Brīvdienās visvairāk bērnu guvuši traumas krītot

© Depositphotos

Mācību gadam tuvojoties izskaņai un iestājoties vasarīgam laikam, brīvdienās visvairāk bērnu guvuši traumas krītot, aģentūra LETA noskaidroja Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS).

Aizvadītajā sestdienā slimnīcas Neatliekamās medicīnas centrs sniedzis palīdzību 188 pacientiem, no tiem dažādas traumas bija guvuši 80. Visvairāk bērnu bija gruvuši traumas, nokrītot no dažādiem objektiem, stāstīja Neatliekamā medicīnas centra virsārste Dace Barkeviča.

Savukārt svētdien palīdzība slimnīcā sniegta 220 pacientiem, tostarp traumas bija guvuši 87 bērni. Seši no viņiem bija nokrituši no batuta. Tāpat svētdien 11 bērni tika atvesti ar dažādam brūcēm, divi - ar apdegumiem.

Kopš 17.maija jeb pirmajām siltajām dienām pārkaršanas un saulē gūtu apdegumu dēļ uz BKUS kopumā atvesti astoņi bērni, informēja Barkeviča.

Veselība

Par dārgajām zālēm Latvijā nav jābrīnās, un tam ir racionāls skaidrojums – skarbi secinājumi par konkurences neesamību un ačgārnībām normatīvajos aktos saistībā ar farmācijas tirgus regulējumu Latvijā lasāmi Konkurences padomes atbildēs uz “Neatkarīgās” jautājumiem.

Svarīgākais