Latvijā atklāti vēl 5 Covid-19 gadījumi

© f64

Aizvadītajā diennaktī, veicot kopumā 2284 Covid-19 testus, reģistrēti pieci jauni saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati. Vienlaikus izveseļojušies vēl 14 Covid-19 pacienti.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka viens saslimušais atgriezies no ārzemēm, turklāt apmeklējis vairākas Eiropas Savienības valstis. Vēl viens saslimušais ir Covid-19 slimnieka kontaktpersona, bet trīs personām tiek precizēts infekcijas avots. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Līdz šim Latvijā veikts 272 381 Covid-19 izmeklējums, saslimušas 1448 personas, bet 1248 izveseļojušās. Kopumā mirušas 35 personas, kam bija apstiprināta saslimšana ar Covid-19.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Kopumā stacionāros ārstējas deviņi pacienti, no kuriem visi ar vidēji smagu slimības gaitu. Kopumā no stacionāra izrakstīti 207 pacienti, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.

Veselība

Vasara nereti bērniem ir pats mīļākais laiks visā gadā. Vairs nav jādodas uz skolu, bet tā vietā var spēlēties ar draugiem, doties uz nometnēm, pavadīt laiku pie jūras. Tomēr tieši vasarā bērni bieži mēdz būt neuzmanīgi vai pārgalvīgi, kā rezultātā var notikt dažādi starpgadījumi un pat traumas.