Komentāri / Lemberga oponentu cirks
 

11 komentāri

ggoro
Piekrītu Lemberga kgam mūsu vara māk tikai tukši pļūtīt,ja ir pierādījumi,tad tiesai nevajadzētu ilgties desmitiem gadu.Lembergs nav balts un pūkains,un to zin arī viņa vēlētāji,bet labāk saimnieks savā pilsētā nevis kaut kāds pļūtītājs!
14.marts, 13:02 Atbildēt
KKā var
Kā var "tukši pļūtīt" - produkts, lai gan šķidrs bet ir.
14.marts, 13:28 Atbildēt
NNu re
No empīriskās pieredzes ir zināms, ka pirst iespējams vismaz četros veidos - pēc skaņas un smakas pazīmēm. Vadoties no simetrijas apsvērumiem, kā arī ievērojot Heizenberga nenoteiktības un viļņu-korpuskulu dualtātes principu,tukša pļūtīšana jau ir teorētiski paredzēta un var to novērot arī eksperimentā (gan rektāli, gan verbāli).
14.marts, 13:41 Atbildēt
MMV
TAD LEMBERGA GIMENEI TIEHEM PUSES-GLOBAL UN VENTBUNKERS NEKAS !!!!!!!!!!!!!!!!NEPIEDER UN NEVAR VINU TIESAS TUREET
14.marts, 13:39 Atbildēt
ggoro
Jūs lenberga kungs par nra krievfašistu troļļiem raimondu, grafists. uc runājiet? Jā, tur ir cirks par velti. Varbūt, ka nav par velti? Jūs neziniet?
14.marts, 14:13 Atbildēt
llatvānijas zaķkāpostu hūtsmēslojumam
Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."
14.marts, 14:13 Atbildēt
VViens Likums un viena Taisnība VISIEM!
LR “Krimināllikums”

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām.

144.pants. Korespondences un pa elektronisko sakaru tīkliem pārraidāmās informācijas noslēpuma pārkāpšana

(2) Par prettiesisku publiski nepieejamu datu pārraides vai signālu pārtveršanu elektronisko sakaru tīklos, kā arī par prettiesisku publiski nepieejamu elektromagnētisku datu iegūšanu no elektronisko sakaru tīkla, kurā atrodas šādi dati, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā vai otrajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

(3) Par personas datu apstrādes pārziņa vai operatora vai datu subjekta ietekmēšanu, pielietojot vardarbību vai draudus vai ļaunprātīgi izmantojot uzticību, vai ar viltu nolūkā veikt nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 (pieciem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 200 (divsimt) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

==============

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
14.marts, 14:15 Atbildēt
AAivars Lembergs
NRA es esmu kā piemineklis.
23.marts, 20:19 Atbildēt
vvēsturnieks
NRA ir Latvijas nacionālkomunistu laikraksts. Tiem, kas interesējas par avīzes vēsturi būtu jāzin, kā Cīņa vispirms pārtapa par Neatkarīgo Cīņu, tad par NRA. Latvijas cilvēkiem ir gluži vienalga, kas viņus apzog- nacionālkomunisti vai parastie komunisti.
26.marts, 20:47 Atbildēt
vvēsturnieks
NRA ir Latvijas nacionālkomunistu laikraksts. Tiem, kas interesējas par avīzes vēsturi būtu jāzin, kā Cīņa vispirms pārtapa par Neatkarīgo Cīņu, tad par NRA. Latvijas cilvēkiem ir gluži vienalga, kas viņus apzog- nacionālkomunisti vai parastie komunisti.
26.marts, 20:47 Atbildēt
KKārkli
'' Lembergs iedeva pa rīkli prokuroram "" - no oligarhu sarunām. Un ko prokurors ?
30.marts, 10:25 Atbildēt