Komentāri / Latvijas iedzīvotāji arvien vairāk pērk veģetāriešu un vegānu pārtiku
 

9 komentāri

MMr.Susurs
Trusis ir vegans. Virietis ir plesejs. Nav asinu un galas nav ari viriesha. Visas dzivnieku sugas virieshu dzimtas parstavji atdzist tikai un vienigi speku !! Tadel ari karini pastav tik pat ilgi cik cilvece. Ko tads vegetarietis var? Palugt man paplukt zaliti pusdienam ka trusis. vegetarisms ir sleptais homoseksualisma paveids. Ja nelieto galu, tad neesi virietis !! Sievietem ir mode trusha baribu lietot !!!
4.februāris, 20:40 Atbildēt
MMr.Susurs
Paturiet mani nedelu uz salatiniem. Kada 3 diena parstashu rakstit savus komentarus speka izsikuma del. Pec nedelas mana meita nepareiza latvieshu valoda versisie pie sabiedribas, papus saindejies ar veganismu, zaudejis spekus, interesi par dzivi un sapnos murgo par galu> [alidziet ludzu ar kadu galas smorejumu, jo pati nemaku... Un es speka izsikuma acis pavertu, no kartiga sautejuma smarzhas, svaktu visus spekus, lai pirmo karotiti ieestu... Pec minutem piecam es jau atkal butu virietis un pajautatu, vai papildporcija nepienakas :) Virietim ir jabut virietim. Dimjam, jocigam un nesaprotamam, bet virietim.. Tas ir desmit reizes labak neka majas vegitejosh trushvirietis...
4.februāris, 20:46 Atbildēt
ļļuļa
apliecinājums faktam, ka daļai sabiedrības nav kārtīgu problēmu dzīvē. vegānismu var piekopt pietiekami turīgi cilvēki, kam nav kur likt laiku.

un vēl - vegānu siers nav nekāds siers, un krējums nav nekāds krējums. ar likumu vajag aizliegt nepareizi lietot nosaukumus. pat nabaga krējuma izstrādājumu nedrīkst saukt par krējumu, sieru ar augu taukiem nevar saukt par sieru, bet te par sieru sauc kaut kādu sūdu no sojas. ak jā, un lieki piebilst, ka visa soja ir ģenētiski modificēta, tā ka labu apetīti.
4.februāris, 21:22 Atbildēt
MMr.Susurs
Dargas sievietes, nu vismaz uzrakstat , ka man simtprocentu taisniba. Par vegetarieshiem klust tikai tie, kas nemak nopelnit. Vegetarisms ir veseligs dzivesveids slaistiem, homoseksualisms visadiem kropliem, kas nevar sievieti pavedinat. Bet man videji statistiskam virietim jaaizsarga sava dzivestelpa. Ja pavedieni tad karalieni ( savu miloto sievu ) . Bet katrs kursh normali strada, var atlauties daudz vairak neka zaliti no piemajas pagala est. Bomzhi ir vegani !!! Un trushveidigie un sievieshveidigie virieshu dzimtas radijumi.. Iebaziet savu veganismu , sev attiecigaja vieta, Jo iropa nav vegani, bet bomzhi. Istie vegani dzivo Afrika, bet jus pat tam esat parodija.
4.februāris, 21:27 Atbildēt
MMr.Susurs
Man draugs lielais pasaules jurnieks, pus pasauli izbraukajis un ari Okeanija ir bijis. Ir tada valsts Vanuatu, kura vel pat musdienas ir nedaudz kanibalisms. Jurnieku humors ir melnais, bet man patika vanuatu anikdote. Vanuatu iedzimtais zhurnalam stasta, Mes esam kluvushi vegani, kadreiz cilvekus edam , bet tagad nakas partikt no cukam un vistam :)))
4.februāris, 21:32 Atbildēt
HHa
Antiņ pūt stabulīt, prātiņ nāc mājās!
Gaļā ir Fe2+, kas vajadzīgs organismam, augos ir tikai Fe3+.
Veģetārisms, un ,it īpaši, vegānisms ir lēna pašnāvība.
Anēmija, psihiskas novirzes, vāja seksualitāte-lūk, kas tos gaida.
4.februāris, 23:07 Atbildēt
HHa>Mr.Susurs
Man patīk tavs domu gājiens. Bravo!
4.februāris, 23:08 Atbildēt
rreptilis
Ir tāds jēdziens - sojas puika:((- sievišķīgs vīriešveidīgs nelaimīgs radījums,kurš pārtikā lieto daudz sojas produktu...
4.februāris, 23:43 Atbildēt
EEvija
Jauna mode ienākusi..jo tie veg.....visu laiku bāžas virsū.sludinàdami savu taisnïbu.Gaļai un piena produktiem ir jàbūt ikdienas uzturà un tad jau puedevàs dārzeņi.pupiņas.tikai ne visādi sojaa utml.brïnumi.Vienreiz ziņkàrïbas dēļ nopirku sojaa kk!du gaļas aizvietotàju- pagatavoju.pagaršoju un izsviedu ārà.
5.februāris, 0:03 Atbildēt