASV nevienu nesatrauc Huawei tehnoloģiskās iespējas vai cik daudz tālruņus tā spēj saražot. Sliktākajā gadījumā ASV var aizvērt tirgu Ķīnai un sākt jaunu tehnoloģisko auksto karu. Neviena Āfrika Indija un Āzija neatsver Rietumu tirgu - bez tam ne visām šīm valstīm ir mērķis nokļūt Ķīnas ietekmē - bet arī tās tiecas uz Rietumu tirgu. Ķīna viena pati neko tādu nevar pavilkt, jo tā ir naidā ar Japānu un arī Dienvidkoreju un reti kuram Ķīnas kaimiņam nav bijušas problēmas robežu jautājumos. Un tai ir daudz daudz reižu vieglāk pārvarēt nesaskaņas ar ASV kā ar kaimiņiem.

Ja ASV pieļauj iespēju muļķim tikt par prezidentu, tad ASV sistēma var arī nodrošināt šim muļķim atkārtotu ievēlēšanu. Sliktākais ir tas ka Latvijā nav gudrāku cilvēku un visi tāpat lēkā pakaļ pārējiem pasaulē - kas liek secināt ka pārējie nav ne tikai gudrāki bet pilnīgi stulbeņi, kas neizprot sakarības. Esiet konsekventi - vai nu ASV vēlēšanu sistēma strādā un tai nav ne vainas vai arī visi ievēlētie prezidenti ir vērtējami muļķu skalā un Tramps labo iepriekšējo muļķu - Obamas un Klintonu sastrādāto un viņi kā reiz daudz ko sastrādāja sliktu bet arī viņi nepārdeva ķīniešiem ASV ostas. Tramps šajā ziņā neko savādāku nedara arī priekš ASV interesēm. Kāpēc idiotiem ārpus ASV liekas ka ASV ir jādara kaut kas pretēji tās interesēm?
29.augusts 2019, 13:58 Atbildēt
PPirktspēja
:) Vatikāns arī.
30.augusts 2019, 19:55 Atbildēt
NNejēga
Capacity=tilpums,ietilpiba. Nedrāz valodu!
17.septembris 2019, 20:45 Atbildēt
mmautrusen
MooXi.net - lielisks projekts pieaugušajiem, kuri vēlas atrast seksa partneri
23.septembris 2019, 17:57 Atbildēt