Komentāri / Profesora Skudras maldu ceļi – Lembergs nav Zatlers
 

4 komentāri

TTālis
Salamājušies divi komunisti... man par to prieks!!!
13.jūnijs, 20:02 Atbildēt
llatvānijas zaķkāpostu hūtsmēslam
Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."
13.jūnijs, 21:44 Atbildēt
JJancis
Divi zābaki - pāris. Gan Lembergs, gan Zatlers ļoti mīl putleru.
14.jūnijs, 15:22 Atbildēt
LLIBERTĀRIETIS
tas Skudra VAR BŪT MANIS PĒC KAUT 5 REIZ KOMUNISTS --- un 3 reiz čekists --- PADOMJU SAVIENĪBĀ bija patiesībā ļoti gudra sistēma -- MUĻKI karjeru netaisīja -- pamat skolu eksāmeni jau pēc 8 klases sašķiroja ''pēc rangiem" -- iestājeksāmeni tehnikumos atkal sašķiroja -- iestājeksāmeni augstskolās vēl vairak sašķiroja tādi ..... KĀ SKUDRA BIJA-- un ir vēl šodien ĻOTI KOMPETENTI ĻAUTIŅI VISDAŽĀDĀKAJĀS JOMĀS ... ļoti reālistiski domājoši un jūtoši ....... Ideoloģija?? PSRS ideologija ka pīlei ūdens notecēja --- bet debilo nacionāl9istu agresīvā fallšā ideoloģija naturāli ieļauno -- gribas visus debilos nACIONĀLISTUS UN NEOPMARKSISTUS R4EDZĒT KARĀJAMIES zEM vANŠU TILTA -- {{VAI TĀ IR LABA IDEOLOGIJA KAS IEĻAUNO LABUS LATVIEŠUS ?? TĀ IR TAUTAS IENAIDNIEKU IDEOLOĢIJA -- TĀ IR LATVIEŠU IENAIDNIEKU IDEOLOĢIJA -- TĀ IR SŪDĪGA žĪDISMA melu ideoloģija kuru man mēģina iešmugulēt ka latvietību ))

MAN ABSOLŪTI NAV IEBILDUMU PRET ""SASKAŅU"' UN ""ZZS'' -- REĀLI DOMĀJOŠI ĻAUŽI AR ĻOTI REĀLU POLITIKU un var lepoties ar izdarītiem reāli vajadzīgiem darbiem----SASKAŅIEŠI un ZAĻZEMNIEKI sola olabus un vajadzīgus darbus darīt--- kamēr ""debilie nacionālisti"" un pēc marksisma smirdošie ""jaunie politiskie spēki"" ir vieni vienīgi morāli kropļi . rusofobi un padibeņu kūdītāji ---kas kā badainas cūkas kviecot ""valstsvalodā"" ļaužas PIE SILES --- objektīvi vērtējot VIŅI NEKO LABU NEPIEDĀVĀ (( "gāzīsim Nilu"' "" pārdosim Truksņa amata ķēdi un naudu izdalīsim "" ''Lembergam jāsez cietumā"" ''morāli kroplo valstsvalodas politiku"" utml figņu priekš pusdebilajiem un apstulbotajiem valstsvalodīgajiem aborigēniem viņu šaurajā nacionālajā cūkaplokā -- tajā LABIEM LATVIEŠIEM UN VIŅU GUDRAJIEM BĒRNIEM IR PAR ŠAURU))
........ ARĪ MAN NAV NEKAS PRET PUTINU UN PUTINA KRIEVIJU --- MANĀ -{{KATOĻA }}-- VĒRTĪBU SKALĀ PUTINS UN PUTINA KRIEVIJA IR GANDRĪZ PERFEKTA --- VISMAZ ĻOTI ADEKVĀTA,LOĢISKA UN CERĪGA -- ATDZIMSTOŠA IMPĒRIJA KURAI NU JAU TUVU 1200 GADIEM
18.jūnijs, 16:39 Atbildēt