26.nov 2010
ASV jauni vecāki riskēja ar dzīvību, lai glābtu savu sešus mēnešus veco meitiņu, kas atradās automašīnā, kuru aizdzina auto zaglis, ziņo portāls Apollo.lv
Ģimene pa ceļam no Kolorādo uz Misūri štatu bija apstājusies Kanzasā, lai iestiprinātos. Vecāki savu automašīnu bija novietojuši ar aizdedzē atstātu atslēgu, kamēr zīdainis gulēja bērnu krēsliņā, kas bija novietots automašīnas aizmugures sēdeklī.
Laupītājs ielēca automašīnā un sāka braukt. Meitenītes māte ar elkoni izsita automašīnas sānu logu, mēģinot nokļūt pie bērna, taču paklupa. Mašīna viņu vairākus metrus vilka pa asfaltu.
Viņai pakaļ skrēja vīrs, kuram tomēr izdevās ielīst pa izsisto logu automašīnas salonā. Vīrietis sāka zagli sist un kliegt, ka salonā ir viņa bērns. Rezultātā zaglis nespēja novaldīt spēkratu un ietriecās kādā šķērslī tūlīt pēc izbraukšanas no stāvvietas.
Noziedznieks izlēca no mašīnas un aizbēga. Viņu pašlaik meklē policija.