Komentāri / Spēja harmoniski novecot ir psihiskās veselības pazīme
 

6 komentāri

MManga
Un nespēja harmoniski novecot ir psihiskas slimības pazīme..Cilvēks ir tik jauns cik jauna ir viņa dvēsele..nekad neesmu sapratusi tos paranojas māktos cilvecinus kuri cīnās ar vecumu.dara nezin ko... tas ir pretdabiski. baidoties novecot liek sevi zem skalpeļa un notriepj ar kg špakteļa..ne vairs ēd ,ne dzer, katru dienu uz svariem tup ka vistas uz laktas..fui, jabaidās nevis fiziski novecot, bet garīgi.. ja būs labs garstavoklis un dzīvesprieks tad i par vecumu nebūs jābēdājās... galvenais lai ir veselība.
18.janvāris, 13:40 Atbildēt
PP
Mans darbaudzinātājs teica:Neņem galvā,ņem starp kājām;tur vairāk vietas.Manos 73 tas rubī ar pilnu klapi.Paldies psihiatrei par ļoti viedo rakstu,labprāt viņu apmeklētu,jo viņa var vairāk dot,nekā ņemt.
20.janvāris, 13:33 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Jā, tīri smukiņa!
28.janvāris, 0:12 Atbildēt
nnu ja
Galvenais, lai laba veselība ! ... bet kā saka - katram savs ...
Kad sāp kauli ,mugura, kājas dienu un nakti un nekas nelīdz ,tad par kādu harmoniju var būt runa ? ... un zālēm cenas oi,joi,joi ...
... un jaunā dvēsele ,no pieres apakšas ,uz to visu ar šausmām noskatās ...
22.janvāris, 9:17 Atbildēt
nnevajag di*st
Kam pāri 60 vajag strādāt un vēlreiz strādāt! Būtu jau labi,bet ja darba vietā visu laiku jāklaisās ,cik ilgi vecais te ar jauniem strādāsi? Darba devējs ar'\i algu nosaka mazāku,tipa,jauns var paveikt vairāk.Bet vai vienmēr tā ir? Un ko darīs tālāk? Pensionēšanās vecumam gadi visu laiku nāks klāt.
Man prieks skatīties kā pensijas vecuma cilvēki var strādāt ārzemēs,protams vietējie.Viņi tiek cienīti savā valstī.
Kā lai cilvēks nenojūdzas,viss tik dārgs,algas nelielas un tās pašas daļu maksā uz rokas.Ja jūties nevienam nevajadzīgs,nav iespēju darboties,tad ne tādas vien demences pieķersies. ļoti skumji,ka esmu dzimis tieši šeit,kur par cilvēku nav rūpe.
24.janvāris, 17:19 Atbildēt
ttija
Vecums ir jauks,jo atbildība mazinās, varu izvēlēties ko darīt, ko ne! Varu lasīt!!!!! ja redze neļauj, tad gan grūtāk - mani pieci bērni palīdz finansiāli, braukāju pa pasauli un priecājos, bija grūti visu mūžu, bet tagad savos 69 gados dzīvoju uz pilnu klapi! Gādājiet bērnus un strādājiet, tas atmaksājas.
11.februāris, 21:28 Atbildēt