Video

14.mar 2012
Vai hinduisma sekotājam Jelgavas cietumā pienākas veģetārs uzturs, kurā nav gaļas un kas nav cepts taukos? Tas jāpasaka Administratīvajai apgabaltiesai. Tiesa šodien sāka izskatīt lietu, kurā ieslodzītais Sergejs Ososkovs pirmajā instancē jau ir uzvarējis. Taču Ieslodzījuma vietu pārvalde sev nelabvēlīgo spriedumu pārsūdzēja.
10.mar 2012
Latvijas vārdu pasaulē nes ne vien sportisti un mūziķi, bet arī... kaķi! Pateicoties internetam, kāds Latvijas kaķis ticis pie miljona. Tiesa gan, ne naudā.
8.mar 2012
Kopumā sievietes sarunā ar policistiem ir radošākas, izdomājot attaisnojumus, kādēļ veikušas pārkāpumu, sarunā ar LTV atzina Rīgas reģiona Ceļu policijas pārvaldes jaunākais inspektors Uldis Gavariņš.
8.mar 2012
rieviju Eirovīzijas konkursā šogad pārstāvēs grupa "Buranovskije babuški". Tas ir folkloras ansamblis no Udmurtijas Buranovas ciema, kas dzied udmurtu valodā. Grupa uzstājās ar dziesmu "Party For Everybody".
8.mar 2012
Eiropas Savienība (ES) jau izņēmusi apraides videoklipu, kam vajadzēja reklamēt ES kopību. Tas noticis pēc vairākiem tūkstošiem sūdzību, kas parādījās pēc video publicēšanas Youtube. Video redzama sieviete, kura cīnās ar ķīnieti, indieti un brazīlieti.
7.mar 2012
Izrādās, ka Lielbritānijas princis Harijs skrien ātrāk par pašu pasaules čempionu sprintā Useinu Boltu.
6.mar 2012
Jelgavas novada Dorupē ģimene par mājdzīvnieku izvēlējusies bebru, kurš dzīvo istabā, peldas vannā, bet zem dīvāna ceļ dambi.
6.mar 2012
Pēc pašreizējā premjerministra Vladimira Putina uzvaras vēlēšanās un tai sekojošajiem opozīcijas protestiem Krievijā pirmdien arestēti vairāk nekā 500 protestētāji. Maskavas centrā, Puškina laukumā, pirmdienas vakarā uz opozīcijas protesta mītiņu "Par godīgām vēlēšanām" sapulcējās aptuveni 20 000 demonstrantu. Mītiņš noritēja mierīgi, un vairums demonstrantu izklīda, tomēr radikālākajiem aktīvistiem - aptuveni tūkstotim cilvēku, kas laukumu pamest atteicās, - izraisījās sadursmes ar policiju. Desmitiem demonstrantu, arī pazīstami opozīcijas līderi, tika arestēti.
5.mar 2012
Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Nelija Jezdakova mēģinājusi izvairīties no intervijas sniegšanas Latvijas Televīzijai, bet jau pēc notikušas intervijas VID ģenerāldirektore atļāvusies žurnālistam Jānim Gestem nodot sveicienu, ka viņš ir "svoločs"
1.mar 2012
Kāpēc joprojām darbojas slēpošanas trases pacēlājs, kura iespējamo tehnisko nepilnību dēļ no aptuveni piecu - sešu metru augstuma nokrita 11 gadus vecs zēns? Kāpēc atbildīgās iestādes nav sākušas izmeklēšanu un uz laiku nav apturējušas pacēlāja darbību? Uz šiem jautājumiem atbildi nav spējuši rast zēna radinieki. Sestdien paredzētās slēpošanas sacensības mazajam sportistam beidzās jau pirms starta. Radinieki pārliecināti -- zēnam ir paveicies, jo kritiens varēja beigties letāli.
29.feb 2012
Interneta vietnē "YouTube" ir parādījušies videokadri ar snovotājiem, kuri ar sniegadēļiem it kā mēģina braukt lejā pa Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) jaunās ēkas jumtu. Ēkas būvnieki kategoriski noliedz, ka nepiederošas personas varētu nokļūt būvlaukumā, un pieļauj, ka videomateriāls ir falsifikācija. Interneta vietnē "YouTube" ievietots vien četras sekundes ilgs videosižets, kurā redzami divi cilvēki, kas ar sniegadēļiem it kā sāk braucienu lejup pa bibliotēkas jumtu. Video it kā ierakstīts otrdienas, 28.februāra, vakarā, kad Rīgā spēcīgi putināja. Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvnieka Nacionālās būvkompāniju apvienības pārstāve Marta Krivade biznesa portālam "Nozare.lv" pauda viedokli, ka internetā ievietotais sižets pilnīgi noteikti ir videomontāža. "Pirmkārt, uz bibliotēkas jumta nav sniega. Otrkārt, būvlaukuma teritorijai ir ļoti stingra apsardze, pa perimetru ir izvietoti kustību sensori un videokameras, līdz ar to nesankcionēta iekļūšana būvlaukumā nav iespējama," skaidroja Krivade. Arī producentu grupas "LETA Video" vadītājs Romāns Šklenniks pauda viedokli, ka minētais "YouTube" izvietotais video ir montāža. "Aizdomas rada video garums - tas ir ļoti īss. Ja reiz filmētājs noķēra šādu epizodi, tad kāpēc nefilmēja tālāk? Un vēl sliktā kvalitāte - it kā būtu filmēts ar ļoti vecu kameru, kādas līdzi vairs nenēsā," skaidroja eksperts. Viņš norādīja, ka šādus video izveidot nav grūti - atsevišķi uzfilmē snovbordistus uz kalna, izgriež vienu epizodi un iemontē bibliotēkas video.
28.feb 2012
Krievijā, Astrahaņā pirmdien pēc gāzes sprādziena sagruvusi daļa deviņu stāvu ēkas. Nelaimes gadījumā gājuši bojā seši cilvēki, tomēr vēl vairāku cilvēku mirstīgās atliekas varētu būt zem drupām.
28.feb 2012
Vācijas kanclere Angela Merkele Kristīgo Demokrātu savienības sanāksmē kādā Vācijas pilsētā tiek aplieta ar alu.
28.feb 2012
Nacionālās hokeja līgas (NHL) kārtējā spēlē starp Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Otavas „Senators” komandu un Vašingtonas „Capitals” klubu ar oriģinālu vārtu gūšanas paņēmienu (ne speciālu) izcēlās „Capitals” uzbrucējs Metjū Pero. Iespējams, šie bija sāpīgākie hokejista karjerā gūtie vārti. "Mēle bija ārā no mutes. Ripa atsitās pret to un ielidoja vārtos," komentēja Pero.
23.feb 2012
Rīgas Pašvaldības policija aiztur automašīnas vadītāju alkohola reibumā.
22.feb 2012
Interneta vietnē YouTube ievietots video, kurā redzams, kā Somijas prezidentes Tarjas Halonenas vīrs Penti Arajarvi kādā oficiālā pasākumā Kopenhāgenā sēdējis blakus Dānijas princesei Marī un aplūkojis princeses krūtis.
21.feb 2012
Pirmdien Valsts Vides Dienests sadarbojoties ar policijas pārstāvjiem uz Lielupes ledus aizturēja maluzvejniekus. Maluzvejnieki aizturēt ar visiem tīkliem, urbjiem un kastēm. Maluzvejnieki no upes bija izņēmuši aptuveni 300 metrus garus tīklus.
19.feb 2012
Referenduma diena kopumā pagājusi mierīgi, pietiekoši konstruktīvā gaisotnē un bez nopietniem incidentiem, taču tā bija ražīgāka, nekā iepriekš prognozēts.
19.feb 2012
Kad Eirovīzijas Nacionālās atlases finālā Eirodziesmas 2012 vadītājs Valters Frīdenbergs TV tiešraidē nosauca uzvarētāju, izcēlās pamatīgs juceklis - īsu brīdi tā arī nebija skaidrs, kurš tad ir ieguvis tiesības pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Baku.
18.feb 2012
Rinda pie Latvijas vēstniecības Londonā.
18.feb 2012
Referenduma dienā kāds Latvijas iedzīvotājs pie Rīgas Kongresu nama pauda savu viedokli par esoši situāciju Latvijā.
18.feb 2012
Latvietis vienmēr steidzas, tāpēc viņam nav laika uzklausīt cittautieti, kurš mēģina ar viņu runāt latviski. Latvietis ir izpalīdzīgs, taču laupa iespēju ārzemniekam iemācīties latviešu valodu. Taču, ja ārzemnieks vēlas Latvijā nodarboties ar uzņēmējdarbību, tad ar latviešu valodu vien viņam nepietiks.