Izstādē Medibaltica 2019 – diskusijas par medicīnas aktualitātēm

 
©Publicitātes foto

19. un 20. septembrī Ķīpsalā vienlaikus ar izstādi Medbaltica 2019 notiks 11 profesionālās konferences un pieci semināri, kur aktualitātes medicīnā apspriedīs dažādu veselības nozaru speciālisti. Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izglītojošas konferences

Pirmajā izstādes dienā Ķīpsalā notiks Latvijas Ārstu biedrības konference Komplementārā veselība. Ko un kādēļ?, kā arī Veselības aprūpes darba devēju asociācijas un Latvijas Slimnīcu biedrības konference Veselības aprūpe

2020. gada budžeta veidošanas gaisotnē, kurā piedalīsies arī veselības ministre Ilze Viņķele. Vēl19. septembrī norisināsies Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas konference Jaunietes veselība. Savukārt zobārsti uz Ķīpsalu ir aicināti abas dienas, jo notiks Latvijas Zobārstu asociācijas konferences.

20. septembrī ārsti ir aicināti uz konferenci Sirds veselība dažādos vecumposmos: profilakse, ietekmējošie faktori, Latvijas Māsu asociācijas rīkoto konferenci Uz jauno māsu laikmetu un Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas konferenci.

Jaunums

Pirmo reizi izstādē Medbaltica 19. septembrī notiks Digitālās veselības biedrības konference Aktualitātes un inovācijas vispārējā ārstniecībā un veselības aprūpē, 20. septembrī interesenti ir aicināti uz Preventīvās medicīnas asociācijas konferenci Vielmaiņas bioķīmija jeb uzturvielu nozīme slimību prevencijā. Turklāt pēc neilga pārtraukuma 19. septembrī Latvijas Farmaceitu biedrība Ķīpsalā atkal organizē konferenci Aktualitātes mūsdienīgas farmakoterapijas nodrošināšanā cukura diabēta pacientam.

Noderīgi semināri

20. septembrī izstādē Medbaltica 2019 norisināsies pieci semināri, kuros varēs uzzināt par estētiskajām aizmugurējo zobu restaurācijām, ājurvēdas medicīnas ietekmi uz autoimūniem traucējumiem, mūsdienu tehnoloģijām pulsa diagnostikā, fizioterapijas metodēm piespiedu pozu izraisītu veselības problēmu atvieglošanai un novēršanai, kā arī seksuālo traucējumu novēršanu ar viscerālo prakšu palīdzību, ķirurģiskas iejaukšanās gadījumu skaita samazināšanu, cilvēka emocionālā un fiziskā stāvokļa uzlabošanu un diagnostiku bez instrumentiem.

Pilna konferenču un semināru programma, informācija par reģistrēšanos: www.bt1.lv/medbaltica/visit.php#events

Jaunākās medicīnas preces un pakalpojumi

Līdztekus konferencēm un semināriem teju 130 uzņēmumu no Latvijas un ārvalstīm Ķīpsalā demonstrēs modernākās zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, oftalmoloģijas, farmācijas un citas medicīnas tehnoloģijas, iekārtas, materiālus un pakalpojumus. Īpaši kuplā skaitā šogad būs pārstāvēti medicīnas nozares uzņēmumi no Itālijas. Turklāt tieši Medbaltica 2019 varēs iepazīties arī ar vairākiem jaunumiem, tostarp Baltijā pirmo ozona saunu no Ozone Solutions, Etolars unikālo datorizēto pulsa diagnostikas rīku VedaPulse, mūsdienīgu rehabilitācijas aprīkojumu no Beka Baltic un Centrālās laboratorijas jaunākajiem izmeklējumiem diagnostikā un testēšanā.

Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.medbaltica.com.