Komentāri / Jauna tendence - paņemt darbā brīvu dienu garīgai atlabšanai
 

7 komentāri

AA kas tur tāds nesaprotams
Cilvēks nav robots
25.janvāris, 23:57 Atbildēt
IInteresanti
Kāpēc citas valstis var pāriet uz 6 stundu darba dienu vai 4 dienu darba nedēļu. Bieži īsākā darba laikā var daudz vairāk padarīt. Kāda jēga no gumijas stiepšanas. Kad Labklājības ministrija kaut ko tādu virzīs?
26.janvāris, 0:05 Atbildēt
iindiots
Vai tas attiecas piem. uz MAXIMA kasierēm, vai visādiem valžu un padomju LOCEKĻIEM ?
26.janvāris, 0:14 Atbildēt
AArturs
Raksts ir tieši vietā, laikā kad cilvēki nepārtraukti sevi salīdzina ar "Kaimiņiem" kā agrāk, tikai sociālajos tīklos katru brīdi kad ir nomodā.
Personīgi par kasieri vairāk par gadu nepastarpinātu jo tas ir prāta spēju izdenošs monotons darbs, ko relatīvi viegli automatizēt.
Labāk vedam ēdienu uzreiz pie pircēja no noliktavas kā to dara Barbora.lv plānojam uz vienu ēku piegādes vienā laikā.
26.janvāris, 0:59 Atbildēt
lliekēžus sistēma
Vispār tas ritms sen jau pastāv,cik laika vajag,lai cilvēks ar savu fizisko darbu nodrošinātu ziemas brīvlaiku?Ritmā strādā sirds un arī cilvēks,bet kas izmanto cilvēkus savas lapklājības nodrošināšanai,kur nauda ir ieguvuma vērtība,tur ekspluatējamie paliek novārtā,jo viņus neredz kā cilvēkus,nesaprot kopsakarību starp naudu un reāli iespējamo cilvēka darbību pārtikas rašanā.Kas ir nauda?Ja viņu ražo kāds,tad kāfam tā arī tiek dota,bet kā sākt naudas apriti,fiziski izspiest to no pārtikas ražotājiem,kur viņi spiestā kārtā atdod savu pārtiku apmainā pret naudu no tiem,kam tā nauda tika sākotnēji izdalīta,sākas aprite,kur daļa nonāk iekšējā apritē,bet galvenais,lai ta atgrieztos atpakaļ,uzturot tos,kas neražo pārtiku,bet ir sastāvdala,lai organizētu kādu pārtikšanu no nekā,no cilvēku eksplutācijas.
26.janvāris, 0:40 Atbildēt
RRude
Nu es jau ta dariju vismaz desmit gadus atpakal. Un ne tikai vienu dienu, bet nemu slimibas lapu. Patiesiba ari netika melots, jo gariga veseliba nav mazak svariga par fizisko. Kad nonac lidz stavoklim, kad juti, kad viss, pilnigi viss sak kaitinat, kad esi gatavs "uzspragt" par sikumiem, kas normala stavokli neizraisa nekadas emocijas, tad vieniga izeja ir panemt slimibas lapu un atgut normalu garigo jeb psihologisko stavokli. Un taja nav neka nosodama.
26.janvāris, 15:14 Atbildēt