Neej uz tualeti ar telefonu! Uzzini, kāpēc?

© Vladislavs Proškins, F64 Photo Agency

Nepārtraukt viedtālruņa lietošanu, pat sēžot uz tualetes poda, ir nelāgs paradums, kas veicina infekciju izplatīšanos. Rokas pēc tualetes lietošanas tiek nomazgātas, bet telefons gan ne.

Baciļi tualetē mīt ne tikai uz poda sēdvirsmas, bet arī uz skalojamās ierīces, izlietnes un izlietnes skapīša, roku dvieļu turētāja, durvju roktura u.c. Turklāt dienas gaitā viedtālrunis, līdz ar īpašnieku pabijis dažādās vietās, salasa ievērojamu daudzumu visvisādu mikroorganismu. Arizonas universitātes pētnieki aprēķinājuši, ka uz viedtālruņa ir desmitreiz vairāk mikrobu nekā uz tualetes poda, ziņo Health.

Sevišķi bīstami ir veselības aprūpes darbinieku telefoni - uz 95% no tiem konstatēts bakteriālais piesārņojums, kas var izraisīt slimības, piemēram, stafilokoku infekciju. Vidusmēra lietotājs pieskaras sava viedtālruņa virmai vismaz 2600 reižu dienā.

Uz tās var nonākt un zināmu laiku izdzīvot gan gripas un citu elpceļu vīrusu daļiņas, gan zarnu nūjiņas, kas rada vēdera problēmas, gan citi vairāk vai mazāk bīstamu slimību izraisītāji. Veselam cilvēkam ar normālu imunitāti tie nerada lielus draudus, bet var kļūt liktenīgi cilvēkiem, kuru imūnsistēma ir nomākta vājas vispārējās veselības, hronisku slimību, ķīmijterapijas vai citu iemeslu dēļ. Lai no tā izvairītos, pēc iespējas nevajag lietot viedtālruni tualetē un citās baciļu pilnās vietās. Katru dienu tālruni ieteicams dezinficēt, lietojot tīru salveti un kādu no tīrīšanas līdzekļiem, kuru anotācijā norādīts, ka tas lietojams arī viedtālruņu virsmām.

Veselība

Daudz kas var ietekmēt erekciju: slikta sirds veselība, smēķēšana un daži medikamenti ir vainīgi zem jostasvietas problēmām. Vēl viena nozīmīga garastāvokļa slepkava? Smagu ēdienu diēta. Pārtika, ko ēdat, cik daudz ēdat un cik bieži to ēdat, var traucēt jūsu enerģijas līmeni, asinsriti un hormonus — tie visi ir galvenie faktori seksuālās dzīves uzlabošanai.