ATBALSTA PLECS: Īsumā par aktuālāko
 
©Vladislavs Proškins, F64 Photo Agency

Aktualitātes.

SKRĒJIENS SEV UN BĒRNIEM Ventspilī, Piedzīvojumu parkā, 22. decembrī notiks labdarības skrējiens. Šā gada labdarības skrējiena iegūtie līdzekļi tiks ziedoti ventspilniekiem - septiņus mēnešus vecajam Saverio un trīs gadus vecajai Karolīnai. 3,8 km garo trasi būs iespējams noskriet, notipināt, nonūjot vai iziet, aicināti dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēki, kas vēlas palīdzēt. Mazajam Saverio ir smagi veselības traucējumi, viņam nepieciešama speciāla ierīce, bet Karolīnai ir nepieciešami speciāli ortopēdiskie apavi.

LABDARĪBAS TIRDZIŅŠ Stundu pirms koncertu sākuma Lielajā ģildē darbojas fonda Nāc līdzās! labdarības tirdziņš, kur par ziedojumiem var iegādāties dažādas dāvaniņas Ziemassvētkiem, kā arī praktiskas lietas. Visas dāvaniņas gatavojuši bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Par dāvaniņu ziedotā nauda tiks nodota tās autoram. Tirdziņu iespējams realizēt, pateicoties brīvprātīgo palīgu atbalstam. Koncertu datumus varat redzēt Biļešu paradīzes interneta kasēs. Nāciet un atbalstiet bērnus un jauniešus, kuri čakli strādājuši!

PIELĀGOT VECRĪGAS IELU Personu ar invaliditāti nevalstisko organizāciju konsultatīvā padome lūgs Rīgas domei izvērtēt iespēju pielāgot vismaz vienu ielu Vecrīgā tā, lai tajā varētu pārvietoties ar ratiņkrēslu. Padome lēmusi vērsties pie Rīgas mēra Nila Ušakova ar lūgumu uzdot Satiksmes departamentam 2019. gada budžetā paredzēt līdzekļus šim projektam. Pielāgojama varētu būt, piemēram, Kaļķu iela.

MAZĀK PAPĪRU Lai atvieglotu invaliditāti apliecinoša dokumenta izsniegšanas un uzskaites kārtību, valdība pieņēma grozījumus noteikumos par invaliditāti apliecinoša dokumenta paraugu, dokumenta izsniegšanas un uzskaites kārtību. Turpmāk iesniegumu varēs uzrakstīt arī portālā www.latvija.lv, arī iesniegt foto. Plānots atteikties no atsevišķa invaliditātes apliecību izsniegšanas žurnāla uzturēšanas, jo visa informācija par invaliditāti jau tiek ievietota valsts invaliditātes informatīvajā sistēmā.

Atbalsta plecs

Sabiedrības integrācijas fondsPasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.